Autor Wątek: Superrior Drummer z "niepewnego źródła"  (Przeczytany 6036 razy)

Offline Zenon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 198
Superrior Drummer z "niepewnego źródła"
« 07 Wrz, 2017, 19:53:51 »
Siemka, mam pytanie. Czy jeśli ogarnę sobie superrior drummer z "Bazaru", i użyje go w nagraniu demo, to może ktoś potem się przypieprzyć, i sprawdzać czy program jest legalny? Czy generalnie nikt mi nie udowodni tego że perka jest z danego programu?

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Oczywiście. Każdy płatny instrument VST ma dźwiękowe "watermarki", czyli "niepewna" kopia w nagraniu generuje niesłyszalne, lecz widzialne przy analizie spektrum dźwięki. Kiedy wrzucisz taki kawałek do neta możesz mieć pewność, że za kilka godzin wpadnie ci przez okno GROM i nie mówię tu bynajmniej o wyładowaniu atmosferycznym, choć nie wiem co gorsze... Potem już tylko płacz i zgrzytanie zębami. I pamiętaj - pod żadnym pozorem nie schylaj się po mydło!
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Zenon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 198
Kurde z tym mydłem to juz wiem ze nie moszna :/ Ale ze tak od razu GROM? :/ Myślałem że dzielnicowy wpadnie tylko, a z tym akurat stary ma dobre układy, baniaczek bimbru i po sprawie :/

W takim razie trudno, wytne se perkusje z jakiejś empetrójki, a potem ją ukleje tak jak mi się tam widzimisie.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Zenon, zjedz cebulę. Będzie to w Twoim wykonaniu akt kanibalizmu i może wówczas skutecznie Cię zamkną.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24108 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
18 Odpowiedzi
15822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
55751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
7797 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON
2 Odpowiedzi
5552 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2016, 04:13:06
wysłana przez Jackson666