Autor Wątek: NAD Szok i niedowieżanie Zomb w końcu odnalazł zaginione Kung Fu!  (Przeczytany 5216 razy)

Zomballo

  • Gość
Kupiłem...
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Ustawiam się w kolejce jak będziesz sprzedawać! ;D

Dobra decyzja Ziomb, co porządna cyfra to porządna cyfra.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Czy to już jest sprzęt klasy vintage? :D

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 477
  • Cornford Fanboy
Dzięki jeszcze raz, niech służy :)

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców


Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 813
Poka co to za końcówka mocy.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2021, 09:09:29 wysłana przez Lechu_ »
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Zomballo

  • Gość
Creative SBS 240   :D
Mocarne 1,5W! Narazie mono -> mono -> beton 212 v30. W planach fractal stereło -> końcóweczka stereło -> betonowe 2xV30
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2021, 09:07:23 wysłana przez Zomballo »

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 813
Ale jak, tym napedziles pake???
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Zomballo

  • Gość
Obciąłem i wybebeszyłem te komputerowce.  Z wejścia mini jack stereo zrobiłem 1 big jack mono, wyjścia 2 x big jack mono powstały z wypindolenia tych małych papierowych głośniczków. Wpinam tam celki V30 impedancja o ile pamiętam tych Creativów była też 8 ohm więc końcówka lata pełnią 1,5W. Robiłem ją kiedyś pod PODa XT Pro do zabaw z efektami stereo. Wtedy nie było jeszcze tych mini końcówek w klasie D (a o sterele to możnabyło zapomnieć) i człowiek radził sobie jak mógł. Teraz to mamy np. https://www.thomann.de/pl/harley_benton_custom_line_thunder_99.htm ale nie gram w zespole i wystarcza ta zabaweczka, która też trzepie po jajkach.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
W sumie to mi przypomniałeś, że swoją mono 2x12 muszę przerobić na stereo ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
[ * ] Straciliśmy jednego z ostatnich lampowców...

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Creative SBS 240 ( Obraz usunięty.)  :D
Mocarne 1,5W! Narazie mono -> mono -> beton 212 v30. W planach fractal stereło -> końcóweczka stereło -> betonowe 2xV30

Lol, dokładnie te głośniki miałem z dobre kilka lat. Były lepsze niż monitory, tak dobrze je znałem ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 503
  • Venus as a goodboi
Mój braciak do dzisiaj ma mój stary zestaw 5.1 Creative razem z jakimś Soundblasterem z tamtej epoki. Nie licząc niezbyt selektywnego subwoofera to do dziś to pewnie dużo lepsza opcja od rozmaitych soundbarów i małego home audio.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Obciąłem i wybebeszyłem te komputerowce.  Z wejścia mini jack stereo zrobiłem 1 big jack mono, wyjścia 2 x big jack mono powstały z wypindolenia tych małych papierowych głośniczków. Wpinam tam celki V30 impedancja o ile pamiętam tych Creativów była też 8 ohm więc końcówka lata pełnią 1,5W. Robiłem ją kiedyś pod PODa XT Pro do zabaw z efektami stereo. Wtedy nie było jeszcze tych mini końcówek w klasie D (a o sterele to możnabyło zapomnieć) i człowiek radził sobie jak mógł. Teraz to mamy np. https://www.thomann.de/pl/harley_benton_custom_line_thunder_99.htm ale nie gram w zespole i wystarcza ta zabaweczka, która też trzepie po jajkach.

hehe,
pamiętam jak się przerabiało starą wieżę z komunii na amp do gitary :D
jak na potrzeby wtedy około punkowe to nawet zajebiście brzmiało :D

a co do axe'a to ja miałem std i niczego więcej mi potrzeba nie było.
dobry sprzęt po prostu :)
i always go full retard

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Trochę czasu pykło i mogę na zimno kilka rzeczy dopisać. Siekierka jest bardzo wciągającym gratem. Tu apetyt rośnie na dwójkę czy trójkę. Stąd moje ogłoszenia właśnie tu i ówdzie. Choć Ultra to i tak z dużą krową jest względem opcji to po liźnięciu tego brzmienia chce się więcej. Najlepsze zdziwienie miałem jak odpaliłem kilka teledysków na yt by pograć covery i okazało się nagle że wszystkie kapele z dzieciństwa brzmią jak z kibla. Na Axe brzmi się zajebiście i full pro bez potówek i salt z ściszaniem full stacka. Na dzień dzisiejszy moje ulubione sałndy to oczywiście 5150 i mesa orange.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765
Opowiedz mnie więcej jak tam Orange wypada

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Nigdy nie grałem na oryginale a symulację pomarańczy przeleciałem bez echa. Obiecuję przyjrzeć jej się dokładniej i zdać relacje. A w międzyczasie Recto Orange:

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765
Dzięki. Teraz już wiem na pewno, że fractale nie dla mnie. :*

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Dzięki. Teraz już wiem na pewno, że fractale nie dla mnie. :*
Żałuj, to deczko inna bajka niż Hallux. Ten sprzęt ma to cuś. Serio nie czuję przesiadki. Mało tego, widzę same plusy np. to że siadam i gram kiedy chcę i po ile chcę. Wcześniej nie widziałem sensu odpalania lampy na 10 minut gry. Pyk i mam co chce z brzmieniem takie jakie chce.
Wracając do symulacji Orange to widziałem, że tam pod nazwą Citrus RV50 jest Rockerverb II! Noooo to muszę przysiąść do tego koniecznie. :D
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2021, 10:36:40 wysłana przez Zombal »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
...a temu kto napisał, że mu nogawki nie furkocą to chyba chodzi w różowych spandexach...

Po pierwsze to, nie furgocą pod FRFR, dlatego mam podpięte przez normalną końcówkę i normalną pakę, a po drugie to...

...spandex jest spoko ;D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Nagrałem cytrę. Kufa grube to jest!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765
No już lepiej.
Spoiler

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Zanim zostałem fanatykiem Mesy wielbiłem rockerverba - dalej mam do tego ampa sentyment jakiś. Jest trudny jak mesa ale z nim, tak samo jak z mesa, umiem postępować a z innymi nie.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Zanim zostałem fanatykiem Mesy wielbiłem rockerverba - dalej mam do tego ampa sentyment jakiś. Jest trudny jak mesa ale z nim, tak samo jak z mesa, umiem postępować a z innymi nie.
Tak lecąc po łepkach nawet bym tej symulacji nie poświęcił więcej uwagi. A tu taki fajny grubas! Będzie baza do fuzzów itp. W filmiku nic nie dopalałem kręciłem tylko Amp Geekem jak chorobliwie otępiony. Ma to inne ziarno niż recto czy pivi. Kierwa ale fun!  ;D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
16933 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2009, 00:05:57
wysłana przez Tolein
36 Odpowiedzi
14426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2012, 00:34:58
wysłana przez wuj Bat
20 Odpowiedzi
9855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2015, 22:23:50
wysłana przez Eregeth
25 Odpowiedzi
7393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2015, 16:29:34
wysłana przez Luke
9 Odpowiedzi
3370 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2017, 18:59:41
wysłana przez JanuszuNieKrzywdz