Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689534 razy)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
W Ełku jest mnóstwo szmateksów, ale większość to zwykłe łachmany. No i w szmateksach najlepsze ciuchy rozchodzą się zanim trafią na wieszaki.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Same here. Szukałem długiej, ciemnozielonej, nieprzemakalnej, z wysokim kołnierzem i kapturem. I GÓWNO.



Praktycznie dokładnie taką kupiłę. Jeszcze oddycha! ;) Sieć sklepów Martes Sport. Albo ze z internetów ściągnij. Hasło: HiTec Verato.
Paczki z głów!

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Też mam wkurw kurtkowy. Ciężko mi coś trafić w moim rozmiarze tzn. na dwumetrowego szczupłego wąskobarkowca. Jak już trafię kurtkę o dobrej długości, to jest na jakiegoś tucznika z krótkimi łapkami...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Też mam wkurw kurtkowy. Ciężko mi coś trafić w moim rozmiarze tzn. na dwumetrowego szczupłego wąskobarkowca. Jak już trafię kurtkę o dobrej długości, to jest na jakiegoś tucznika z krótkimi łapkami...
Same here. W sumie ze wszystkim mam właśnie tego typu problemy przez podobną rozmiarówkę. Nawet z butami. (ok. 48) Ostatnio wyczaiłem, że Quicksilver robi "Slim Fity" i chyba pierwsze dobrze leżące na mnie koszule znalazłem, problem w tym, że ceny mają zaporowe, więc tylko Panią w lumpku poprosiłem, żeby odkładała i od czasu do czasu do TKMaxxu zaglądam, a nuż będą coś mieli.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Praktycznie dokładnie taką kupiłę. Jeszcze oddycha! ;) Sieć sklepów Martes Sport. Albo ze z internetów ściągnij. Hasło: HiTec Verato.

Nie podobują mi sie HiTec'ki. Przeglądałem całą ich oferte.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Kurwa, za każdym razem śmieję się z mojej kobiety, matki i siostry oraz ich problemów na zakupach, ale Wy je przebijacie :D Ja rozumiem, że szlachetny tytuł gej/pedał zobowiązuje, ale ogarnijmy się, co? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Oj tam ;)

Mnie raczej wkurza to, że są same tęczowe kolory ubrań. Kto to nosi ?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Panowie. Panowie!... Kurtkę kupuję w 20 minut.

Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Mam taką radę, zacznijcie chodzić na siłownie, to będą na Was pasowały ciuchy ;]

I moim zdaniem, schowajcie męską dumę w kieszeń i przymierzajcie rozmiar S. Dopóki ktoś nie jest otyły to jestem w stanie zagwarantować, że Ski będą najlepiej pasować do ciała. Ja mam 175cm/75kg dosyć mocną budowę a i tak 95% moich ubrań to rozmiar S. Bo dobrze leżą.

facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Oj tam ;)

Mnie raczej wkurza to, że są same tęczowe kolory ubrań. Kto to nosi ?

Ja.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ja tam odstatnimi czasy regularnie odwiedzam ciuchbudy i to w sumie teraz moje główne źródło ubrań, zwłaszcza spodni. W Szczecinie ich pełno (zwłaszcza w centrum, gdzie na oko to średnio z półtora na ulicę chyba by wyszło :D ) i jak się poobczaja co i jak, to łatwo da się znaleźć coś. Trzeba tylko nauczyć się szukać i opracować sę ścieżki, żeby jak najwięcej z nich w jak najkrótszym czasie obejść :D Zwłaszcza te duże.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Włosi kurwa...
Ja pierdolę, piękny kraj, przyroda, miasto, zabytki etc. ale ich mentalność.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Włosi kurwa...
Ja pierdolę, piękny kraj, przyroda, miasto, zabytki etc. ale ich mentalność.

