Autor Wątek: NGD - Dean Razorback Explosion w cenie corta LOL  (Przeczytany 3307 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Gitara wlasciwie u mnie jest od 2-3 dni ale dopiero dzisiaj sie wzialem za regulacje. MIAZGA jaram sie jak dzieciuch. NIby takie kształty to troche sie moga kojarzyc z graniem metalu w gimbazie, ale ML i automatycznie razorbacki zawsze mialy to cos ze nie moglem od nich odwrocic zwroku, zdecydpwanie bardziej robi mi taki ksztalt niz klasyczna Vka. No i ... dosyc nieoczekiwanie... jest ;D

Gitare kupilem w mega okazyjnej cenie (tyle ile srednio stoi cort na olx o_O) z casem. Made in Korea, mahon, klucze grover, 22 progi, SD SH13 pod mostem i licencjonowany floyd. Jak sie bedzie sprawowal pojecia nie mam, ale wioslo samo w sobie jest:

- MEGA wygodne, zwlaszcza gryf - lubie takie hmm...grubsze ale nieco wyprofilowane szpadle dzieki czemu reka mi sie nie meczy mimo ze mam serio male dlonie
- Na sucho to chyba najglosniejsza gitara jaka mialem - zadna do tej pory tak nie rezonowala
- ..jest TRUE... :D Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )






Fotki robione taboretem ;D Pozdrawiam ;D Czy zostanie na dluzej tez nie wiem, na pewno najpeirw wykorzystam ja do moich najblizszych nagran, osobiscie bardziej siedza mi superstraty z HSS no ale tez zawsze brakowalo jakiegos wiosla do totalnego lojenia takze kto wie. Za 2 3 tygodnie do tego przyjdzie jeszcze lutnik wg mojego projektu takze zapowiada sie ciekawie. Raczej wiecej niz 3 gitar miec nie mam totalnie zamiaru, chyba ze trafi sie znowu cos mega taniego ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2020, 23:42:13 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 207
Wielki surwol. Te rogi w szpic dają wrażenie jakby miała sporo większy korpus od zwykłego MLa.
Floyda masz zblokowanego czy ruchomo? Jak trzyma strojenie?

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
W tym wykończeniu wyglada bardzo dobrze. Ile ta bestia waży?
power to a being never dies

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
O panie ale maszkaron. Zajebista, ale trochę wstyd się z nią pokazać haha:D

Zomballo

  • Gość
Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )
:fotki:
Wyglądasz jak grecki Apollo! HNGD! Na czym trzyma Ci się gitara?
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 979
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
- ..jest TRUE... :D Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )

Cytuj
hehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
- ..jest TRUE... :D Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )

A może to dlatego że wyglądasz jak skrzyżowanie Milowicza i Lubaszenko? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 784
Spore naruszenie regulaminu :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 516
  • Venus as a goodboi
- ..jest TRUE... :D Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )

A może to dlatego że wyglądasz jak skrzyżowanie Milowicza i Lubaszenko? :D

Bez kitu! Już tego nie odzobaczę na tym zdjęciu :D

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?

A może to dlatego że wyglądasz jak skrzyżowanie Milowicza i Lubaszenko? :D

AHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! Kurde rzeczywiście az se milowicza wygooglowalem   :facepalm: :facepalm: No ze do lubaszenki jestem podobny to m ludzie mowili kilka razy, ale do Milowicza jeszcze nikt LOL

Posty połączone: [time]02 Lut, 2020, 23:22:37[/time]
Wielki surwol. Te rogi w szpic dają wrażenie jakby miała sporo większy korpus od zwykłego MLa.
Floyda masz zblokowanego czy ruchomo? Jak trzyma strojenie?

Co do floyda - nie wiem, od razu zablokowalem, wioselko musze oddac do jakiegos magika zeby zrobil porzadny setup i ogarnal elektronike bo przerywa mi na jacku i cos jest nie tak z outputem pickupa mostkowego bo cos slaby sygnal byl jak dzisiaj wzialem dime na lojenie. Rozkrecilem wszystko i nie zauwazylem jakichs zimnych lutow czy cos, jutro skoluje miernik i zmierze opor. Druga sprawa tak czy siak chce tam wsadzic albo schallera 2in1 (moj ulubiony) albo stestuje sobie IronGear'a bo ludzie chwala a nie kosztuje jakos duzo.

Wracajac do mostka - rozkrecilem go dzisiaj i...troche sie zszokowalem. Niby licencja, ale tak:
- korpus mostka nie jest odlewem a  ze stali hartowanej, noze prawie w ogole nie ruszone, a gitara chyba ma pare latek i ostro byla grana bo chrom zszedl dosyc ostro.
- ma mosiezny!!! blok
- Srobki wozkow dodatkowo maja podkladki czego nigdy w innych mostkach nie widzialem
- trzpienie tak samo - zero zuzycia
Ogolnie na forach ludzie bardzo chwala sobie ten mostek - na bloku jest jakies logo nawet, ogolnie to sprawia wrazenie ze nie ma co sie bac ze sie cos zerwie, wiec suma sumarum to nie byle szajs wyglada na to.

No jednak widac ze to Korea, jakies tam drobne babole w wykonczeniu sie trafily ale nic co by wkurzalo. Generalnie jestem zadowolony :) Ogarnac tylko troche pare rzeczy i dalej mozna grac Walk :P

Posty połączone: 02 Lut, 2020, 23:27:46
Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )
:fotki:
Wyglądasz jak grecki Apollo! HNGD! Na czym trzyma Ci się gitara?
Spoiler

Jak luba sie zgodzi to wrzuce, A gitara mi sie trzyma na pasku do spodni na zaczepie ;P
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2020, 23:27:46 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 284
Nie robiłbym sobie wielkich nadziei z tym floydem. Kumpel z kapeli ma to wiosło już ponad 10 lat i gra do pierwszego wajchowania, potem trzeba dostrajać. Niedawno wymienił ten mostek na Gotoh 1996. Niestety nie pasuje plug  & play bo ma inny rozstaw trzpieni. Lutnik mu to dobrze ogarnął no i teraz ma floyda nadającego się do użytku. Poza tym wiosło kozak. Trzeba mieć do niego duży pokój, żeby wazoników z półek nie pozrzucać.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Nie robiłbym sobie wielkich nadziei z tym floydem. Kumpel z kapeli ma to wiosło już ponad 10 lat i gra do pierwszego wajchowania, potem trzeba dostrajać. Niedawno wymienił ten mostek na Gotoh 1996. Niestety nie pasuje plug  & play bo ma inny rozstaw trzpieni. Lutnik mu to dobrze ogarnął no i teraz ma floyda nadającego się do użytku. Poza tym wiosło kozak. Trzeba mieć do niego duży pokój, żeby wazoników z półek nie pozrzucać.

Moze tak moze nie - i tak blokuje ;D Druga sprawa z wlasnego doswiadczenia wiem ze im tanszy mostek tym dokladniejsza musi byc regulacja takiego mostku. Nawet najtansze g*wno da rade tak ustawic zeby zrobic pare wachniec, dopoki noze sie nie powgniataja, wsadzi sie porzadne sprezyny i dociski ;)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 784
^^
Kolega widzę miał udany weekend i pełen jest optymizmu :)

Trzeba mieć do niego duży pokój, żeby wazoników z półek nie pozrzucać.
:D
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
19843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 19:54:01
wysłana przez aralez
21 Odpowiedzi
19782 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2009, 20:57:01
wysłana przez nikt
92 Odpowiedzi
30315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2010, 21:53:44
wysłana przez Tolein
2 Odpowiedzi
1426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2013, 21:33:10
wysłana przez CmnD