Autor Wątek: NAD Szok i niedowieżanie Zomb w końcu odnalazł zaginione Kung Fu!  (Przeczytany 5220 razy)

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Opowiedz mnie więcej jak tam Orange wypada
Zajebiście, dziękuję

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
...a temu kto napisał, że mu nogawki nie furkocą to chyba chodzi w różowych spandexach...

Po pierwsze to, nie furgocą pod FRFR, dlatego mam podpięte przez normalną końcówkę i normalną pakę, a po drugie to...

...spandex jest spoko ;D


Mam na chacie kempra i frfr laneya. Zupełnie nie kumam zarzutów o braku furkotu. Imo używanie modelera , lampowej końcówki i kolumny to jest łatanie rollsa gafrem. I tak wyjebiesz końcówkę z symulacji ampa, bo ci dokoloruje, i tak wyjebiesz symulacje kolumny. Więc nie gra to ani jak symulowany wzmaki ani modeler.
Takie jest moje zdanie.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ponoć ta Kemperowa aktywna paczka też fantastycznie się spisuje.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
@spacelord7 a tera?



Spoiler

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
...a temu kto napisał, że mu nogawki nie furkocą to chyba chodzi w różowych spandexach...

Po pierwsze to, nie furgocą pod FRFR, dlatego mam podpięte przez normalną końcówkę i normalną pakę, a po drugie to...

...spandex jest spoko ;D


Imo używanie modelera , lampowej końcówki i kolumny to jest łatanie rollsa gafrem. I tak wyjebiesz końcówkę z symulacji ampa, bo ci dokoloruje, i tak wyjebiesz symulacje kolumny. Więc nie gra to ani jak symulowany wzmaki ani modeler.
Takie jest moje zdanie.

Tylko AXE to nie modeler tylko Amp Sim, wywalam końcówkę, fakt, wywalam kolumnę fakt, kiedy gram na żywo, i wtedy Axe robi za typowy preamp, którym JEST, mam wtedy zajebiste brzmienie dowolnego ampa nie czując, że to symulacja.

Kiedy nagrywam, wtedy wykorzystuję cały blok sygnałowy, dlatego że mogę i dlatego, że jest dużo, dużo, duuużo łatwiej nagrać dobre gity w ten sposób.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Fractala nie miałem, miałem za to Kempera, Amplifire, teraz mam Helixa i wszystkie mi brzmiały lepiej puszczone w koniec mocy i klasyczną pakę gitarową niż w FRFR w tym samym budżecie cenowym co rzeczona paka. Niekoszerne? Whatever, cokolwiek działa to działa. Jak dla mnie taki setup ma mimo wszystko sporo plusów, bo targanie swojego FRFR na próby zabija mobilność, czyli jak dla mnie główną zaletę cyfry, a wpinanie się w to co stoi na salce IMO zazwyczaj zabija potencjał dobrej cyfry bardziej niż wywalenie z toru IRa albo IRa i symulacji końcówki.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2021, 10:40:03 wysłana przez Myxu »

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
...a temu kto napisał, że mu nogawki nie furkocą to chyba chodzi w różowych spandexach...

Po pierwsze to, nie furgocą pod FRFR, dlatego mam podpięte przez normalną końcówkę i normalną pakę, a po drugie to...

...spandex jest spoko ;D


Imo używanie modelera , lampowej końcówki i kolumny to jest łatanie rollsa gafrem. I tak wyjebiesz końcówkę z symulacji ampa, bo ci dokoloruje, i tak wyjebiesz symulacje kolumny. Więc nie gra to ani jak symulowany wzmaki ani modeler.
Takie jest moje zdanie.

Tylko AXE to nie modeler tylko Amp Sim, wywalam końcówkę, fakt, wywalam kolumnę fakt, kiedy gram na żywo, i wtedy Axe robi za typowy preamp, którym JEST, mam wtedy zajebiste brzmienie dowolnego ampa nie czując, że to symulacja.

Kiedy nagrywam, wtedy wykorzystuję cały blok sygnałowy, dlatego że mogę i dlatego, że jest dużo, dużo, duuużo łatwiej nagrać dobre gity w ten sposób.


Nie no trochę to nie tak. Axe to modeler, Kemper to  profiler. Amp SIMy to jeszcze inna bajka.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Jak zawał tak zwał. Nie ma co się spierać o nazewnictwo. Każdy producent ma swoje voodoo by oszukać ucho. W Axe jest to po prostu zrobione lepiej. ;)

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
no, mozemy sie tak pieknie nie zgadzac.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Absolutnie nie chce wywoływać konfliktu, dyskusja na poziomie. Niskim ale jednak xD

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
16935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2009, 00:05:57
wysłana przez Tolein
36 Odpowiedzi
14428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2012, 00:34:58
wysłana przez wuj Bat
20 Odpowiedzi
9855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2015, 22:23:50
wysłana przez Eregeth
25 Odpowiedzi
7393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2015, 16:29:34
wysłana przez Luke
9 Odpowiedzi
3370 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2017, 18:59:41
wysłana przez JanuszuNieKrzywdz