Autor Wątek: Avernus Demiurge czyli jak zastąpić BBE i się z tym czuć dobrze.  (Przeczytany 8241 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dobra, długo się z tym nosiłem bo ogrywałem, obmacywałem, deptałem i kręciłem ale w końcu mogę z czystym sumieniem napisać tekst reklamowy.
Jak wiedzą wszyscy stali bywalcy, gram na modelerach od... 15-tu lat? Najpierw była ADA MP1 i z próżności pozostałem przy rackowych urządzeniach, kupując pierwszego POD'a Pro. Zawsze też w moich rackach/pedalboardach siedział BBE Sonic Maximizer. In fact - nie wyobrażałem sobie grania bez tego. Przez wszystkie Rootwatery, Licoree, Obscure Sphinxy, PODy Pro, XT, XT pro, XT Live, X3 live, HD Pro, 11R - ten cholerny BBE zawsze mi towarzyszył.
Po 13 latach przyszedł wreszcie Łukasz (lwronk) i przyniósł... coś. "Możesz to dla mnie wypróbować?"
Prawie mogłem. Prawie, bo najpierw musiałem ogarnąć zasilacz 18V a ciągle mi stawało coś na przeszkodzie. Znaczy głównie wyjazdy. W KOŃCU MI SIĘ UDAŁO. PRAISE THE LORD!!!
Od razu mówię. Ten... enhancer, booster, jak zwał tak zwał, jest o wiele wszechstronniejszy od zwykłego BBE. Przede wszystkim nie tylko nasyca pasma, które chcę zawsze uwypuklić ale ja stosowałem go również jako swoisty kompresor, do wyrównania różnicy między gitarami na Blackoutsach a np Stratem na Lace Sensorach, który, co zrozumiałe, grał sporo ciszej.
Jednym słowem: Avernus, robicie to dobrze.
Jestę fanę.

PS. To ten po lewej. Tak wiem. Enigmatyczny. I bdb
PS2. Acha, żeby nie było, Demiurge jest przeznaczony dla modelerów. Z distortionem + JCM800 działa średnio :)

« Ostatnia zmiana: 12 Lis, 2017, 13:24:44 wysłana przez Yony »

Orange

  • Gość

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Orange

  • Gość
Cena na priv, czy możesz pochwalić się tutaj?

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Wersja kostkowa 400, rackową podesłałem Ci na PW.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
4739 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2010, 23:52:43
wysłana przez jelion
7 Odpowiedzi
5205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2011, 23:25:52
wysłana przez mhrok lama
35 Odpowiedzi
9432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2015, 04:00:24
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
2641 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2015, 23:49:07
wysłana przez Ewolter
9 Odpowiedzi
1824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2021, 19:11:50
wysłana przez Dale Cooper