Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678841 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ferie? A co to ku*rwa są ferie? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No właśnie być może były to moje ostatnie ( choć ponoć uniwerek się opierdala, nie tak jak polibuda, na to liczę ;P ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
A miałem się do matury pouczyć...

:facepalm:

Proszę Cię ... to tak samo jak mówić na kacu "już więcej nie piję". Nie ma sensu oszukiwać siebie samego, nauczysz się na studiach :D

Poza tym, nie ucz się do matury, nie ma sensu i tak jak masz dobrze napisać to napiszesz dobrze, nauka Ci w tym nie pomoże. Poczekaj do pierwszej sesji :P

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tyle, że ten... Na UW trudniej się dostać niż na poznański ;) Sprawdzone, udowodnione ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
nie wiem jaką wy mieliście maturę, ale ja w drugim semestrze trzeciej klasy zacząłem solidnie kuć matmę i fizę, żeby zdać je na poziomie. a do sesji uczyłem się w sumie pięć dni przed nią i trzy egzamy zrobiłem w pierwszych terminach (do tego bez spędów). nie ukrywam, że trochę szczęścia miałem, ;) ale straszenie sesją to ściema - o ile wykazujesz naprawdę minimum zaangażowania przez cały semestr
do widzenia.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
moze mnie to nie wkurwa ale jestem troche zawiedziony :V
po prawie roku poszukiwan wokalu, znalazla sie chetna osobka, ale...
powoli schodzimy z muzyką na tą 'lżejszą stronę' :/
i always go full retard

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
straszenie sesją to ściema - o ile wykazujesz naprawdę minimum zaangażowania przez cały semestr

Zależy co i gdzie studiujesz ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
o ile wykazujesz naprawdę minimum zaangażowania przez cały semestr

o kurwa, pedały są wśród nas!

ed: Innymi słowy kułeś przez 4 miesiące zamiast przez 3. W istocie postępy.
Ja do matury kułem jakieś dwa tygodnie, plus ze dwa miesiące pisania prac na ostatni termin, ale to kwestia mojej patologicznej szkoły. Przed i w trakcie sesji było tych kilka nieprzespanych nocy, ale oba spędy zaliczyłem na 3.5, jakimś cudem zaliczyłem u Łukowskiego laborki na 3.5 i pozaliczałem wszystko (poza kreską) w drugim podejściu. W trakcie semestru byłem może na 3 wykładach, z algebry zaliczyłem ze 3 ćwiczenia (nie licząc kolosów), z analizy przegapiłem z połowę ćwiczeń. W laborkach u Łukowskiego zagubiłem się na etapie pierwszego kolosa i wszystko zaliczałem na szybciocha pod koniec laborek.
Racja, strasznie sesją to ściema.

Tak, to jest prawdziwa historia o zaangażowaniu, taka w stylu Andy'ego. ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2011, 02:55:41 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ludzie na myjce samochodowej, którzy:

a) opierdalają się, jakby byli w klatce czasu. Wysiada taka ciota z auta i już to widzę... Stanie, pomyśli, podrapie, rozejrzy się, wyjmie dywaniki kierowcy, potem pasażera. Później wróci po przekątnej itd, itp. Wiadomo, że wszyscy się dziś spieszą!!! Wiele staram się zrozumieć i nie jestem nerwusem, ale tak: równo z takim pedałem wjechał inny facet - umył, skończył, po nim ja wjechałem - umyłem, skończyłem, wyjeżdżam - a tamta pizda ma jeszcze całe auto w pianie...

b) spieszą się, ale tak: myjka automatyczna, a ten wyciąga swoje wiaderko, szczotkie, ściereczki i zaczyna się tango...! Pucowanie relingów, alusi, klamek, wnęk drzwi... (najczęściej w miarę nowe auto klasy mini w najtańszym wyposażeniu ;))

Jeśli znów zobaczę (bo już widziałem) chodzącą kombinację powyższych, to realnie patrząc: nie zajebię mu, ale opierdolę. Przysięgam!

To samo przy bankomatach...
Paczki z głów!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
To samo przy bankomatach...

Wuju - nie wiem, z jakich bankomatów ty korzystasz, ale w tych z mojej okolicy tak często zmieniają układ menu, czy też dodają jakieś dodatkowe reklamy po autoryzacji karty, że wolę już 10 razy zastanowić się, niż dać sobie ściągnąć kasę z konta czy wepchnąć kompletnie mi niepotrzebny kredyt. Za to bardziej się operatorom bankomatów należy po głowie, niż ich użytkownikom :angel:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
To samo przy bankomatach...

