Autor Wątek: [NAD] Blackstar ID:Core 10 (SZOK)  (Przeczytany 3387 razy)

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
[NAD] Blackstar ID:Core 10 (SZOK)
« 16 Sty, 2017, 16:35:52 »
Witôjtaż! Kaszebe tutej.

To mój pierwszy wzmacniacz od pięciu lat (słownie 5). Wcześniej grałem tylko na wszelkiej maści PODach, AmPlugach, innych Zoomach i innych digital syfach. Ale ostatnio zobaczyłem post kumpla, że ma na wymianę Blackstarka, za PODa XT. Spojrzałem na półkę, chwyciłem za pudełko lajnsyks i pojechałem do ziomka, wróciłem do domu uchachany (bo ograłem Shoggiego, ale to nvm) z Blackstarem.

Cena? 399 PLN za nówkę.

Jakość? Dla mnie po prostu 11/10. Brzmi o wiele lepiej niż POD na głośnikach / słuchawkach (IMHO), fajne przestery, nie za mocne.

Co więcej mogę powiedzieć, do akademika jak znalazł, można grać cicho, można grać głośno. Dla mnie bomba. Szczerze polecam.

Taka mała próbka wszystkich kanałów (nie umiem grać, ale wisi mi to)



Offline vysnafca75

  • Gaduła
  • Wiadomości: 244
Hmmm, dupi to.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Nom, fajne

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
A działa toto na baterie/ma akumulatorek? Bo jakby było jeszcze mobilne, to super sprawa. Ja w podobnej kasie sobie teraz kupiłem do domu Amplifi TT, przede wszystkim dla opcji streamowania przez BT, ale właśnie brakuje mi czegoś mobilnego, co mógłbym sobie schować w kieszeń, wziąć do parku, siąść pod drzewem i brzdąkać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Fajowo, że wrzuciłeś, men, bo własnie szukam kombo w tych budżetach. Z pewnością się zainteresuję bliżej!
Paczki z głów!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
A działa toto na baterie/ma akumulatorek? Bo jakby było jeszcze mobilne, to super sprawa. Ja w podobnej kasie sobie teraz kupiłem do domu Amplifi TT, przede wszystkim dla opcji streamowania przez BT, ale właśnie brakuje mi czegoś mobilnego, co mógłbym sobie schować w kieszeń, wziąć do parku, siąść pod drzewem i brzdąkać.

To nie działa na baterie. Ale Fly3 już chyba tak.
Generalnie miałem takiego id kora przez długi czas i przyznaje, ze jest to spoko urządzenie, w tej kasie szczególnie.

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Niestety nie jest na baterie, zasilany jest zasilaczem typu laptopowego (krótki kabel bardzo), to chyba jedyny minus.

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
https://www.youtube.com/watch?v=0707fcGPgD4&feature=youtu.be

Nagrywane bezpośrednio przez USB Reaperem. Nie umiem grać jeszcze bardziej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
No się chyba skuszę :)
Paczki z głów!

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Dorzuć NadIR (darmowe VST od Ignite Amps) i zwykły equalizer (Te z reapera wystarczą) a będzie lepiej :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
13203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2009, 11:08:07
wysłana przez are_you_me
3 Odpowiedzi
1335 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2013, 14:40:12
wysłana przez saurus
5 Odpowiedzi
7700 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2017, 12:18:51
wysłana przez vlamnick
34 Odpowiedzi
5298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2021, 13:06:32
wysłana przez Majk
4 Odpowiedzi
1655 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2021, 00:55:56
wysłana przez spacelord7