+ 129182918729
Moja dziewczyna jest w połowie włoszką i miałem kontakt z tamtejszymi i... :facepalm:

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
W wakacje byłem u makaroniarzy i w sumie nie mogę się zdecydować, za co idzie Złoty Kutas: za zachowanie kierowców czy sprzedawców w spożywczakach.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Złotego Kutasa dałbym tamtejszym kultowym maczo, którzy ubierają się jak laski i żyją z matkami do 40tki

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500


Dla mnie to na serio mniej-więcej tak brzmi. Napierdalają strasznie głośno i tak... wybuchowo (nie wiem jak to określić). Drażni mnie to nawet jak oglądam tylko filmy, pewnie gdybym spotkał takiego IRL to by mnie już kompletnie szlag trafiał... aż nie chce myśleć jak bym reagował będąc otoczony.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
ale samochody mają niesamowite ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Byłem wiele razy na północy Włoch a w maju tego roku byłem na Sycylii i muszę powiedzieć, że włosi na południu są całkiem inni niż na północy.
Są mili, pomocni i biedni. złego słowa nie mogę powiedzieć.
Na północy Włoch ani biedni ani pomocni nie są ;)

Oczywiście zdarzają się wyjątki. To tylko taka moja aproksymacja.

ALE! Nikt nie może zaprzeczyć że jedzenie tam mają fenomenalne... no i kawę też :)
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2012, 21:55:03 wysłana przez coin777 »
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Najdalej na północ byłem w Rzymie ale tam jest już tak "turystycznie".

Fakt, są mili, w urzędach do rany przyłóż ale czasem są tak niewiarygodnie ograniczeni, że to się w głowie nie mieści.
Jeszcze wnerwia mnie to jak chodzą (powoli, wchodzą na przechodniów itp.) , jeżdżą tymi skuterkami (jakby się paliło, nie patrzą gdzie jadą).

Ale fakt, jedzenie super. W sumie zauważyłem, że tzw. kuchnia śródziemnomorska jest prosta i tania. No może z wyjątkiem owoców morza (to trochę dziwne, przecież miasto portowe) i mięsa.




Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Elixiry w akustyku. Nie jestem w stanie znaleźć słów, żeby opisać jak nienawidzę tych strun!! Nidy w życiu chujowych elixirów!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jak kupuję coś na allegro, płacę przez PayU a koleś mi odpowiada, że wyśle dopiero jak mu pieniądze przeleją na rachunek bankowy :facepalm:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jak kupuję coś na allegro, płacę przez PayU a koleś mi odpowiada, że wyśle dopiero jak mu pieniądze przeleją na rachunek bankowy :facepalm:

Miałem ostatnio to samo jak coś zamawiałem. Przelew zrobiłem w poniedziałek, a paczka została wysłana dopiero wczoraj :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Jak kupuję coś na allegro, płacę przez PayU a koleś mi odpowiada, że wyśle dopiero jak mu pieniądze przeleją na rachunek bankowy :facepalm:
Też mi się raz zdarzyło. I to jak mi zależało na czasie, o czym pisałem też sprzedawcy (książkę na prezent zamawiałem, priorytetem itp)... paczka została wysłana po ponad tygodniu, na dzień przed urodzinami, a tak to by zdążyła jeszcze 3 razy dojść. :/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline ervee

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
Mnie niemiłosiernie wkurwia fakt, że uciąłem się w palec nożem, przy krojeniu ziemniorów. Prawdę mówiąc to uciąłem sobie malutką część czubka serdecznego palca, lewej ręki, a że tą ręką operuję na gryfie to nie mogę grać dopóki dziad się nie zagoi. Smaruje go jakimiś specjalnymi specyfikami, ale z tydzień bez wiosła muszę wysiedzieć. Jest to tym bardziej wkurwiające, że jestem w trakcie wymiany sprzętu i mogę sobie co najwyżej potrzymać nową gitarę. W takich chwilach, uświadamiam sobie, że gitarzysta powinien zajebiście, ale to zajebiście dbać o ręce - niech to będzie słowo na niedzielę, amen.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
gitarzysta  każdy powinien zajebiście, ale to zajebiście dbać o siebie ręce - niech to będzie słowo na niedzielę, amen.

fix'd