Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1638518 razy)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Ostatnio nowy telefon kupiłem sobie 10 lat temu.
Od tego czasu śledzę której matce/ciotce/babci kończy się dwuletnia umowa i średnio co rok zgarniam używkę* ;D

*czyli całkiem niezły fon używany może ze dwa razy dziennie

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Ostatnio nowy telefon kupiłem sobie 10 lat temu.
Od tego czasu śledzę której matce/ciotce/babci kończy się dwuletnia umowa i średnio co rok zgarniam używkę* ;D

*czyli całkiem niezły fon używany może ze dwa razy dziennie

Zazdro rodzinki, mi się tak raz udało wytargać iPhone'a po kuzynce z Holandii i tyrałem go teraz cztery lata dopóki nie zmasakrowałem wyświetlacza.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Budżet napięty bardziej niż legginsy na grubej łasce, a bank postanawia ściągnąć ode mnie prowizję za kredyt.
Tymczasem aparat w naprawie.
Albo odbiorę dopiero po wypłacie, albo podniosę kredyt. Co za ironia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Pierdzielone białe gówno. Dziś utknęły samochody i nawet autobusy. Na wieczór zapowiadany jest sztorm :facepalm: :D

Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pierdzielone białe gówno. Dziś utknęły samochody i nawet autobusy. Na wieczór zapowiadany jest sztorm :facepalm: :D

( Obraz usunięty.)

Trzeba było zostać w PL, brodzilbys w chujni, a nie w śniegu xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Pierdzielone białe gówno. Dziś utknęły samochody i nawet autobusy. Na wieczór zapowiadany jest sztorm :facepalm: :D

( Obraz usunięty.)
U mnie tydzien temu sniegu po kolana nawalilo, do tego wiatr wiec nawiewalo zaspy prawie do pasa. Tak zwany Lake Effect Snow. No wesolo bylo, nie powiem.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mnie wkurwia pogoda. Wyjebałem mnóstwo kasy na teleskop i od miesiąca nie było nawet jednej nocy żebym mógł go przetestować...
tzn jedna noc była ale akurat byłem w środku kwarantanny :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
w Polsce jest ze 100 bezchmurnych nocy w roku, afair. Nie ma lekko.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Mnie wkurwia pogoda. Wyjebałem mnóstwo kasy na teleskop i od miesiąca nie było nawet jednej nocy żebym mógł go przetestować...
tzn jedna noc była ale akurat byłem w środku kwarantanny :D
A gdzie NTD? A gdzie :fotki: ? Tak apropos jest na forum odpowiedni temat do chwalenia się długością rury itp. :D

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Jakiś chuj złamany kurwa szmata podpierdolił mi trójdrożny reaktor katalityczny.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A gdzie NTD? A gdzie :fotki: ? Tak apropos jest na forum odpowiedni temat do chwalenia się długością rury itp. :D
A muszę zrobić foty i wrzucić :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
To mnie wkurwia. No za chuja nie moge wbic jednego akordu. To nie jest nawet zaden riff. JEDEN. KURWA. AKORD.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Bo to potrzeba tę gitarę z krzywymi progami, inaczej się nie da idealnie.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Uwielbiam, jak w momencie, w którym wyjątkowo samochód nie ma ,,czegoś do zrobienia", mam trochę kaski, którą odłożę sobie na jakiś gadżet, to moje zęby akurat powiedzą TAKI CHUJ.

A wszystko to dlatego, że mamusia dziecku z cukrzycą żydziła na normalne wypełnienia za 100 zł/sztuka. :)))))))))))))))))))))))))))
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ubezpieczyciel odrzucił mój wniosek o odszkodowanie z powodu przewlekłej choroby. Ma ktoś doświadczenia w napierdalaniu się z ubezpieczycielami o odszkodowanie?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Napierdalać do skutku odwołania i zgłosić się do Rzecznika Finansowego. O dziwo Rzecznik Konsumenta tu nie działa tylko to dziwne ustrojstwo.

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
No kurwa teraz im problem z eksmisjami zaczął przeszkadzać...
https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/rpo-ukraina-uchodzcy-zakaz-eksmisji
Standardowo. Po co obarczać państwo (czyli w sumie nas wszystkich) problemem związanym z zapewnieniem lokum. Lepiej żeby frajer i krezus, który dorobił się dodatkowego mieszkania utrzymywał innych za swoje, bo go stać.
PS A wniosek o przyznanie funduszy z UE na uchodźców dalej nie został złożony, bo robić nie ma komu.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Sorry, ale mam zero litości dla „przedsiębiorców”, którzy wzięli kredyt na mieszkanie, który spłacają z cudzego wynajmu. Dla ludzi „inwestujących” w nieruchomości mam już w ogóle ujemną

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Sorry, ale mam zero litości dla „przedsiębiorców”, którzy wzięli kredyt na mieszkanie, który spłacają z cudzego wynajmu. Dla ludzi „inwestujących” w nieruchomości mam już w ogóle ujemną

No to niech ludzie sami wezmą kredyty i nie wynajmują od innych ludzi lub deweloperów. Co za problem?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Nosz, kwa!!
Nigdzie w necie nie mogę znaleźć z czego zrobione są... pasy startowe na lotniskowcach! :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Nosz, kwa!!
Nigdzie w necie nie mogę znaleźć z czego zrobione są... pasy startowe na lotniskowcach! :D
Płyta stalowa, ok 1 cal grubości i pokrycie antypoślizgowe (żywica epoksydowa z Kevlarem):
https://www.navyrecognition.com/index.php/focus-analysis/naval-technology/4621-french-dga-engineer-developed-the-innovative-flightex-non-skid-flight-deck-coating.html

Nie wiem jak mi się odwdzięczysz...
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2022, 14:24:37 wysłana przez spacelord7 »

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
@wuj Bat lajkuj mi to natychmiast, bo 5 minut poświęciłem na znalezienie tego

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Done!
No nie no, paaaanie!!  :allah: :allah: :allah:
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Pierdolone meszki. Rodzicom fchuj obrodziły pomidorczaki, dostałem trochu no to myślę zrobi człowiek przecieru na pomidorówę czy co. Uchyliłem okno co by przewietrzyć gotujące się pomidorczaki, nie na długo, kurwa ile się tego gówna naleciało, rozkurwiam szmatą ile wlezie a to chyba jak w CS'ie się respi gdzieś po 5 sekundach. Już pierdolca dostaje.

Przynajmniej pomidoróweczka zajebsita.