Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678392 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Chuja tam masz a nie alergie. Po prostu nie lubisz cebuli. Teraz każdy musi mieć alergię i być popierdolony na głowę (tzn. być tak głupim, żeby nie nauczyć się biegle czytać np).
takiego chuja mam ze pare razy w zyciu mialem szok anafilaktyczny, i to takie zajebiste, ze mi dawali konskie dawki zajebiscie bolesnych zastrzykow antyhistaminowych w dupsko, zebym sie nie udusil i nie zdarl z siebie skory.

i co najlepsze, wg standardowych testow mam uczulenie na niemalze wszystkie (swieze) owoce, warzywa i pylki (jedynie na kurze i zwierzeta nie mam, ani tez na zadna chemie itp). jednak na wszystko mam na tyle slabe, ze od kontaktu z pojedynczym alergenem nic mi nie jest. gorzej, jesli sa w okreslonej randomowej mieszance (musialbym isc do szpitala na ze dwa tygodnie, gdzie metoda prob i bledow by musieli sprawdzac na jakie typowe mieszanki reaguje - a to i tak chuja by mowilo, jedynie podpowiadalo, bo nie da sie sprawdzic kazdej mieszanki kazdego zwiazku chemicznego wystepujacego na swiecie), a juz najgorzej, jesli chwile wczesniej mialem jakis wysilek fizyczny (chocby np bieglem na autobus). uwierz, przejebana sprawa.

inna kwestia jest to, ze mam alergie generalnie na to, czego nigdy nie lubilem jesc (i z tegoz powodu teog nei jadlem) - zyjac w miejskim, syntetycznym srodowisku, w ktorym poza domem wszelkie spaliny itp, a w domu detergenty itd, wytruwaja wszelkie ewentualne realne zagrozenia dla zdrowia, organizm nagle stwierdza, ze cos, co naprawde nie jest grozne - jest grozne i to tak kurewsko, ze broni sie przed tym tak bardzo, ze az sobie sam szkodzi (co moze w najgorszym przypadku, przy braku pomocnej interwncji - zabic, i to bardzo nieprzyjemnie).

kolejna inna kwestia jest, ze np warzywa, na ktore mam alergie, poddane obrobce termicznej (np ugotowane) przestaja byc grozne - alergeny, podobnie jak wiekszosc skladnikow odzywczych, witamin itp - niszczeja. co nie zmienia faktu, ze kurewsko nadal mi nie smakuja, a wrecz nawet gorzej, niz swieze :D

dlatego zazwyczaj jednak zagryzam wargi i na wszeli wypadek lykam tabsy przeciw alergii przed niepewnym zarciem (zwykle jesli prewencjnie lykne tabsa, lub od razu jak tylko po jedzeniu poczuje, ze cos jest ze mna nie tak - atak mija zduszony w zarodku, natomiast jesli zbyt dlugo zwlekam - musze jechac na zastrzyki, inaczej przejebane), ale pewnych rzeczy jednak nie toleruje nigdy - w tym cebuli ;) jak dla mnie sens jej podawania jest zaden. jesli doda jej sie do zarcia tyle, ze ja czuc - psuje smak i to obrzydliwie. a jesli tak malo, ze jej nie czuc, to po co ja dodawac, skoro i tak jej nie czuc?:)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2010, 17:45:29 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
takiego chuja mam ze pare razy w zyciu mialem szok anafilaktyczny, i to takie zajebiste, ze mi dawali konskie dawki zajebiscie bolesnych zastrzykow antyhistaminowych w dupsko, zebym sie nie udusil i nie zdarl z siebie skory.

Młodzież to już w najdurniejszy sposób próbuje na siebie uwagę zwrócić. Chłopie, co mój kumpel Demon odpierdalał, mówię Ci! :D

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wkurwia mnie ze trace polowe wlosow rozwiazujac suply, bo se dredy rozplatuje ;/;/;/;/;/

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Wkurwia mnie ze trace polowe wlosow rozwiazujac suply, bo se dredy rozplatuje ;/;/;/;/;/

To nie pierdol się - zetnij :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wlasnie mam spory dylemat, juz od rozpoczeca rozplatania pare razy wlaczalem golarke ale cos mnie powstrzymywalo ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
ja mam teraz bardzo podobny dylemat, bo mam włosy gdzieś za barki, takie w chuj kręcone, i np. do nosa mi wejdą (jakby ich mało było), tu wkurwią, nie wiem, nie wiem... ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Stay true, nie ścinaj :D
Ja czekam aż mi same wszystkie wylazą...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wlasnie mam spory dylemat, juz od rozpoczeca rozplatania pare razy wlaczalem golarke ale cos mnie powstrzymywalo ;)

Wiesz, sporo moich znajomych, bliższych lub dalszych miało dredy. Jedni ścięli od razu, inni męczyli się z rozplątywaniem i ścięli dopiero po tygodniu, bo włosy po dredach, to bardziej siano niż włosy i w ogóle pożal się Święty Ukraiński Borze.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwiają mnie komunikaty na YT w stylu:
Cytuj
Ten film wideo zawiera treść od partnera Sony Music Entertainment / Universal / etc. , który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.

