Autor Wątek: Dean made in Czech Republic ;) Jak to w koncu z nimi jest ?  (Przeczytany 1352 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Miał ktoś w rece czeskie wypusty Dean'a ?

to juz faktycznie lvl wyzej od seryjnych wypustów ?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Z tymi krajami produkcji to niezła karta sprzedażowa. Ostatnio widziałem nawet chwalenie się, że Benton pochodzi jeszcze z Wietnamu. A to gdzie je teraz robią? W Chinach? To nawet bym się ucieszył bo Chińczycy podnieśli ostatnie lata poprzeczkę.

No, ale do meritum. Nie należy zapominać, że te gitary były z założenia budżetowe. I nawet gdyby były w USA wykonane to materiały będą odpowiednio tanie żeby instrument na siebie zarobił.

To nie Japonia gdzie nawet budżetowe gitary trzymały lutniczy poziom. Nadal są to tanie gitary, z często bardzo słabymi przetwornikami   itp. No, ale Japan!
007

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Nie wiem jak Deany, ale Epi z czeskiej fabryki bardzo spoko. Najlepsze Epi dla mnie, ale nie grałem na Elitistach MIJ.
weimar guitar gently weeps

Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Moje doświadczenie podpowiada, że czeskie instrumenty znanych marek dawały radę bardziej niż azjatyckie wypusty z tego samego okresu.

Miałem Hagstroma Northerna (czyli z Czech) i był ze 3 klasy wyżej od chińskich, to samo z Epi.

Deanów niestety nie macałem, ale to chyba ta sama fabryka, więc zakładałbym, że też będzie lepiej.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
@polec dokładnie tak. Nie mam fetyszu na nie-azjatyckie instrumenty, bo sam mam kilka Bentonów, ale czeski Dean Cadillac, to była kompletnie inna liga nawet w porównaniu z jego koreańskim wypustem. To się czuło w łapie, w brzmieniu. Po prostu klasa. Dla odmiany, koreański Razor Dimbaga reprezentował sobą coś podobnego, jak ten czeski Cadillac.
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2021, 10:04:02 wysłana przez OMSON »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
19595 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2009, 20:57:01
wysłana przez nikt
70 Odpowiedzi
48148 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2012, 13:18:10
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
5263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2011, 11:22:26
wysłana przez Zomballo
20 Odpowiedzi
9868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2015, 22:23:50
wysłana przez Eregeth
25 Odpowiedzi
7406 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2015, 16:29:34
wysłana przez Luke