Autor Wątek: [NGD] .* bez głowy i z krzywymi progami  (Przeczytany 10646 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
[NGD] .* bez głowy i z krzywymi progami
« 06 Wrz, 2018, 16:39:33 »
tym razem taki:



Spontaniczny zakup, bo mam już Kisiela. Gdyby nie klonowa podstrunnica, to pewnie bym odpuścił, ale w sumie co mi tam :D

Fajnie leży w łapie, gryf jest z tych bardziej męskich, ale wciąż wygodny (endurneck to ani jakieś wielkie zło, ani wielkie wow, ot kolejny profil do którego łatwo się przyzwyczaić pod warunkiem że się gra a nie pierdoli :D). Mostek mniej wygodny niż ten Kieselowski, ale nie uwiera, więc wciąż na plus. Pickupy zostały wymienione na EMG 707X, które robią robotę. Dostałem też oryginalne Strandberg Lace Aluma Xbar, ale nie będę do nich wracał, bo raz, że mi się nie chce, a dwa - nie do końca są moją bajką (EMG w sumie też, ale Lace jeszcze mniej) - zostawiam jak jest.

Gitara jest dobrze wykonana, fajny fretwork, jedyne czego się dopatrzyłem, to kropki na boku podstrunnicy przy 24 progu nie są idealnie na tym samym poziomie (jakieś 0,5mm różnicy) oraz w jednym miejscu na gryfie, na łączeniu klonu z palisandrem, czuć jakby leciutkie wgniecenie. Czysta kosmetyka, więc nie ma się co przypierdalać :)
Aha, no i nakładki na potencjometry wyglądają jak z taniego plastiku i są całe gładkie, więc w sytuacjach koncertowych (co mnie nie dotyczy), łapa by się mogła ślizgać jak pojebana. Pewnie wymienię na metalowe, które nie będę wyglądały tak tandetnie..
Top w rzeczywistości wygląda ładniej niż na fotce, ale nie udało mi się tego uchwycić (w sumie nawet nie próbowałem).

Brzmieniowo jest bardzo dobrze, flażolety jedzą mi z ręki. Zakup uważam za udany, gitara na pewno posiedzi ze mną jakiś czas bo 2 headlessy > 1 headless.

I jeszcze z ciekawostek - gitarę kupiłem od Chrisa z A Night In The Abyss


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

Jako że wg profilu masz 3 Ibanezy, to potraktuję to jako komplement :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Kurwaaaa jak ja GASuję ostatnio na te wiosła to szkoda ryja szczempić :D

Chyba przyjadę wcześniej niż myślałem :D

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Może jakieś bezgłowe wrocławskie gejparty? Akurat mam trochę wolnego. Podmyję się jak coś. Mogę nawet przynieść flaszkę.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ja już od miesiąca chce sobie z aliexpress zamówić szóstkie, ale bezkrólewie nananana :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zwracam honor nakladkom na potki. Nie sa z plastiku, tylko drewna. Jedynie sa tak wypolerowane, ze wygladaja na plastik. Jednak nie wymieniam :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gratuluję i troszkę zazdroszczę, fajna gita :)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
endurneck to ani jakieś wielkie zło, ani wielkie wow, ot kolejny profil do którego łatwo się przyzwyczaić pod warunkiem że się gra a nie pierdoli :D)

O, cenna opinia. Nigdy tego nie miałem w rękach, a jak się czyta o wydumanych profilach gryfu, łatwo spanikować :)

Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale waga, rozmiar i design zaczynają mi przesłaniać pierwotną i ewidentną szpetotę headlessów :D

No, a takie rzeczy, to już serio mi się podobają:



Gratki; wywal tego Kisiela, jest beznadziejny, jak każdy Kisiel :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?

( Obraz usunięty.)

Gratki; wywal tego Kisiela, jest beznadziejny, jak każdy Kisiel :D

O.o

Doszłem.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 122
  • A-zero


( Obraz usunięty.)


Czyżby autor tego patyka z rozmysłem zaakcentował target tego typu wioseł umieszczając na body stosownego kwiatka?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 819
"stosownego"
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nie zakładam wątku na giełdzie ani nie ogłaszam się w internatach, bo feeler, ale jako że wiosło jest zbyt podobne do Kiesela (którego tez bardziej wole wizualnie xD), to jakby ktoś chciał, mogę rozważyć wymianę na coś miłego (głównie interesuje mnie PRS albo Tele, żadne wiosła do rżnięcia metalu).

Wiosło jest w zestawie z softshellem, do tego siodełko i kluczyk do ustawiania mostka (malusieńki imbusik). TV 6k, jak coś to prv :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 474
    • myheaven
Kużwa jak widzę upier......ą głowę to czuję jak by mi upieprzyli moja głowę w małym.I weZ tu graj na takim upośledzonym instrumencie z laską. Nigdy się nie przekonam . Głowa musi być , orgazm jest wtedy lepszy

And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To jak z seksem gejowskim - mówisz, ze be, a pewnie nawet nie spróbowałeś, wiec nie wiesz.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jezu, jak bardzo nie umiałbym na tym grać.
Kurwa. Przecież ja w ogóle nie umiem grać. Cozabezsęs

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 122
  • A-zero
Jak jesteś postury Angusa i jesteś wtórnie oryginalny  ;D


