Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689416 razy)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Blablabla malutką część czubka serdecznego palca, lewej ręki, a że tą ręką operuję na gryfie to nie mogę grać dopóki dziad się nie zagoi. Smaruje go jakimiś specjalnymi specyfikami, ale z tydzień bez wiosła muszę wysiedzieć.

Zrób se dropa i graj :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Podsumowujac dyskusję odzieżową z poprzedniej strony - wkurwiają mnie mędrkowate karakany zamieszkujące ten pojebany kraj...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Mnie niemiłosiernie wkurwia fakt, że uciąłem się w palec nożem, przy krojeniu ziemniorów. Prawdę mówiąc to uciąłem sobie malutką część czubka serdecznego palca, lewej ręki, a że tą ręką operuję na gryfie to nie mogę grać dopóki dziad się nie zagoi. Smaruje go jakimiś specjalnymi specyfikami, ale z tydzień bez wiosła muszę wysiedzieć. Jest to tym bardziej wkurwiające, że jestem w trakcie wymiany sprzętu i mogę sobie co najwyżej potrzymać nową gitarę. W takich chwilach, uświadamiam sobie, że gitarzysta powinien zajebiście, ale to zajebiście dbać o ręce - niech to będzie słowo na niedzielę, amen.



co prawda nie w serdeczny, tylko wskazujący, i nie przy ziemniorach, ale prawa dłoń była wyłączona z grania na dwa tygodnie, pozdrawiam.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Ja rok temu sobie wjechałem nożem w lewy kciuk. Wciąłem sobie tak na 2/3 grubości, rozcinając też paznokieć.
Myślałem, że jajko zniosę jak mi to zszywali. Goiło się +-2 tygodnie, pełna sprawność tak po miesiącu przyszła.
Ale co by nie było, oduczyłem się zapierać mocno kciukiem o gryf :)

Faktycznie urazy w palce są "stresogenne" ;)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Przed wakacjami wjebałem sobie pod kątem dłuto we wskazujący palec lewej łapy, czyli jakby nie było, główny palec do śmierćmetalowego powerchordowania bez dropa :P Przeszło przez całą grubość skóry. Nie sprawdzałem jak głęboko pod nią. :P Kolejnego dnia już próbowałem grać, mimo że rana się rozłaziła i paprała. Parę dni później z paluchem owiniętym plastrem i warstwą taśmy izolacyjnej już coś nagrywałem. Nie pamiętam ile czasu minęło do całkowitego zagojenia. Raczej w chuj długo, bo rany mi się goją dość słabo. Ale lepiej próbować grać niż czekać aż przejdzie.
synkopy to guwno

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044


Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Właśnie z takich powodów w ogóle nie dotykam tego rodzaju przyrządów, a jeżeli - to jestem zajebiście ostrożny. W siatkówkę też nie gram, patrząc, co się stało z kilkoma moimi palcami dotąd.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Czasem dobrze jest mieć elastopatię. Co prawda przed ostrzem noża to nie uchroni, ale jeszcze nigdy nie miałem nic złamanego, zwichniętego, skręconego, czy cokolwiek w tym stylu... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

JAKBY MNIE KTOŚ W RYJ KOPNĄŁ.

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ja kiedyś stwierdziłem, że fajnie będzie jak pójdę sobie pograć w piłkę (no, to było tak z 3 miesiące po tym jak zacząłem grać na gitarze) i złamałem rękę w 3 miejscach. Shit Happens. Po 3 miesiącach dopiero zacząłem grać znowu na gitarze. ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
( Obraz usunięty.)
JAKBY MNIE KTOŚ W RYJ KOPNĄŁ.

Siódme pytanie jest źle sformułowane
B ( o ) ( o ) B S

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
( Obraz usunięty.)
JAKBY MNIE KTOŚ W RYJ KOPNĄŁ.
Co ty studiujesz :O?
Ssiecie.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Górnictwo i geologia na AGH

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Wkurwia mnie, że co bym nie zamówił, to mam jakieś problemy.

Zamówiłem nowy futerał na jednego z moich klasyków - przyszedł porozklejany i pobrudzony - przeżyłem. Ale brakowało w paczce jeszcze stojaka. Barany ze sklepu nie odbierają telefonów, a jak łaskawie odpiszą, to tłumaczą się, że kolega był na urlopie.

Przysłali mi brakujący stojak, jak widać, nówka ze sklepu - nieużywany bez jednej ryski. Nie mam siły do tego sklepu.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2012, 14:03:48 wysłana przez Leswar »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Co to za sklep? :)

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Sklep do popularne GC z Łodzi. Zamawiam tam regularnie od kilku lat i obsługa/jakość towaru spada z miesiąca na miesiąc.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja pitole. Dobrze, że piszesz bo już od nich nic nie kupię :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Ja pitole. Dobrze, że piszesz bo już od nich nic nie kupię :)

Absolutnie do tego nie namawiam. Kilka zamówień się udało, ale z powodu takich sytuacji spory niesmak pozostaje.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
No tak, ale wiesz ja tam u nich kupowałem często było ok ogólnie, ale były struny i ich nie ma nie wiadomo kiedy. Pokrowiec za pól roku będzie itp.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Spierdolona składnia.

Czy któreś z nich występują; jeśli tak, to gdzie.

Albo coś w ten deseń.
« Ostatnia zmiana: 20 Lis, 2012, 01:21:06 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mój kamienicznik, który odkręca piec tak, żeby było 18 stopni i ani chuja więcej. Czyli nie mogę się przyjebać że zimno ale zimno jak ja pierolę, zwłaszcza o 6.00 rano... :/

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
A to w Twoim miejscu pracy czy domu? Jesli miejscu pracy, to faktycznie nie ma o co sie przyjebac, ale w mieszkaniu powinno to byc 20-24 stopnie

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Chyba jednak 21 stopni przy chyba ~60% wilgotności (choć tej drugiej nie jestem pewien) jest wzorowe ogólnie, gdziekolwiek jesteś ;)

No i w sumie to jak jest mocno mokro, to 18stopni to pizgawica, a jak sucho, to jeśli się odpowiednio ubierze to spoko...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Dla mnie 18 stopni to idealnie prawie jest :)
Ssiecie.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Mój kamienicznik, który odkręca piec tak, żeby było 18 stopni i ani chuja więcej. Czyli nie mogę się przyjebać że zimno ale zimno jak ja pierolę, zwłaszcza o 6.00 rano... :/
Bitch, Please. Ta patologiczna krowa, która pode mną mieszka w kamienicy wgl nie włącza ( a może nie ma ?) ogrzewania na zimę, rok temu słyszałem, jak się wydzierała przez telefon, że jej woda w kranie zamarzła. Grzejniki rozkręcone non stop, więc jest jakoś do przeżycia, ale generalnie przejście się bez kapci po pokoju = trzymanie stóp na grzejniku przez nast. pół godziny.
Spoiler