Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643528 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No mnie na przykład nigdy kobieta nie wychujała, pacz pan ;D Ale, zaraz mi wyskoczycie, że ja młoda suka jestem i nie miała okazji, z resztą poniekąd słusznie, więc tłumaczę się szybko, najzwyczajniej nie wierzę w związki, przynajmniej takie w których miałbym brać udział, to zasadniczo ułatwia życie.

Polecam :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
No mnie na przykład nigdy kobieta nie wychujała, pacz pan ;D Ale, zaraz mi wyskoczycie, że ja młoda suka jestem i nie miała okazji, z resztą poniekąd słusznie, więc tłumaczę się szybko, najzwyczajniej nie wierzę w związki, przynajmniej takie w których miałbym brać udział, to zasadniczo ułatwia życie.

Polecam :)

Nie gadaj, że z facetami też nic? :(

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No mnie na przykład nigdy kobieta nie wychujała, pacz pan ;D Ale, zaraz mi wyskoczycie, że ja młoda suka jestem i nie miała okazji, z resztą poniekąd słusznie, więc tłumaczę się szybko, najzwyczajniej nie wierzę w związki, przynajmniej takie w których miałbym brać udział, to zasadniczo ułatwia życie.

Polecam :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie no, z facetami to inna para kaloszy, jak to mawiamy z Rachetusiem... :-*
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Weź się, tato...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Uwaga:
Hint dnia:
Wychujajcie babę nim zrobi to ona.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
na dodatek boję się iść do fryzjera bo pewnie znów coś zjebie

haha, nie jestem sam :D Już od 3 miechów planuje wycieczkę do fryzjera, ale na prawdę się boje że po tym zabiegu będę musiał się na jeża opierdolić...

Oj, pokusiłem się o wyprawę do fryzjera ostatnio i mam teraz pół głowy łyse ;]
Nie do końca to,co chciałem i teraz wkurwia mnie że to mi będzie odrastać przez ponad rok. Uh



Kiedyś też byłem wychujowywany, aż w końcu pewnego razu coś we mnie pękło i... skończyło się strzępienie nerwów raz na zawsze :)
Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.
« Ostatnia zmiana: 25 Paź, 2011, 20:11:51 wysłana przez pivovarit »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że akustyk się nie sprzedaje.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wkurwia mnie, że akustyk się nie sprzedaje.
Pewnie chujowy jakiś

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
A ja stwierdziłem już dawno że długie włosy w pizdu zetnę (w sumie nie miałem jakoś mega długich ...) a teraz chyba się opierdolę na łyso. Z krótkimi łatwiej, szybciej odrastają.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475

Ja chcę z powrotem tego fryza, tylko moja dziewczyna się nie zgadza (bo nie lubi nażelowanych włosów, woli naturalnie miękkie), przez co mi się z powrotem zapuszczają od ostatniej wizyty :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Myślałem, że fryzury postaci w Tekkenach i innych Dragon Ballach są mocno wyolbrzymioną wizją autora. Ten świat z każdym dniem mnie coraz bardziej zadziwia :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Dostałem dzisiaj długo oczekiwanego Seymour Duncana AHB 2 i oczywiście jakżeby inaczej w takich wypadkach, przyszedł spierdolony...  :facepalm: Tzn, odzywa się, ale nie przesterowuje. Czekałem 3 tyg i już sobie nawet zrobiłem instalację specjalnie pod niego w gitarze....  :facepalm:

PS. Ma ktoś może takiego na sprzedanie? Może być goły...

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Złożyłem ts808 (na razie bez obudowy) i nie działa. Pierdole, zajmę się tym w weekend.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Już byłem szczęśliwy, że wszystkie papierki związane z praktykami mam za sobą, po czym dowiedziałem się, że na jutro jeszcze muszę zdać jakiś self-evaluation report, cokolwiek to kurwa jest (chodzi mi o to, jak to ma wyglądać) :/
Ja pierdolę...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Już byłem szczęśliwy, że wszystkie papierki związane z praktykami mam za sobą, po czym dowiedziałem się, że na jutro jeszcze muszę zdać jakiś self-evaluation report, cokolwiek to kurwa jest (chodzi mi o to, jak to ma wyglądać) :/
Ja pierdolę...

Praktyk w prawdzie nie miałem, ale kiedyś czytając zasady natrafiłem na zapis, że po skończonych praktykach trzeba właśnie coś takiego napisać. Z grubsza chodzi o to, żebyś nalał wody co Ci te praktyki dały i och ach jak strasznie wpłynęło to na twoje życie, ewentualną karierę zawodową itp itd. Ogólnie "wyjaśnij co ci dały praktyki i dlaczego przez to stałeś się lepszym człowiekiem" :D Co Ci się nie podobało tez możesz ewentualnie napisać :D

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Mi się marzą bardzo długie jak np. miał Bill Steer. Ale jestem młody,głupi i pewnie mi przejdzie.

