Autor Wątek: YouTubowy kurs teorii na gitarze  (Przeczytany 39965 razy)

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
YouTubowy kurs teorii na gitarze
« 11 Sie, 2016, 22:04:35 »
Heja! Wybaczcie spam, ale staram się ciągle robić coś nowego ciekawego i się tym z Wami dzielić :)
Ktoś chciałby się zapisać na internetowy kurs teorii na gitarze?
Mało takich rzeczy w internecie, nikt nie chce dzielić się za free wiedzą (co w sumie jest zrozumiałe), ale postanowiłem, że wyjdę naprzeciw oczekiwaniom i machnę coś takiego dla swoich widzów i nie tylko.

Bardziej niż na kasie aktualnie zależy mi na rozgłosie i zgodnie z zasadą wzajemności za darmową wiedzę podaną na tacy w przystępnej formie chciałbym pomoc w udostępnianiu i promowaniu swojej edukacyjnej działalności (łapki srapki, szery bajery). Jeśli uważacie, że ten post narusza w jakiś sposób regulamin to możecie mi dać w komentarzach po pysku.

Kurs będzie wyglądał tak:

+ ćwiczenia do sprawdzenia, które wyślę zainteresowanym na maila


Kurs będzie za free, w zależności od zainteresowania będę wrzucał filmy częściej lub rzadziej.
Jakby ktoś chciał mnie wesprzeć materialnie to zawsze jest taka opcja, ale to będzie darowizna, a nie zapłata za kurs :D

Dajcie znać co o tym sądzicie i czy są tu jacyś chętni.

Pozdrawiam!
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ja tam chętnie się edukuję jak jest okazja ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
chętnie będę zaglądał, mogę też polecać innym...

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Paczam, edukacji nigdy za wiele :)

Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Bardzo fajna inicjatywa, będę oglądał, oczywiście podsharuję, udostępnie, subskrybnę i co się tam jeszcze da :).

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Czysto, schludnie i na temat, będę śledzić ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
I tak się nie nauczę grać, ale lubię myśleć, że się jednak kiedyś nauczę. ;)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Dzięki! Doceniam Wasze wsparcie, uzbierało się 50 polubień pod pierwszym filmem, więc dzisiaj albo jutro pojawi się kolejna część kursu :)

Posty połączone: 18 Sie, 2016, 02:31:08
Dzięki za docenienie pracy i 50 łapek! Zgodnie z umową, publikuję kolejną odsłonę pierwszego modułu - podstawy zapisu nutowego. Krótko zwięźle i na temat. Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie - mapa gryfu, sposoby szukania dźwięków i efektywne sposoby nauki dźwięków na podstrunnicy!

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: 18 Sie, 2016, 02:31:08 wysłana przez baz0k »
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline mort

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Bardzo fajna inicjatywa. Tak trzymaj baz0k!  :)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)
'-'

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)

Troll powiedziałbym solidne 2/10 ;)
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)

Troll powiedziałbym solidne 2/10 ;)

Żaden troll. Po prostu cisnę bekę z nowej tendencji (w którą właśnie się wpisałeś) na polskim (i chyba nie tylko) yt, czyli z żebrania o łapki/suby/komenty/chuje do dupy i inne wyrazy uznania, które jak mniemam powinny być dobrowolne (szczególnie to ostatnie). Tak więc czuj się wyróżniony.
'-'

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)

Troll powiedziałbym solidne 2/10 ;)

Żaden troll. Po prostu cisnę bekę z nowej tendencji (w którą właśnie się wpisałeś) na polskim (i chyba nie tylko) yt, czyli z żebrania o łapki/suby/komenty/chuje do dupy i inne wyrazy uznania, które jak mniemam powinny być dobrowolne (szczególnie to ostatnie). Tak więc czuj się wyróżniony.

Jakbyś troszkę ruszył głową, to wpadłbyś na to, że nie chodzi o wyrazy uznania, a o zasięgi i pozycjonowanie  :facepalm: Z założenia jeśli robisz jakąś lekcję, albo coś, co chcesz dać ludziom - zależy Ci, aby obejrzało to więcej osób niż Twoja Mama, Babcia i paru kolegów z osiedla.

