Autor Wątek: Booster do cyfry... ...albo i dwa.  (Przeczytany 3578 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: Booster do cyfry... ...albo i dwa.
« 31 Sie, 2021, 11:42:30 »
...jak na tlumik to dziala to rewelacyjnie z cyfra. Faktycznie przycina niektore czestotliwosci jak np dol jednakze wychodzi na to ze to tlumik ktory takze nasyca i odpowiednio ksztaltuje sygnal na wejsciu. Sparowany z Maxonem przed preampem. Zajebisty tandem. Dla mnie liczy sie efekt koncowy, a nie jak to jest sklepane. Gosc zdaje sobie sprawe ze jego produkty moga do niego wrocic w 30 dni po zakupie. To nie jest targowisko. Gosc sie nie zwinie po sprzedazy jednego boostera ;-)...   ... w kazdym razie urzadzenie zostaje bo dobrze robi co ma robic.

Ten "lampowy" booster przy tak niskim napięciu anodowym i zastosowanej polaryzacji to bardziej tłumik. Zasilany z 9V, ale zastosowano kondensatory na 630V - prawdziwie audiofilski sprzęt.  :D Ale podoba mi się model biznesowy typa: okrojony matsumin z pięciokrotną przebitką. I zazdroszczę, bo ja nie potrafiłbym tak bezwstydne dymać klienta.

Dobra wróciłem z pracy to mogę nie być już gołosłowny...   ...i proszę nie każcie mi robić do tego video bo za stary jestem by jebać się z udowadnianiem, że to właśnie tłumik w akcji. Musicie wierzyć mi na słowo...

...tak więc Panie tłumik hmmmm...   ...przedmiot tematu w akcji. Aha...  ...no i oczywiście zaczynam bez boostera po czym go włączam. Zastosowałem tą akcję ON/OFF dwa razy w tym riffie. Sądzę że słychać różnicę

https://soundcloud.com/gehinnom-1/tlumik-hahaha
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2021, 07:51:58 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
48 Odpowiedzi
13714 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2012, 23:11:31
wysłana przez Drevniak
11 Odpowiedzi
3214 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2012, 16:23:09
wysłana przez sylkis
9 Odpowiedzi
4314 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2016, 23:24:33
wysłana przez Pneumonia2
5 Odpowiedzi
2543 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2017, 16:40:53
wysłana przez aciek_l
15 Odpowiedzi
4516 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2022, 18:13:07
wysłana przez spacelord7