Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643730 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
jest rozwiązanie, mamy kilku bananów na forum to niech ich rodzice kupią im flycase-y i będziemy wypożyczać na wysyłkę gitary, wzmaka, kolumny i przykładowo opłacamy poczte i tam jakąś sumę, wysyłamy wiosło do odbiorcy i on odsyła case do właściciela kosztowało by 50zł więcej ale było by bezpiecznie. tylko gorzej jak by ten case zagiął niechcący czasoprzestrzeń i znalał by się w innym wymiarze potem wrócił jako żywy i spełniałby nasze największe lęki 
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
No to nie ma się o co żreć. Jak zamki zaklejone i zrobione to z głową, a jeszcze sprzęt dojechał w całości, to buzi na zgodę i nerwosol na rudych myszach dla kupującego.

Jeszcze jedno potrafi w niektórych wschodnich kejsach (nie wiem jaki był w tym przypadku użyty) się spieprzyć - one się zbyt łatwo uginają pod ciężarem. Niech zatem jakiś przytomny inaczej kurier postawi ciężką pakę na leżącym kejsie w miejscu, gdzie nie ma narożnika, zawiasu, czy bocznej płyty - i nieszczęście wisi w powietrzu.

Może właśnie jak zobaczy, że to case (czyli w środku jakiś instrument) to tego nie zrobi ;)

Bywało, że nie miałem w co zapakować case'a. Wiecie ile koców, prześcieradeł i ręczników przez to już straciłem? :D
« Ostatnia zmiana: 29 Lut, 2012, 23:59:05 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
jest rozwiązanie, mamy kilku bananów na forum to niech ich rodzice kupią im flycase-y i będziemy wypożyczać na wysyłkę gitary, wzmaka, kolumny i przykładowo opłacamy poczte i tam jakąś sumę, wysyłamy wiosło do odbiorcy i on odsyła case do właściciela kosztowało by 50zł więcej ale było by bezpiecznie. tylko gorzej jak by ten case zagiął niechcący czasoprzestrzeń i znalał by się w innym wymiarze potem wrócił jako żywy i spełniałby nasze największe lęki 

No, w momencie kiedy 80% forum nie jest w stanie spuścić z ceny 200 zł przez co pieprzy się ze sprzedażą kilka miesięcy, to bardzo prawdopodobne, że wyłożą 80-100 zł na wysyłkę. Dam, ja sprzedaję rzeczy po realnej cenie a i tak na pewno tyle nie dam za wysyłkę ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
jak by nie paczeć Le Raszette ma le kasą a Le Broodafką le wiesłą i jest git jutro o tym zapomnicie i zostanie tylko ślad na forum

wszyscy mają rację, mam i ja

Posty połączone: 01 Mar, 2012, 00:15:20
No, w momencie kiedy 80% forum nie jest w stanie spuścić z ceny 200 zł przez co pieprzy się ze sprzedażą kilka miesięcy, to bardzo prawdopodobne, że wyłożą 80-100 zł na wysyłkę. Dam, ja sprzedaję rzeczy po realnej cenie a i tak na pewno tyle nie dam za wysyłkę ;)

 widziałem i o 50zł ;) ja wiem jak to jest dlatego sobie żartuję
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2012, 00:15:20 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Hahaha, zapytajcie Darkeneda jak mu wysłałem zapakowany wzmacniacz :D

Btw, Ty Musza mi przystawki przysłałeś zapakowane w bokserki od pidżamy ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2012, 00:53:00 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No coraz ciekawiej, :D niedługo cała alkowa nam sie tu ujawni :D :D

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Do mnie przyszedł sh-2 wjebany do koperty i to by na tyle. Działa? Działa, więc nie ma problemu.

Ja bym poluzował pręt we wiośle i zdjął struny. Wrzucił do kejsa, wsadził jakąś folie czy coś tam gdzie mogłoby się wiosło przemieścić. Zamknąć kejsa, jeb wszystko czarna folią owinąć i powinno dać rade. Na kejsie się nie gra, wiec nie musi być piękny, ma chronić wiosło.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
mnie wkurwia że nie mogę kupić case-a Techry, jak jest to się okazuje że nie ma jedynie w uk są ale za przesył sporo wychodzi weźcie mi pomóżcie  :'(
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Albo zaczynam więcej słyszeć i mi przestają się podobać moje pickupy, albo chujwieco.
Pomijam wybitnie chujowe brzmienie z łapy...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Cytuj
wkurwia mnie pokolenie bogatych miętusów, którzy jeżdżą na koncerty, żyją cały dzień za 15zł mając w portfelu z 300zł

Na Boga przysięgam, czytam, czytam i nie rozumiem.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline genius

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Mnie bardzo mocno wkurwiają userzy, którzy na siłę chcą mieć pełne prawo do handlowania na giełdzie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a ja chce ten case  :evil:

ed: nieźle mu się spieszy do giełdy :D
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2012, 19:07:52 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline genius

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
Mnie bardzo mocno wkurwiają userzy, którzy na siłę chcą mieć pełne prawo do handlowania na giełdzie.

to do mnie? wiesz, że w offtopicu nie liczy postów?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie, to do fulltone88, chill.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline genius

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
Zauważyłem po dodaniu posta, sory.

Wkurwia mnie, że nie mam kasy na amp, a poniedziałek mam operację, za którą muszę zapłacić 1.4k.

bandit112

  • Gość
Wkurwia mnie to, że na stojąco gram 3 razy gorzej i szybciej się męczę, bo zawsze sobie siedziałem. Bo wygodnie.

Offline SaschaK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Portfolio
Oj znam to :) trzeba zwalczyć w sobie lenia i tyle ;)

Może na początek spróbuj sobie tak ustawić gitarę na pasku żebyś miał ją na takiej samej wysokości jak masz kiedy siedzisz?

bandit112

  • Gość
Właśnie nie mogę, kupiłem pasek za 8 dych, który mogę mieć najwyżej tak jak gościu z Twojego awatara :P

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Też tak miałem. Okazało się, że najwygodniej grało mi się z gitarą pod brodą praktycznie, ale wyglądało to iście lamersko i musiałem sie przyzwyczaić jakoś grać z gitara niżej :D Pare prób z kapelą i sie przyzwyczaisz.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline SaschaK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Portfolio
Paski materiałowe są lepsze jeśli chodzi o możliwość dokładnej regulacji. Jeśli nie będziesz na nich trzymał 5kg les paula to twoje ramię jakoś przeżyje ;)

Mi na szczęście już się udało wyrównać poziom - na stojąco i na siedząco gram równie beznadziejnie ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Też tak miałem. Okazało się, że najwygodniej grało mi się z gitarą pod brodą praktycznie, ale wyglądało to iście lamersko
Czerwone Gitary stail!
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Szastanie własnym i zarazem cudzym życiem.

bandit112

  • Gość
Paski materiałowe są lepsze jeśli chodzi o możliwość dokładnej regulacji. Jeśli nie będziesz na nich trzymał 5kg les paula to twoje ramię jakoś przeżyje ;)

Mi na szczęście już się udało wyrównać poziom - na stojąco i na siedząco gram równie beznadziejnie ;)

Wszyję sobie chyba gąbkę do naczyń w miejsce gdzie mam ramie, bo po 2-3h grania mi lewe ramię odpada :D BTW teraz sobie je specjalnie zważyłem - 4kg waży.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Uff, dobrze, że zawsze łaziłem z wiosłem po pokoju, bo i siedzieć nudno, i do lustra trza podejść i pograć z kimś fajnym :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!