Nie no masz rację, muszę podłechtać swoje ego w internecie, nie mam siły dalej tłumaczyć - ustaw się w kolejce  ;D
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)

Troll powiedziałbym solidne 2/10 ;)

Żaden troll. Po prostu cisnę bekę z nowej tendencji (w którą właśnie się wpisałeś) na polskim (i chyba nie tylko) yt, czyli z żebrania o łapki/suby/komenty/chuje do dupy i inne wyrazy uznania, które jak mniemam powinny być dobrowolne (szczególnie to ostatnie). Tak więc czuj się wyróżniony.

Jakbyś troszkę ruszył głową, to wpadłbyś na to, że nie chodzi o wyrazy uznania, a o zasięgi i pozycjonowanie  :facepalm: Z założenia jeśli robisz jakąś lekcję, albo coś, co chcesz dać ludziom - zależy Ci, aby obejrzało to więcej osób niż Twoja Mama, Babcia i paru kolegów z osiedla.

Nie no masz rację, muszę podłechtać swoje ego w internecie, nie mam siły dalej tłumaczyć - ustaw się w kolejce  ;D

Nie ma znaczenia czy chodziło Ci o pozycjonowanie czy o inną kwestię. Moja uwaga miała charakter ogólny, w której krytykowałem żenujące internetowe żebractwo połączone z szantażem użytkownika. Kto chce, ten sam da łapkę, suba, skomentuje, doda do playlisty czy udostępni. Można o to poprosić na kanale czy w poście i nie będzie w tym nic złego. Jest to zdecydowanie lepsza metoda niż stękanie: "Jak pod tym filmem będzie sto łapek, to dostaniecie dodatkowe 15 sekund nagrania jak szczam w lesie w rytm owner of a lonely heart grupy Yes".

O moją głowę się nie martw. Aż tak źle z nią nie jest. A moja mama nie żyje, więc i tak nie obejrzy.
'-'

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Ok, rozumiem :) Jednak to ja jestem twórcą treści, za nie odpowiadam i mogę prosić nawet o to co napisałeś, a podobać Ci się to nie musi :)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś moją myśl z rodziną. Nie mówiłem konkretnie o Twojej, tylko, że jakbyś coś tworzył, to na pewno chciałbyś, żeby to obejrzało jak najwięcej ludzi, a nie tylko osoby z Twojego najbliższego otoczenia.
Dzięki za rady.
Pozdrawiam :)


Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)

Troll powiedziałbym solidne 2/10 ;)

Żaden troll. Po prostu cisnę bekę z nowej tendencji (w którą właśnie się wpisałeś) na polskim (i chyba nie tylko) yt, czyli z żebrania o łapki/suby/komenty/chuje do dupy i inne wyrazy uznania, które jak mniemam powinny być dobrowolne (szczególnie to ostatnie). Tak więc czuj się wyróżniony.

Jakbyś troszkę ruszył głową, to wpadłbyś na to, że nie chodzi o wyrazy uznania, a o zasięgi i pozycjonowanie  :facepalm: Z założenia jeśli robisz jakąś lekcję, albo coś, co chcesz dać ludziom - zależy Ci, aby obejrzało to więcej osób niż Twoja Mama, Babcia i paru kolegów z osiedla.

Nie no masz rację, muszę podłechtać swoje ego w internecie, nie mam siły dalej tłumaczyć - ustaw się w kolejce  ;D

Nie ma znaczenia czy chodziło Ci o pozycjonowanie czy o inną kwestię. Moja uwaga miała charakter ogólny, w której krytykowałem żenujące internetowe żebractwo połączone z szantażem użytkownika. Kto chce, ten sam da łapkę, suba, skomentuje, doda do playlisty czy udostępni. Można o to poprosić na kanale czy w poście i nie będzie w tym nic złego. Jest to zdecydowanie lepsza metoda niż stękanie: "Jak pod tym filmem będzie sto łapek, to dostaniecie dodatkowe 15 sekund nagrania jak szczam w lesie w rytm owner of a lonely heart grupy Yes".

O moją głowę się nie martw. Aż tak źle z nią nie jest. A moja mama nie żyje, więc i tak nie obejrzy.
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
9836 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2008, 10:14:49
wysłana przez Pan Sinner
2 Odpowiedzi
6340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2011, 16:42:58
wysłana przez Orange
34 Odpowiedzi
21839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2012, 06:27:21
wysłana przez Johnny
12 Odpowiedzi
9453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2013, 18:26:51
wysłana przez mlodysatan
26 Odpowiedzi
11926 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2013, 00:28:26
wysłana przez Pneumonia2