Offline CdsMou

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Jak jesteś postury Angusa i jesteś wtórnie oryginalny  ;D



Bardzo dobre :)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Jak jesteś postury Angusa i jesteś wtórnie oryginalny  ;D



Oessu :O zmienili bassistę?
Jakieś cztery lata temu

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 122
  • A-zero
Jedyne co tutaj fajne, to moim zdaniem niektóre linie bezprogowego basu... Reszta infantylna i sztuczna. Ten blast w środku podczas tappingu tak z doopy, że w połączeniu z wielkim entuzjazmem perkusisty (no tak, koleś mógł się wreszcie wyszaleć przez chwilę) wypada, jak dobry gag w komedii. ;D ;D ;D Klip to jakiś miszmasz podpierdolonych motywów (np figura tantryczna żywcem wyjęta  z 'Bleed', skrawki łańcucha DNA z Prometeusza, jakieś timelapsy zygot z The American Gods, do tego wypedziowane bródki muzykantów oraz wyreżyserowane gejowskie pozy... wszystko tworzy tak przekomiczną całość dopełnioną tymi "modnymi" gitarami, że aż mnie skręca; jak można tak bezrefleksyjnie powielać oklepane schematy na siłę wbijając się w trendy?). Jakbym miał podać jakieś studium pozerstwa, to byłby chociażby ten klip. Do sedna - obrzyny chyba nawet dopełniają tutaj konwencji w zestawieniu z metra ciętymi "aktorami" :) Wrzuciłem dla draki, bo mają identyko kształty, jak obrzyn założyciela tematu, a tu takie zaskoczenie. Mam nadzieję , że ktoś zakuma. ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Jesukriste, ale waść bajdurzysz. O każdym zespole można tak powiedzieć - historia muzyki to historia zgapiania jednych od drugich i przypadkiem od czasu do czasu się coś wydarzy nowego, jak jakiś bałwan podepnie gitarę pod zepsuty mikser, że przypadkiem stworzy fuzz albo porobi dziury w głośniku, żeby mieć brzmienie za mocne na radio. Chłopaki fajnie grają, mają jakiś swój styl wizualny - wczoraj słuchałem sobie Rusha z winyla - od razu mi się przypomniało zdjęcie zespołu na tylnej okładce „2112”. Wtedy to też była trójka pozerów, których dla odmiany lektura Ayn Rand nakłoniła do czegoś dobrego i pożytecznego dla wszechświata zamiast do zamknięcia się w piwnicy u mamy z fedorą na głowie, by spamować na JBwA. Czas minął i muzyka się broni sama mimo kretyńskiej stylistyki i głupiej inspiracji.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Blast dziwnie wpasowany, ale mam do tego podejście że najwyraźniej uznali to za adekwatny środek ekspresji w tym fragmencie, za to fakt że wokal jest ale więcej tam linii solowych mi już nie bardzo leży. Każdy coś swojego wynajdzie, ogólnie moim zdaniem kawałek ok ale niczym nie interesuje, tak zwyczajnie, nic w nim nie przyciąga.

Aczkolwiek zgadzam się z @gizmi7 nie pierdolić tylko robić, a nóż widelec łyżka wyjdzie coś ciekawego :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jedyne co tutaj fajne, to moim zdaniem niektóre linie bezprogowego basu... Reszta infantylna i sztuczna. Ten blast w środku podczas tappingu tak z doopy, że w połączeniu z wielkim entuzjazmem perkusisty (no tak, koleś mógł się wreszcie wyszaleć przez chwilę) wypada, jak dobry gag w komedii. ;D ;D ;D Klip to jakiś miszmasz podpierdolonych motywów (np figura tantryczna żywcem wyjęta  z 'Bleed', skrawki łańcucha DNA z Prometeusza, jakieś timelapsy zygot z The American Gods, do tego wypedziowane bródki muzykantów oraz wyreżyserowane gejowskie pozy... wszystko tworzy tak przekomiczną całość dopełnioną tymi "modnymi" gitarami, że aż mnie skręca; jak można tak bezrefleksyjnie powielać oklepane schematy na siłę wbijając się w trendy?). Jakbym miał podać jakieś studium pozerstwa, to byłby chociażby ten klip. Do sedna - obrzyny chyba nawet dopełniają tutaj konwencji w zestawieniu z metra ciętymi "aktorami" :) Wrzuciłem dla draki, bo mają identyko kształty, jak obrzyn założyciela tematu, a tu takie zaskoczenie. Mam nadzieję , że ktoś zakuma. ;)

Sorka, nie skumałem. Mógłbyś jeszcze raz napisać, z jakiego zespołu kopiują?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Chciałem napisać, że tutaj ludzie już dawno wyszli z gimnazjum i nikt nie będzie się kłócił o zespoły bo ludzie są za starzy, już im się nie chce i nie wypada, ale jak widać pomyliłem się i to w opór :D
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
U mnie napisane jest TORTEX. To chyba jakiś thrash metal.
Jazz, Lounge, Downtempo

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2918 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2012, 00:35:39
wysłana przez youshy
10 Odpowiedzi
4817 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2018, 09:18:46
wysłana przez sify11
20 Odpowiedzi
10676 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2019, 16:45:05
wysłana przez g-zs