Jeszcze 13-14 lat temu takie miałem. Choć wzbudzały zachwyt u cycatych koleżanek (co naście lat temu miało zasadnicze znaczenie), były nieco męczące, więc ściąłem. Nie wiem, skąd to się bierze, ale do nich tęsknię. Teraz też bym chciał takie, ale nawet jeśli uda się zapuścić, to chyba trzeba będzie farbować, co trąci lekko gejem, nie uważacie? :D

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Po ki fallus farbować? Długie siwe hery FTW!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Już byłem szczęśliwy, że wszystkie papierki związane z praktykami mam za sobą, po czym dowiedziałem się, że na jutro jeszcze muszę zdać jakiś self-evaluation report, cokolwiek to kurwa jest (chodzi mi o to, jak to ma wyglądać) :/
Ja pierdolę...

Praktyk w prawdzie nie miałem, ale kiedyś czytając zasady natrafiłem na zapis, że po skończonych praktykach trzeba właśnie coś takiego napisać. Z grubsza chodzi o to, żebyś nalał wody co Ci te praktyki dały i och ach jak strasznie wpłynęło to na twoje życie, ewentualną karierę zawodową itp itd. Ogólnie "wyjaśnij co ci dały praktyki i dlaczego przez to stałeś się lepszym człowiekiem" :D Co Ci się nie podobało tez możesz ewentualnie napisać :D
To już zdążyłem ustalić. Tylko co ja kurwa tam wybzdurzę, aby nie zajmowało to 0,5 A4... ;)


BTW, co do siwych włosów - cóż to za problem... jak dla mnie to nawet łysinka nie przeszkadza.
Spoiler
To jest dopiero tróó ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Paź, 2011, 23:30:43 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Daj ogłoszenie - może gdzieś, tam, czeka kolejny Lars i w tak trywialny sposób powstanie nowa, multimilionowa legenda grindu?
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mi się marzą bardzo długie jak np. miał Bill Steer. Ale jestem młody,głupi i pewnie mi przejdzie.
Ech - mój fetyszyk z czasów młodości. Widzę, że pojęcie ideału przetrwało pokolenia... ;)
Teledysk do "Heartwork", men - włos i feromon ścielą się gęsto!


O kobietach się nie wypowiadam, się. Cieszyć się tylko możecie, że to wszystko dzieje się u Was jeszcze bez nadbudówek typu: inny małżonek, dzieci, współdzielone kredyty, rodziny bliższe i dalsze.
« Ostatnia zmiana: 26 Paź, 2011, 09:16:49 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
No, Kerim z Decapitów ma - kolokwialnie mówiąc - włos do dupy ;), więc nawet bardziej od dawnego Carcassa. Lata lecą to i od pewnego momentu proces się odwraca i z roku na rok włosy robią się coraz krótsze...
(swoją kitę wciąż trzymam od 1996r. :D)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ja nie byłem u fryca od 1991. Niestety, teraz to mi już się ostro przerzedziły i siwieją na skroniach, za 5 lat pewnie będę wygladał jak Devin na fotce kilka postów wyżej, ale podjąć decyzji o ścięciu nie potrafię. Samo siwienie mnie nie wkurwia - najwyzej bym wyglądał jak Rork (tylko z kręconymi włosami).
« Ostatnia zmiana: 26 Paź, 2011, 10:57:44 wysłana przez theremin »
4string

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwiają mnie dwie, a właściwie trzy rzeczy.

To co się dzieje z allegro, przerabianie go na modłę e-bay'a. Bez sensu, pierwotne allegro było milijon razy lepsze (wygodniejsze) niż e-bay, naprawdę mam nadzieję, że nie stanie się jego klonem.

Remont. W ogóle to da się żyć, mimo, że warunki w najlepszym wypadku jak na kolonii w podstawówce, ale od dwóch tygodni nie miałem gitary w ręce. I nie będę miał jeszcze następne dwa. Zaraz mnie chuj strzeli.
Oraz... Skoro jest remont, to idealny moment, żeby oddać Lusię do lutnika, piec do serwisu etc, prawda? A chuj, nie stać mnie. Będzie mnie stać jak wreszcie odzyskam bezprawnie mi podebrane 1000 zł, czyli chuj jeden wie kiedy, co mnie wkurwia podwójnie.

To w sumie cztery rzeczy. A tak nie lubię pisać w tym temacie -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Stary - to nie żona, wejze pożegnaj klamota, bo regularnie Cię wkurwia ;).
Paczki z głów!