Autor Wątek: Kemper - kto posiada? kto sie wypowie? Rack vs Toster :)  (Przeczytany 2147 razy)

Offline Ledjent

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Witam!

Na starcie chcialbym dodac, ze nie zaczynam kolejnej debaty o tym co lepsze, czy brzmi jak prawdziwy amp itd.. O tym to juz sie naczytalem za wszystkie czasy :)
Planuje sprzedac mojego PODa HD Pro, moj nieuzywany komputer i jeszcze kilka rzeczy, place depozyt, a pozniej splacam miesiecznie. Mieszkam w UK, wiec mowie o mozliwosciach panujacych tutaj.

Moim takim skrytym marzeniem od lat jest Kemper, oczywiscie chcialbym posiadac prawdziwy lampowy wzmak, i jeszcze jeden... i jeszcze kolejny no i tu jest problem bo nie stac mnie na wzmacniacze po kilka tysiecy, a po drugie nie mam tyle miejsca w pokoju. Takie male Kemperowate pudelko jest w stanie pomiescic setki wzmacniaczy, a ja bardzo duzo eksperymentuje z muzyka i gram od Djenty poprzez Jazzy.

No wiec pod uwage biore tylko i wylacznie wersje bez koncowki mocy. Czy posiadacze Kempera moga sie wypowiedziec co maja? Jakie maja i dlaczego? Dlaczego Toaster, a nie rack i vice versa. Jak z obudowa? Czy jest to wytrzymaly sprzet?

Pozdrawiam.
Meshuggah!!!

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
IMO Kemper jest spoko jak na chwilę obecną chyba najlepsza cyfra która oczywiście nie jest bez wad. Potrafi odworować brzmienie łańcucha amp > paczka > mic prawie w 90% IMO. Ja tam wolę dalej real ampy i paczki, ale w sumie teraz w miksie to wszystko gada juz tak samo dobrze że ciężko wykminić co jest użyte. Parę zetawień profili z real ampami itd. jest na mojej stronie możesz obadać: http://www.sinmix.pl

Pozdrawiam.

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Rack i toster pod względem brzmienia to to samo. Miałem oba. Różnią się ilością diód wyświetlających parametry. Rack ma jeszcze USB z przodu. Czy wytrzymałe? Oba zapakowałem w racki i trzymały się :) Paki 4x12 bym na górze nie postawił ale też nie przypuszczam że będziesz rzucał lub jeździł czołgiem po nienajtańszym sprzęcie. Ale tak, myślę że 800ta jest bardziej wytrzymała. Wolę wersję rack, zajmuje mniej miejsca a i tak jest to spięte na stałe praktycznie. Diód parametrów mi nie brakuje bo i tak wyświetla się wszystko na ekranie
« Ostatnia zmiana: 04 Sie, 2016, 15:04:09 wysłana przez aruspl »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
52 Odpowiedzi
28109 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2009, 17:35:51
wysłana przez Leon
2 Odpowiedzi
3091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2013, 10:56:16
wysłana przez iscaryoth
7 Odpowiedzi
4022 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
6 Odpowiedzi
2578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2016, 15:42:26
wysłana przez wrobelsparrow
4 Odpowiedzi
1644 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2021, 00:55:56
wysłana przez spacelord7