Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643710 razy)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
i jeszcze do tego milicja mnie zgarnęła pod blokiem bo się zagapiłem i nie włączyłem od razu świateł.

Ciesz się, że nie straż miejska. Od nich mam 11 punktów karnych za parkowanie. Raz 6 i drugi raz 5. Oba po 200zł z zastrzeżeniem,  że mam się cieszyć, że nie 500. Cieszę się :)
007

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Wkurwił mnie dziś jeden z dyrów robocie na maxa! Jak ktoś rzuca mi hasło "Przemek, ja tego wogóle nie chcę słuchać!" to mi mało piana na pysk nie wyszła. I jeszcze marudzi, jak się grzecznie zamknęłem i po prostu wyszedłem z gabinetu (bez trzaskania drzwiami). Kurwa! Traktuję go jak dorosłego i poważnego człowieka. Jak mi mówi, że nie chce słuchać to znaczy, że zrywa ze mną komunikację. Będzie musiał cężko zapracować na jej odbudowanie. Następnym razem jak przyjdzie z prośbą o pomoc w jakimś problemie to spytam go "a kto ty wogóle jesteś?!"
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Raczet kurwa, przeglądarka Ci nie podkreśla błędów ortograficznych? IE używasz?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Raczet kurwa, przeglądarka Ci nie podkreśla błędów ortograficznych? IE używasz?

Byuo

:D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwił mnie dziś jeden z dyrów robocie na maxa! Jak ktoś rzuca mi hasło "Przemek, ja tego wogóle nie chcę słuchać!" to mi mało piana na pysk nie wyszła. I jeszcze marudzi, jak się grzecznie zamknęłem i po prostu wyszedłem z gabinetu (bez trzaskania drzwiami). Kurwa! Traktuję go jak dorosłego i poważnego człowieka. Jak mi mówi, że nie chce słuchać to znaczy, że zrywa ze mną komunikację. Będzie musiał cężko zapracować na jej odbudowanie. Następnym razem jak przyjdzie z prośbą o pomoc w jakimś problemie to spytam go "a kto ty wogóle jesteś?!"
I dlatego się cieszę, że mnie utrzymują rodzice i jak wylecę z roboty to najwyżej pochodzę kilka tygodni dłużej w dziurawych butach. Dzięki temu w takich sytuacjach mogę trzaskać drzwiami i krzyczeć na szefa. Jak na razie 100% skuteczność - roboty nie straciłem, a jeszcze zyskałem ;)

Ale coś czuję, że jak tylko wyruszę na swoje to pierwsza taka pyskówka i będę szukać miejsca pod mostem.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Raczet kurwa, przeglądarka Ci nie podkreśla błędów ortograficznych? IE używasz?
On ma Mac'a :tak:
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
@Dexterek - Ja cię przechowam... : *

Wkurwiają mnie nieoficjalne interesy ze znajomymi. Zwłaszcza, że to nie do końca właśni znajomi i wymaga to pewnej na-wpół-przysługowej elastyczności (na której się tylko traci rzecz jasna :/)...
Tak to jest, jak się człowiek z chujem na łby pozamienia, niestety. Sprzedajesz coś kumplowi - myślisz sobie: zarobię na nim, w końcu to mój kumpel. Kumpel kupuje coś od ciebie - myśli sobie - kupię tanio, w końcu tu mój kumpel. I chuja do dupy.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
To znaczy że lubi wypierdalać pieniądze na szit a nie że mu przeglądarka nie podkreśla :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Raczet kurwa (...)

Oszczędzasz przecinki? Jakiej przeglądarki używasz? :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Klawisz mi wypadł i się zgubił.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tak to jest, jak się człowiek z chujem na łby pozamienia, niestety. Sprzedajesz coś kumplowi - myślisz sobie: zarobię na nim, w końcu to mój kumpel. Kumpel kupuje coś od ciebie - myśli sobie - kupię tanio, w końcu tu mój kumpel. I chuja do dupy.
Akurat nie o handel, a o usługi chodzi. Wykonuję robotę dla znajomej mamy. Taką, która w wersji pr0 jest warta w chuj kasy, a że robię to amatorsko i "po znajomości", to brakuje tych sztywnych, bezlitosnych zasad do wyegzekwowania w relacjach z obcym człowiekiem.

Ale jak już w topikach z radochami pisałem:
http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-nas-w-zyciu-cieszy-)/msg206398/#msg206398




Posty połączone: 31 Mar, 2012, 00:27:44

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11449999,Na_rekolekcjach_o_Palikocie__Mama_uczennicy_oburzona.html

« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2012, 00:28:35 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Baby mnie wkurwiają! Ot co!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Baby mnie wkurwiają! Ot co!

Iiieee tam! Było! Stare! :D
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Raczet kurwa, przeglądarka Ci nie podkreśla błędów ortograficznych? IE używasz?
On ma Mac'a :tak:
Mam maca i mi kerwa podkreśla!
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Mi kiedyś podkreślał, potem nagle przestał.

Fak ju.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
To się kurwa naucz ortografii. Najwyższy czas :D
Chyba że masz na to papier, to przepraszam.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
To się kurwa naucz ortografii. Najwyższy czas :D
Chyba że masz na to papier, to przepraszam.
Kurwa mać, Omlet durniu - jak ktoś ma papier, to znaczy, że tym bardziej musi zapierdalać, aby to nadrobić :/
Jak mnie wkurwia to, jak słyszę podejście typu "mam dyzlekcjeł i mogeł robić błendy" (a jak osoby trzecie tak ich traktują, to już w ogóle), podczas gdy ja w podstawówce i gimnazjum miałem zajebane popołudnia i różnych pedagogów itp, aby tych jebanych błędów nie robić.
« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2012, 11:25:55 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja tam odebrałem wypowiedź Omleta sarkastycznie, czyli zdanie macie na ten temat raczej zbliżone.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Może w moim zaślepiającym hejterstwie do tego podejścia nie wyczułem ironii i pochopnie wziąłem ją dosłownie - jeśli tak, to sory ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
JC, ale ja słowem się o papierach się nie zająknąłem, poza tym resztę rzeczy które napisałeś były już tu powiedziane jakieś 666 razy, w tym przed chwilą, ile można? ::)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
Ja tam odebrałem wypowiedź Omleta sarkastycznie, czyli zdanie macie na ten temat raczej zbliżone.

No właśnie sylkis, chillout ;) Albo dajcie sobie po razie i spokój :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Już wyluzowałem i przeprosiłem :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Sylkis kurwa, napinasz się jak bachor o rzeczy napisane na FORUM INTERNETOWYM :D Dorośnij / get a fuckin' life.

Moja siostra ma chyba wszystkie dys- jakie da się mieć i wiem jak dużo musi zapierdalać żeby z tym walczyć. Efekt jest taki że jest na 2 roku pedagogiki i nigdy nie miała (czy na studiach czy wcześniej) średniej niższej niż 4,cośtam (nie wiem, aż tak mnie to nie obchodzi :D)

Chodziło mi o to że jeśli ktoś ma z czymś problem to nie wypada go w tym kontekście obrażać, nawet w żartach. A tak ogólnie to jebie mnie to czy ktoś robi błędy ortograficzne czy nie :D

I jeszcze jedno - daruj sobie textwalle bo i tak tego nie przeczytam.
« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2012, 14:41:09 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina