Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677656 razy)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ciężko pracuję nad tym aby spać jak najmniej, ale te 6godzin w dni powszednie i 12-15 w weekend to u mnie minimum.

A niestety mam taki łeb, że coś mądrego jestem w stanie wymyślić jedynie po północy. Czyli jeżeli mam coś do napisania, zrobienie etc to przeważnie siedzę sobie 1-4 w nocy robiąc to i potem śpię 3 godziny.
I w ten sposób dziś się obudziłem grubo po wszelkich zajęciach na uczelni. W sumie to przed chwilą.

Mam dokładnie to samo ...
Powinienem prowadzić nocny tryb życia, ale jak to zrobić skoro, uczelnia oferuje jedynie zajęcia w dzień?

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Taki los przyszłego inżyniera, Dexter. ;)

Nie mam kasy. Kurwa. :P

Oprócz tego całkiem niedawno stojąc głodny i zmęczony na zimnie o 21 na końcu miasta z dwoma gitarami i laptopem czekając na komunikację miejską odebrawszy telefon i dowiedziawszy się, że ktoś oczekuje mnie na jakiejś imprezie na innym końcu miasta pękłem.

Do chuja, ale ja się wszystkim wokół daję robić. :P

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja jak nie pośpię 7-8h to nieprzytomny chodzę.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
mnie wkurza moja szanowna Pani, która wydaje pieniądze których praktycznie nie mam na koncie

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wkurwia mnie moralniak. Takiego jak dzisiaj to jeszcze nie miałem.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Było tyle nie pić.

Wkurwiają mnie najebani ludzie i wkurwia mnie moja hipokryzja w tym temacie, bo sam nie raz i nie dwa w życiu odpadłem całkowicie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jakby to było przez alkohol to jeszcze pół biedy...

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No to jest dziwne dość. Mam tak samo, nie lubię jak ktoś się uchlewa, a i mi się zdarzyło parę razy. W tym raz było naprawdę niefajnie. Chuj, nie zmieniam poglądów 8)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
mnie wkurza moja szanowna Pani, która wydaje pieniądze których praktycznie nie mam na koncie
Nie masz osobnego konta, czy to po prostu ona ma dostęp do Twojego?

Wczoraj próbowałem zacząć dwa tygodnie bez picia. W efekcie zaczynam dzisiaj, bo najwidoczniej jednak nie jestem asertywny a moi znajomi to banda alkoholików.

Po czterech latach na Polibudzie to przestaje być zabawne. Nie chcę kończyć studiów z nieuleczalnym nałogiem.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ja sobie postanowiłem że przez cały post nie wypije nawet piwa.Sam jestem ciekaw czy podołam.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Tadeo nie martw się, to normalne. Ja po skończeniu studiów zacząłem się ogarniać, bo faktycznie - piwko po robocie, przy każdym spotkaniu, w weekend wóda, piwko, wóda... A wszyscy naokoło "Jeden browar przecież nie zaszkodzi." Mój koleżka musiał zapisać się do AA, bo nie dawał rady. Ja dałem sobie na wstrzymanie i od początku roku wypiłem 4 piwa i może z 10 drinów, co wcześniej stanowiło moją cotygodniową piątkową dawkę.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
To Was pocieszę podwójnie:

- miniony styczeń minął mie bezalkoholowo. Da się.
- wg ludzi od picia do 13 piw tygodniowo nie robi z Ciebie jeszcze alkoholika! Sam się dziwię. Haczyk - do 3 jednorazowo max, a nie 13 na raz ;)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ja przestałem pić blisko dwa lata temu po tym jak wypiłem zdecydowanie za dużo- o dziwo kac był symboliczny, ale całą noc męczyłem się w kiblu (nawet w nim spałem!). Szczyt moich imprez, to góra dwa piwa. Nie mam prawa jazdy, wszywki, nie należę do AA, ani jakiejkolwiek organizacji o charakterze religijnym. Skoro mi się udało, to Wy też dacie radę ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja w tym roku wypiłem 1 piwo i lampkę wina. W zeszłym ze 4-5 piw i ze dwie butelki wina ;)
Może założymy klub abstynentów? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Hmm, wciągnie się w to niejakiego Zakk'a W., bo sławna osobistość zawsze działa jak magnes na ludzi ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
a ja nie pije wogóle.


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ja nie piję w ogóle, bo nie lubię i nigdy nie lubiłem...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Wkurwia mnie kiedy nie mam się z kim napić. Może i jedno piwko ale nie lubię samemu pić

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
mnie picie też wkurwia, jutro mam rozmowę o pracę, koło 18 wyszedłem tylko na jedno (według planu), ale smaki się porobiły i poszło więcej, wniosek znowu przez moczyryjstwo wszystkie plany szlak trafił 

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ale że nie dasz już rady rano wstać i zdążyć na rozmowę, czy jak?
nie do końca określiłeś, o co chodzi :P

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
znowu przez moczyryjstwo wszystkie plany szlak trafił 

Turystyczny? :D

SZLAG kurna!!!
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
kurna!
Mówi się: "kurwa".

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
ale że nie dasz już rady rano wstać i zdążyć na rozmowę, czy jak?
nie do końca określiłeś, o co chodzi :P
:D wstałem, żdążyłem i poszło bardzo dobrze ;)

theremin punkt dla Ciebie, o właśnie wkurwiam sam siebie, gdy popełniam takie głupie błędy, ostatnio jeszcze mnie denerwuje, że wpierdalam nadmiary przecinków :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie że DVD się znowu popsuło ;/

« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2011, 19:26:34 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wpuściłeś do domu montera z gołymi stopami? Szacun.
A mnie wkurwia, ze zjebał mi się nawiew w samochodzie.