Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643615 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że jednocześnie Gibson jest zajebisty i coś mi w nim nie pasuje. A Lusia nie jest tak zajebista, ale jakoś pasuje mi chyba bardziej. I muszę sprzedać jedno z nich, nie wiem które :(
« Ostatnia zmiana: 17 Lis, 2011, 12:07:30 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Sprzedaj giba, Lusia jest po prostu ladniejsza :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No właśnie problem w tym, że nie! Oba są na giełdzie, ale nie wiem, czy oba pójdą na allegro. No i najgorsze jest to, że czas jest ważny...

A w temacie. Internet mnie wkurwia. Pięć lat się z gównem użeram, w tymi miesiącu nic nie ściągałem, przeglądałem głównie forum, allegro no i kilka rzeczy na YT, 10 dni i już limit wyczerapany. A reset siódmego -__-

I NIC NIE DA SIĘ Z TYM ZROBIĆ!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jeśli tylko masz telefon stacjonarny w domu, to znasz już odpowiedź.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ale ze mnie gupia cipa! "Zarchiwizowałem" sobie wczoraj na dysk przedpremierowo (polecam!) album takiego zespołu V jak vendetta, ju noł, i se dziś nie skserowałem na pena do posłuchania w aucie... Ale OK, normalnie bym jeszcze 2 tyg. czekał :P.
U mnie jest "Start download Now", zastanawiam się czy aby nie iść na zajęcia i sobie przesłuchać :D 

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ić, lista może być!
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jeśli tylko masz telefon stacjonarny w domu, to znasz już odpowiedź.

Nie mam. Nie mam kabli w ścianach, trzeba by ciągnąć z korytarza, i to chujową tepsę, tylko, że wtedy jest rosyjska ruletka w temacie "przewiercimy, czy nie przewiercimy siły". Może kiedyś Aster wreszcie podciągnie światłowód, wtedy pójdzie jednym kablem z kablówką i git.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ić, lista może być!
U mnie jest lista na każdych zajęciach :P Ale kusi mnie te kuźwa V for Vendetta (LOL).

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jeśli tylko masz telefon stacjonarny w domu, to znasz już odpowiedź.

Nie mam. Nie mam kabli w ścianach, trzeba by ciągnąć z korytarza, i to chujową tepsę, tylko, że wtedy jest rosyjska ruletka w temacie "przewiercimy, czy nie przewiercimy siły". Może kiedyś Aster wreszcie podciągnie światłowód, wtedy pójdzie jednym kablem z kablówką i git.
Naprawdę nie widzę problemu w ciągnięciu kabli pod listwami przypodłogowymi i EWENTUALNYM przewierceniu drobnej dziurki gdzieś, najlepiej też na wysokości zasłoniętej przez listwy. A tepsa chujowa bo chujowa, ale chyba jednak mniej chujowa niż twoje źródło wkurwu, hm?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ty nie widzisz, a każdy robotnik widzi. Naprawdę myślisz, że nie próbowałem? ;)

Posty połączone: 17 Lis, 2011, 13:59:13
Ty nie widzisz, a każdy robotnik widzi. Naprawdę myślisz, że nie próbowałem? ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Ić, lista może być!

Śmiejcie się kurwa dalej, śmiejcie się  :kissmyass:
Mnie wkurwił fakt, że po zajęciach zapierdalałem do pracy, a na miejscu okazuje się, że dziś wolne. Do tego nikt mnie o niczym nie poinformował.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Do tego nikt mnie o niczym nie poinformował.

Polska język - zajebiści!
Akurat poważnie - zmierzam do tego, że nijak ma się to do czystej logiki, a każdy doskonale wie o co chodzi.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ain't nobody told about anything. Inglisz is olsoł fan! ;)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Do tego nikt mnie o niczym nie poinformował.

Polska język - zajebiści!
Akurat poważnie - zmierzam do tego, że nijak ma się to do czystej logiki, a każdy doskonale wie o co chodzi.

Bat, ale NIKT i NICZYM się nawzajem znoszą. Zostaje NIE i jest gites. Całość znów daje wartość ujemną/negatywną, jak 3x(-1) :D

A tak na poważnie - masz rację ;)
weimar guitar gently weeps

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Nie jak 3*(-1), tylko jak (-1)^3 ;)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
My bad. Co innego myślał, co innego napisał  :facepalm:
weimar guitar gently weeps

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ty nie widzisz, a każdy robotnik widzi. Naprawdę myślisz, że nie próbowałem? ;)

Posty połączone: 17 Lis, 2011, 13:59:13
Ty nie widzisz, a każdy robotnik widzi. Naprawdę myślisz, że nie próbowałem? ;)
Nie umiesz obsłużyć wiertarki sam i pociągnąć kabla dostępnego w każdym markecie + założyć gniazdko również wszędzie dostępne? Robotnik z samej tpsa potrzebny ci tylko do podłączenia ogólnie domu pod ich sieć, a w środku nie widzę po co kogoś angażować. A najlepiej niech robotnik z tpsa ci założy jedno jedyne gniazdko gdziekolwiek w domu, choćby na korytarzu przy wejściu, a do niego podłącz router i pociągnij se dalej skrętke (również wszędzie dostępną wraz z zaciskarkami do wtyczek) gdzie potrzebujesz, od biedy pierdolnij se wifi.

@Batowy topik, języki z założenia są umowne, a nie logiczne, no chyba, że mowa o "poukładanym" Sanskrycie służącym do komunikacji z bóstwami:D Albo jakiś innych sztucznych tworach, jak np język prawniczy.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Sylkis, nie czytasz tego co piszę, w ogóle w domu nie działają mi kable i trzeba podciągnąć z zewnątrz, jedyna ściana na zewnątrz przez którą można podciągnąć jest skrajnie wąska, bo tam są tylko drzwi i framuga, a siła idzie gdzieś właśnie tamtędy. Oczywiście nikt nie wie gdzie dokładnie, ale znając moje (nasze) szczęście przewiercilibyśmy się przez siłę właśnie. I każdy robotnik z tepsy to mówił, że on wiercić może ale nie na swoją odpowiedzialność, bo najprawdopodobniej wpieprzy się w siłę właśnie.

A decyzje o podejmowaniu takiego ryzyka nie należą do mnie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
walka gigantów ;d
return to monke

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Pojawiający się i zanikający mocny pisk w lewym uchu. Trwa to ok 10 sekund. Takie fade in i fade out. Bardzo mnie to wkurwia.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie rozumiem co sprawia, że akurat ta ściana jest jedyną, przez którą można doprowadzić kabel do domu? A nie możesz w tej takiej szarej osłonnej rurce (nie pamiętam, jak to się nazywa) pociągnąć gdzieś pod ociepleniem (tego naprawdę nie widać, ja mam na ogród pełno gniazdek elektrycznych tak poprowadzonych) wokół domu pociągnąć kabla kawałek, po czym z innej ściany wejść do domu? Czy akurat ta jedna superwąska ma jakieś magiczne właściwości, tudzież właśnie ich nie ma w przeciwieństwie do pozostałych, co w nich blokuje tą możliwość?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Bo tylko i wyłącznie ta jedna ściana kończąca przedpokój wychodzi na korytaż? Nie mieszkam w domu, tylko w bloku ;)
Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć Ci, że jednak wiem lepiej czy się da czy nie podciągnąć kabel do mojego mieszkania, więc musisz wziąć na wiarę.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pojawiający się i zanikający mocny pisk w lewym uchu. Trwa to ok 10 sekund. Takie fade in i fade out. Bardzo mnie to wkurwia.

Hm, dziwne. Byłeś z tym u lekarza?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Normalne. Koniec baterii w aparacie.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
To zrób to, co kiedyś robili w Sznie w firmie "Nitka"  - pierdolnij kabel przez okno :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: