Autor Wątek: [NGD] Schecter Blackjack ATX C-8  (Przeczytany 24082 razy)

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
albo wyjeb tone i przesun sobie vol w jego miejsce

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
albo wyjeb tone i przesun sobie vol w jego miejsce

Najprościej i najlepiej.

Z tymi BJ to właśnie jest dziwna sprawa, bo widziałem sztuki które ewidentnie miały palisander, ale i też takie, gdzie wyraźnie widać, że 26,5" jest. Trzeba przed zakupem chyba prosić i mierzyć ludzi. :D trochę współczuję, bo ja bym się osobiście wściekł, jakbym dostał takiego kikuta. Przy 28" nie miałbyś takich problemów ze strunami jak opisujesz.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Czyli wygodne, ale niewygodne? ;>

Daj oring albo miękką podkłądkę pod gałke potka żeby go trochę przyhamować.
Mesjaszu ty mój, dziękuję. Nie wpadłem na to. Też mi to czasem przeszkadza zwłaszcza jak coś trudnego dla siebie gram.

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Generalnie 28 cali no to rozumiem że jest rozmiarem który bez problemu umożliwia granie w niskich strojach. 26.5 to już wyżyłowane jest przy 8-semce. 7-ka przy skali 26.5 po obniżeniu stroju daje właściwie  taki sam efekt brzmieniowy co ta z piorunem ośmiostrunowa. Mam ibka ósemkę  z 27 cali i już jest tak średnio przy strojeniu w dół. Z tego co widziałem to 7-ka przy 27 calach po obniżeniu też daje brzmieniowo ten sam efekt właściwie  co 8-ka przy tej samej skali.  Wolałbym w takim przypadku podmienić na tę bez pioruna czyli 28 cali. Większe możliwości przy kombinacji ze strojem.Na marginesie szkoda że nie zrobili jakiejś kampanii reklamowej że od pewnego momentu ten model jest z dłuższą jeszcze lepszą skalą ;)
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Nah, w pewnym momencie po prostu chyba zmienili opis.
Tak samo zresztą miały być świecące w ciemności markery no i stwierdzam że nie chuja ich nie ma.
Generalnie to nie narzekam na to aż tak bardzo, bo niżej niż F# raczej nie gram, jak już to tylko for fun i tyle (ale, kurła, BFG Division by siadło jak złoto).

Nie mam też zamiaru ingerować w potki aż tak żeby je wywalać, bo chociaż nie są mi w ogóle do niczego potrzebne, to jednak po coś są i jak wywalę to zostanie dziura o nie będzie to wyglądało zbyt estetycznie.

A no i zdecydowanie palisander to to nie jest.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 344
    • CTG TV
Nah, w pewnym momencie po prostu chyba zmienili opis.
Tak samo zresztą miały być świecące w ciemności markery no i stwierdzam że nie chuja ich nie ma.
Generalnie to nie narzekam na to aż tak bardzo, bo niżej niż F# raczej nie gram, jak już to tylko for fun i tyle (ale, kurła, BFG Division by siadło jak złoto).

Nie mam też zamiaru ingerować w potki aż tak żeby je wywalać, bo chociaż nie są mi w ogóle do niczego potrzebne, to jednak po coś są i jak wywalę to zostanie dziura o nie będzie to wyglądało zbyt estetycznie.

A no i zdecydowanie palisander to to nie jest.

W Blackjackach ATX nie było świecących markerów.

Nie musisz potków wywalać, mozesz go odłączyć i głośność zrobić na innym.
A "dziurę" można ukryć np zaślepką meblową.
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Nie musisz potków wywalać, mozesz go odłączyć i głośność zrobić na innym.
Paczki z głów!

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765
Struny to 09-80 Ernie Ball, skala 26.5.

Jak ostatecznie się u Ciebie sprawdzają te struny? Stroisz do F#?

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
F# miękko, ale znośnie, dopóki nie chcesz tej sprężystości i klarowności.

Aczkolwiek teraz mam jeszcze niżej, bo w DADADGBD, bo pałuję Obscure Sphinx. Za dwa tygodnie zamówię set do 9ki, zrobię jakiś cover-dwa, i wrócę do F# chyba.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
54 Odpowiedzi
29855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lip, 2013, 15:35:27
wysłana przez Dale Cooper
7 Odpowiedzi
7058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2013, 16:19:09
wysłana przez Omlet
16 Odpowiedzi
21827 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2015, 16:42:22
wysłana przez koperkovsky