A potem się dziwią, że piractwo kwitnie. Skoro nie można posłuchać legalnie, to FALLUS IM W ANUS, CHCIWYM ZŁAMASOM.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Jak można nie lubić Coli z cytryną? :P
Szczególnie w kraju gdzie Cola smakuje chujowo :P
mniut i piah

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Zamówiłem se pizze i mi bez cebuli ją zrobili! No kurwa mać!
Za to wczoraj jak zamówiliśmy kebaba dostaliśmy z samą cebulą i sałatą. I łagodny był tak ostry że nawet ogórki były ostre. I w ogóle do póki nie wróciłem do domu i nie umyłem zębów czułem cebulę

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
jak się kupuje w "cześć kebabie" to co się kurwa dziwisz..? ::)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
a to nie było przypadkiem "witaj kebabie"?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Bo kebab musi być dobry, żeby był dobry. Warszawska Sahara forever!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Zamówiłem se pizze i mi bez cebuli ją zrobili! No kurwa mać!
Za to wczoraj jak zamówiliśmy kebaba dostaliśmy z samą cebulą i sałatą. I łagodny był tak ostry że nawet ogórki były ostre. I w ogóle do póki nie wróciłem do domu i nie umyłem zębów czułem cebulę

mnie też to wkurwia
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Kraków
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jak się umyje zęby to nie czuć już tej cebuli ;)

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
mnie wkurwia ze muszę zapłacić treningi a kasy nie mam jak na razie

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A masz kamerkę z mikrofonem wbudowaną? Poznali po języku jak gadasz.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
a tak na serio - pewnie po ip, albo po tym, ze ogladales to przez pl.youtube.com lub cos w ten desen :P i wtedy sie odpala jakies proxy anonimyzery, albo w ogole TORa i przecierpia chujowy transfer, za to cieszy dostepem do calego swiata :)

co do coli z cytryna - ogolnie nie cierpie kwasnych rzeczy. dlatego np ogolnie wole pepsi od coca coli - ta pierwsza jest po prostu slodka, druga wyraznie kwasna (i slodka jednoczesnie, ale zdecydowanie mniej slodka niz pepsi), jednak ta kwaskowatosc jest jeszcze znosna. ale jak jeszcze ktos dopierdala do coca coli cytryny to jak dla mnie wtedy w ogole nie da sie tego pic. ale to akurat kwestia gustu, niektorzy ponoc lubia np te kwasne zelki, co dla mnie jest obrzydliwe... :P
« Ostatnia zmiana: 06 Lis, 2010, 01:47:18 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
:facepalm:

"a tak na serio"
cześć kebabie czy kurwa witam kebabie. robi ci to jakąś różnicę? aż tak dobrze się tureckiego nie uczyłem.
a sahara ssie (choć jadałem tam regularnie przez 3 lata liceum i byłem wielkim fanem ichniej buły z opiekacza). spróbuj se efesa - jak stary turas ci rozmiensza sosa to nie ma.. chuja we wsi..? nie no, bata chciałem powiedzieć.. no na serio chciałem. w sumie to ten na niepodległości chyba lepszy, choć osobiście, jak już jestem w wawie to mam tam za daleko i jadam na francuskiej. pełen rozkurw odbytu.

A masz kamerkę z mikrofonem wbudowaną? Poznali po języku jak gadasz.
ja myślę że po gembie burackiej polackiej biedackiej. polaczki biedaczki!

ps. a mnie wkurwia jak ktoś interpunkcji nie używa albo dużych liter. o brakach ogonków czy błendach nie wspomne.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Masz gorszy dzień?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
O 6:33:08 każdy ma gorszy dzień ;)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Tolein ma zawsze gorszy dzień i za to go kochamy :D

A mnie wkurwiło właśnie, że znów musiałem przesunąć kupno nowej suki ze względu na nieplanowane wydatki. :facepalm:
Libra i tak będzie kiedyś moja :D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przeczytałem: "kupno nowej sukni" i coś we mnie drgnęło.