Wuju - nie wiem, z jakich bankomatów ty korzystasz

Semi może potwierdzić, że u nas nie ma ekraników, tylko się mówi do tubki, ew. wrzuca prośbę na papierze toaletowym.

O kredycie przez bankomat nie słyszałem, a trochę ich miałem, mam i... będę miał (kredytów).
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
O kredycie przez bankomat nie słyszałem, a trochę ich miałem, mam i... będę miał (kredytów).

:o a już myślałem że bankomatów ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
O kredycie przez bankomat nie słyszałem, a trochę ich miałem, mam i... będę miał (kredytów).

:o a już myślałem że bankomatów ;)

Za bardzo przewidywalny jesteś :D Zaszalej!
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ludzie na myjce samochodowej

To samo przy bankomatach...

Zapomniałeś dodać o tankowaniu na stacjach benzynowych ;)

Co do  mycia to teraz taki okres pogodowy. Mój z czarnego zrobił się biały  (jak Jackson) i nie jest to śnieg.
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ludzie na myjce samochodowej

To samo przy bankomatach...

Zapomniałeś dodać o tankowaniu na stacjach benzynowych ;)

Co do  mycia to teraz taki okres pogodowy. Mój z czarnego zrobił się biały  (jak Jackson) i nie jest to śnieg.


1. Nie zapomniałem ;) Tam, gdzie tankuję jakoś idzie to sprawnie.

2. Może to silna grzybica? Chyba, że nadal mówimy o samochodach ;)

*pogoda tu nie ma nic do tego, jak szybko ten pedał się rusza i jak przez to blokuje stanowisko. Latem pewnie by dygał jeszcze wolniej, bo przecież inaczej by się - kurwa - spocił! ;)
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Więc zmień myjnię samochodową. Na pewno macie w Słupsku taką bezdotykową z 10 stanowiskami do mycia. Na takiej szybko idzie.

jak szybko ten pedał się rusza

Wyższy level, rozpoznawanie pedałów na myjni :D
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Więc zmień myjnię samochodową. Na pewno macie w Słupsku taką bezdotykową z 10 stanowiskami do mycia. Na takiej szybko idzie.

- na tej było tylko 5 stanowisk ;) Ale przy dziecięciu prawdopodobieństwo trafienia na takiego pedała rośnie geometrycznie!!!

jak szybko ten pedał się rusza

Wyższy level, rozpoznawanie pedałów na myjni :D

Mam jeszcze skilla m.in. w bezdotykowym pomiarze miseczki stanika, szybkiej zmianie pieluchy u dziecka, wnoszę bez przystanków jednocześnie na III piętro 22kg zakupów (ważyłem) oraz 17-kilogramowego Szymonia, mam pracę i 3 gitary w H. Ale na dziś (marzec 2011) niestety nie przyjmuję oświadczyn :D
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
niemozebnie mnie dzisiaj wkurwilo to, ze jak caly tydzien walczylem z powsuwaniem sie do odpowiednich grup na roku, aby miec jak najznosniejszy plan, to pare osobek bez konsultacji z grupami zainteresowanymi bez naszej wiedzy pozamieniala nasze zajecia miejscami, tym samym robiac mi w piatek 4godinne okno miedzy zajeciami, podczas gdy mialem wszystko juz dopiete i mialem konczyc o 11:45, a nie jak po zmianie o 15. no zesz kurywa jego mac!
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Wkurwia mnie to że wczoraj poszliśmy na 1 piwko po próbie i teraz jak czytam posta który ma więcej niż 2 zdania to się gubię i nie wiem o co chodzi i łeb mi pęka i w ogóle jest źle i nie kontaktuję totalnie
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Żalisz się, czy (raczej) chwalisz? ;)
Paczki z głów!

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
A czy jest to powód do pochwał? (Dzięki za krótkie zdanie:))
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No wiesz, ekonomiczne to chlanie twoje. Jedno piwko i koniec :P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zawsze jest na "jedno piwko" ;)
Lis: Mogę wpaść wieczorem na jedno piwko?
ja: spoko
Lis: to co, po 3?

<lubię to>

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
lisu, brofist :) też wczoraj byłem na "jednym" piwku i zaraz do lekarza idę... :D ;)
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
lisu, brofist :) też wczoraj byłem na "jednym" piwku i zaraz do lekarza idę... :D ;)

W zasadzie, to co Cię teraz boli? :P :D
Paczki z głów!