Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689736 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Discception :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
wkurwia mnie jak słyszę clean Tremontiego w Creed Who's Got My Back.

chcę tak :D

http://iris19.wrzuta.pl/audio/0XJV4pSj1AC/03_creed_who_s_got_my_back

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Architekci! Artyści kurwa mać :evil:
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oj tak przyłączam się. Mało jest architektów którzy solidnie robią to co do nich należy tak od A do Z .
Nie pamiętam projektu gdzie nie trzeba było transponować go tak by dało sie zrobić w sensownej cenie i z normalnych materiałów. Takie kwietki jak podawanie grubości płyty meblowej zamiast 18mm 20 to niemal standard, niestety na kilku metrach robi sie kłopot. Jak to mnie wkurwiało.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
W francji standard to19mm. Robią projekt na 19 potem kupują gdzie ze wschodu  po  znajomość 18-tke, bo 3 razy taniej. I zdziwieni że szpary  mają.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
E tam, baby są cudowne.

Szczególnie te nowo poznane, póki nie pokazują swojego prawdziwego ja ;)

Twoja rzuciła dla Ciebie swoją dziewczynę, czego się spodziewałeś?

Nie, nie miałem na myśli jednej konkretnej tylko ogół. Ewentualnie mam tego pecha, że wiecznie trafiam na te popieprzone ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no skoro Niedziu chwali sie wszem i wobec, to sorry. Ale i tak uwazam, ze to nie nasza sprawa. jak chce niech pisze i opowiada nam nic do tego.

Ja rozumiem ze chłop jest sobie sam winien, ale przypominanie i wytykanie takich delikatnych spraw nie jest IMO w dobrym tonie.

Ale tu mamy sevenstring i myślę że za takie teksty tutaj się nikt nie obraża. Jeśli Niedziak sie obrazi to w zadośćuczynieniu moge klęczeć na gotowanych pierogach przez 3 minuty.

I jesli nie chcę żeby ktokolwiek w jakikolwiek sposób wykorzystał jakies wydarzenia z prywatnego zycia to po prostu sie nimi nie dzielę w internecie :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
zapalenie ucha, znowu... :'(
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
wytnij migdauka
weimar guitar gently weeps

bandit112

  • Gość
No i znów kolejna dziewucha mnie wkurwia. KURWA.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ludzie którzy nie odpisują na mejle.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Ale tu mamy sevenstring i myślę że za takie teksty tutaj się nikt nie obraża. Jeśli Niedziak sie obrazi to w zadośćuczynieniu moge klęczeć na gotowanych pierogach przez 3 minuty.
Dlaczego trzy?
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ale tu mamy sevenstring i myślę że za takie teksty tutaj się nikt nie obraża. Jeśli Niedziak sie obrazi to w zadośćuczynieniu moge klęczeć na gotowanych pierogach przez 3 minuty.
Dlaczego trzy?

bo ja jestem z tych, którym 3 minuty na kolanach wystarczy :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Szneka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Najbardziej wkurwia mnie fakt, że pisałem w tym dziale posta ponad rok temu i nadal wkurwia mnie to samo ta sama kobieta.




i floyd rose  :facepalm:

Orange

  • Gość
Mam gorączkę, boli mnie gardło. W zasadzie to wszystko mnie boli. I do tego jeszcze struny nie doszły.Kurde.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Najbardziej wkurwia mnie fakt, że pisałem w tym dziale posta ponad rok temu i nadal wkurwia mnie to samo ta sama kobieta.




i floyd rose  :facepalm:

Eh te pieprzone mostki :/
return to monke

bandit112

  • Gość
Ja zablokowałem swojego floyda z półtora roku temu i jest git malina, polecam :D

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Obywatelu pamiętaj !!! blokując Flojda blokujesz swój rozwój !
;)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

bandit112

  • Gość
Gdyby ten mój floyd się do czegoś innego nadawał...

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
15h w robocie

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Sobek to samo...
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Właśnie się niezmiernie wkurwiłem na NFZ, jak na własnej skórze poczułem jaka to iluzja, kłamstwo o publicznej, darmowej służbie zdrowia :/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Granie w małych klubach.

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Ktoś do mnie dzwoni, nie zdążę odebrać i kiedy oddzwaniam dosłownie po kilku sekundach - nie odbiera. Albo gratis jeszcze oddzwania za 5 godzin ;).
Paczki z głów!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Nie przyjeżdżający po przesyłkę kurier...

Nie przyjeżdżający po przesyłkę kurier...

Spoiler