Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643630 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kumpel miał na odwrót - myślał że się pralka mu zjebała a to jego bracki gabbera słuchał :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Może jak w 'Nic śmiesznego' za ścianą masz człowieka, który lubi ponapierdalać sobie dziury wiertarkami wraz ze znajomymi świetnie się przy tym bawiąc?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odgłosy wiertarki to jeszcze nic. Najgorsze są rury, które hałasują jak sąsiad spuszcza wodę.

bandit112

  • Gość
wkurwiają mnie stare, zamulone pogięte struny od elektryka 12-62 nastrojone do Cis (i tak twardo jak chuj). Przynajmniej sobie paluchy wyrobie :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
wkurwiają mnie stare, zamulone pogięte struny od elektryka 12-62 nastrojone do Cis (i tak twardo jak chuj). Przynajmniej sobie paluchy wyrobie :D

Ja sobie kiedyś znalazłem dziewczynę i palce miałem wyrobione lepiej niż od grania na grubych strunach.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

bandit112

  • Gość
Ja tam wole trochę delikatniejsze...  :-[

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwia mnie, że na koncertach zamiast być groźny i brutalny to bujam się jak cipa z chorobą sierocą.
I nie umiem się tego wyzbyć :(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

bandit112

  • Gość
Do lustra trenuj

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Człowiek chciał się zrelaksować i popracować trochę w domu, a tu mu dwie wiertary zza ściany od dwóch godzin już nie dają. Powiedzcie mi, dobrzy ludzie po remontach, czy naprawdę trzeba tyle wiercić, no i po co, czy oni tam zwyczajnie galerię sztuki zakładają?
Spoiler
synkopy to guwno

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie, że na koncertach zamiast być groźny i brutalny to bujam się jak cipa z chorobą sierocą.
I nie umiem się tego wyzbyć :(

Ale po co? W klubowej toalecie odbijesz sobie za to z fankamy. Lecą na wrażliwych wirtuozów intelektualistów.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Człowiek chciał się zrelaksować i popracować trochę w domu
Mondo, przeczysz sam sobie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

bandit112

  • Gość
Wkurwia mnie to, że nie umiem śpiewać :( Odkąd mam akustyka, to gram sobie dżemy i przed chwilą sobie spróbowałem audsajdera zaśpiewać... Tragedia :D Z tego co słyszę to trzymam się tonacji (próbowałem Cis, D, F, no i chyba std E mi najlepiej podchodzi, ale śpiewam oktawę niżej) ale wychodzi mi to tak kwadratowo że uff. Nie będę mógł śpiewać na ognichach! :(

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jeżeli nie fałszujesz, resztę da się wytrenować w kilka miesięcy, nie płaczkaj.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
No, no. Z wokalem można naprawdę bardzo dużo zrobić w ciągu kilku miesięcy ;) Warto choć trochę się temu poświęcić.

EDIT:
W sumie mógłbym jeszcze dodać, że wkur.wia mnie to, że poszedłem spać nad ranem, a teraz czuję się jak gówno :/ Trzeba strzelić kawkę i zająć się czymś pożytecznym.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zapisz się na chór :D Serio.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

bandit112

  • Gość
A daje coś ćwiczenie po cichu? bo teraz tak sobie jęczę (domownicy przyszli :D), ledwo się przed gitę przebijam (dość dużo dołu ma, pewnie dlatego... :P) no i nie wiem czy takie coś wiele daje, ale i tak jest fajnie :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Możesz ćwiczyć dykcję i poprawną wymowę przez jakieś językowe połamańce ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Z moich doświadczeń wynika że ni chuja. Żeby śpiewać dobrze musisz się troche wydrzeć, głos zupełnie wtedy odbiega od tego co się dzieje przy małych głośnościach, troche jak z lampą :D Pomijam tu oczywiście kwestie kiedy celowo śpiewamy cicho czy szeptamy czy inne takie ;)

bandit112

  • Gość
Najgorsze jest jednak - o czym już pisałem wcześniej w innym temacie - granie i śpiewanie choć trochę bardziej trudniejszych rzeczy od Wehikułu Czasu, nie daje rady z harleyem moim czy naiwnymi pytaniami. Znajdę ten temat o graniu i śpiewaniu, może stamtąd się czegoś pożytecznego dowiem :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Człowiek chciał się zrelaksować i popracować trochę w domu, a tu mu dwie wiertary zza ściany od dwóch godzin już nie dają. Powiedzcie mi, dobrzy ludzie po remontach, czy naprawdę trzeba tyle wiercić, no i po co, czy oni tam zwyczajnie galerię sztuki zakładają?
Spoiler

Ale że co?

Człowiek chciał się zrelaksować i popracować trochę w domu
Mondo, przeczysz sam sobie :D

W domu pracuję sobie bardzo przyjemnie przy mixach, sam relaks.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ale że co?
Ja też lubię sobie czasem w domu dla relaksu wziąć wiertarkę/wkrętarkę w łapy i wypierdolić gdzieś jakiś otwór czy się to komu podoba czy nie. >:(
synkopy to guwno

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Najgorsze jest jednak - o czym już pisałem wcześniej w innym temacie - granie i śpiewanie choć trochę bardziej trudniejszych rzeczy od Wehikułu Czasu, nie daje rady z harleyem moim czy naiwnymi pytaniami. Znajdę ten temat o graniu i śpiewaniu, może stamtąd się czegoś pożytecznego dowiem :P

Dobre ogranie wałka tak, że gra się praktycznie sam, dobra znajomość tekstu i linii melodycznej wokalu i jakoś idzie. Ewentualnie przy jakichś skomplikowaniejszyc h rzeczach fajnie jest wynaleźć sobie jakieś momenty kiedy jakaś sylaba pokrywa się w czasie z jakąś zmianą na gryfie.

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Hmmm, polubiłem ten temat ;)

Przestawił mi się zegar biologiczny, siedzę do późnych godzin (głównie ze względu na pracę przy komputerze, a wtedy najłatwiej jest mi się skupić), lecz popołudniami muszę popełnić obowiązkową drzemkę. Strasznie to irytujące bo przesypiał praktycznie cały dzień i nie mam przez to czasu na nic konkretnego. Ciężko coś z tym zrobić.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ale że co?
Ja też lubię sobie czasem w domu dla relaksu wziąć wiertarkę/wkrętarkę w łapy i wypierdolić gdzieś jakiś otwór czy się to komu podoba czy nie. >:(

No to umrzyj.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Przestawił mi się zegar biologiczny, siedzę do późnych godzin (głównie ze względu na pracę przy komputerze, a wtedy najłatwiej jest mi się skupić), lecz popołudniami muszę popełnić obowiązkową drzemkę. Strasznie to irytujące bo przesypiał praktycznie cały dzień i nie mam przez to czasu na nic konkretnego. Ciężko coś z tym zrobić.

Prze 2-3 dni zmuś się do nie-drzemania. Potem spróbuj (chyba że musisz) dłużej spać rano. Przejdzie samo ;)

No chyba że musisz rano gdzieś zaginać, to innej rady niż dosypianie raczej nie ma. Sam robiłem na zmiany >15 miesięcy to wiem :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.