Autor Wątek: Czy ktos posiada wzmachol roboty Zygmunta Putermana??  (Przeczytany 28117 razy)

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
gosciu robi glowy na ukladach mesy podobno bardzo dobra robota i sa bardzo tanie...jesli ktos ma ta glowe niech sie pochwali jaka ona jest?

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Bardzo dobre i bardzo tanie, w tym fachu niestety się rozmija.
Ceny Bash'a to jest tak na prawde minimum, żeby producentowi się opłacało robić wzmacniacze.
Co oczywiście jest wielkim pozytywem wzmacniaczy Szymona i każe mówić, że wszystko co jest wyraźnie tańsze, nie może być dobre :)

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
to fakt i ja to wiem tylko poprostu chchilaem sie spytac czy ktos gral na tych wzmacholach:)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
o, spotkałem tego pana w Metrze w Wawie, gadaliśmy trochę o wzmakach :D mówił, że robi tylko heady i z tego co pamiętam to spędza je za ok 2k, więc w sumie nie jest to jakaś rewelacja cenowa - acz również byłbym ciekaw jak one brykają. wspominał jeszcze, że grają na nich jacyś goście z [tutaj mroczna black metalowa nazwa której nie spamiętałem], ale nigdy o nich nie słyszałem.
do widzenia.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
[tutaj mroczna black metalowa nazwa której nie spamiętałem], ale nigdy o nich nie słyszałem.
Najważniejszego info zapomniałeś :P

Zomballo

  • Gość
Podziel tą sumę przez dwa. Ja widziałem jego wyroby na allegro o wiele taniej. Zibisound - to tajny kryptonim tego konstruktora. Jak grają te stwory to wielka niewiadoma? Napewno przydałby mu się jakiś stylista (może Jacykow?) bo te hedziki wyglądały jakby robili je na Uralu obok serii T-34.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki


no nie wyglada to na full zawodostwo ;)
Łe tej.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Prawie jak nowy Bash ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
( Obraz usunięty.)

no nie wyglada to na full zawodostwo ;)
lol, takiego smiesznego wzmaka to jeszcze nie widziałem :) śmiesznie się nazywa, a gałki to już w ogóle przegięcie :D Już widze jak behemoth na tym gra ;)

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ten drugi lepszy, ale poty nadal wyciągnięte ze starych efektów Exara :P

"Na takim sprzecie gra kilku muzyków i ich opinia jest pozytywna" no, przynajmniej można być oryginalnym z tym wzmakiem :D
do widzenia.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Mi sie to kojarzy troszke z basowym edenem :) ale bardziej poszedl bym na miejscu zibiego w smieszniejszy dizajn, bo ten pomimo paru spraw wyglada za powaznie :) wyobrazcie sobie takie "radyjko" ktore potrafi pierdolnac pozadnie :)
No pain No gain !

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Jeżeli dobrze będzie gadał to i za paczką można go schować ;)

Sinner ma komu resztę gałek opchnąć :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Ja tam juz nie pamietam ale to przypadkiem nie jest tranzystor? bo tak mi sie cos kojarzy z allegro?

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Moj kolega ktoregos dnia sprawil sobie amp od Zibisound. 50W, 2 kanaly. Na ucho to chyba jakas kopia Marshalla byla. Kanal czysty dosc przecietny. Korekcja za to ladnie pracowala. 2gi kanal - takie JCM. Na pierwszy rzut ucha, calkiem przyjemnie gralo. Jednak gdzies cos tam sie nie zgadzalo w pasmie.

Mial sluzyc przede wszystkim do naglasniania POD'a. Nie do konca sie sprawdzilo. Z tego co wiem - poszedl w swiat.

EDIT: jeszcze sobie przypominam jedna rzecz - przydzwiek. Cicho, ale jednak.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A z tego co ja pamiętam również ogrywałem jakiegoś Zibisounda przelotnie w Warszawie u znajomego. Było ok ale... to nie jest Bash. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Porownaj sobie ceny. Mysle,z e latwo bedzie zauwazyc roznice..

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Ja też ogrywałem jednego wzmaka tego gościa. Taki w czerwonym obiciu. Kopia którejś MARK mesy miało to być, lecz jak dla mnie miał ten wzmak za mało gainu bo  był pominiety boster i za duzo mocy ten wzmak miał jak dla mnie, kolo szacował go gdzieś tam  na 130wat. Nie pamietam jakie to dokońca było brzmieni ale pamietam że sie długo wahałem czy go nie wziąś cena była wtedy 1200zł gdzie. dla porównania przy valvekingu który jest drozszy wogole się nie wachałem odrazy stwierdziłem że NIE!! :)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja natomiast odradzam tego kolesia z prostego względu. Otóż znam jego wypowiedzi min. z elektrody i triody - otóż twierdził on, że aby wzmak nie brumił trzeba mu obciąć gain'a, więc...
Ssiecie.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Kiedys sie cielo gore (stad wintydze brzmia tak analogowo ;) ), moze trzeba mu o tym powiedziec? ;)

Witaj na forum

Offline zibisound

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
gosciu robi glowy na ukladach mesy podobno bardzo dobra robota i sa bardzo tanie...jesli ktos ma ta glowe niech sie pochwali jaka ona jest?
Witam. Dostałem od kolegi info, ze ktoś ujawił moje dane, co jest niezgodne z prawem i jest naruszeniem regulaminu forum. Wyjaśniam, że ten head jest sprzed paru lat i działa ok. do dzisiaj u bluesmana. Niektóre komentarze sa typowe dla anonimowych"znawców" tematu i dziwi to na forum tematycznym. O moim sprzęcie decydują muzycy a nie przypadkowi "znawcy". Zgłosiłem do moderatora naruszenie regulaminu i usunięcie wszystkich postów. Pozdrawiam fachowych i uprzejmych kolegów i dziekuję za konkretne wypowiedzi- Zygmunt.
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2009, 17:05:19 wysłana przez zibisound »

Offline Szarpidrut

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
 Witam! Dlaczego to tak już jest na tym pokręconym świecie, że najwięcej mają do powiedzenia ci którzy się nie znają? To że ktoś jeździ samochodem, wcale nie znaczy że zna się na jego konstrukcji. A tak naprawdę to renomowane firmy robią  nas w bambuko, wyciągając z nas ile tylko się da, a dla czego by nie, dla firm, to tylko biznes. Żadna firma, ani żaden prywaciarz nie zrobi wam pozadawanego wzmacniacza, nie dlatego że nie potrafi, tylko dlatego że nikt go nie kupi, dla tego mamy na rynku więcej szajsu, niżeli wartościowego towaru. Chcąc tak na prawdę zrobić dobry lampowy wzmacniacz stu watowy, który by faktycznie gadaj jak należy, to przede wszystkim musiał by być minimum na ośmiu lampach EL34. Żeby dźwięk był miękki i jego wybrzmiewanie było w miarę długie, to musiał by iść przed wszystkim bez sprzężenia lokalnego, co jest nie możliwością przy czterech lampach, na dodatek żeby to jeszcze przyjemniej gadało, to trzeba by to puścić w układ triodo wy, co znowu by obniżyło moc o 50%, a zamienić barwę wzmacniacza na prawdziwe brzmienie (bo tak naprawdę to żaden wzmacniacz gitarowy nie ma brzmienia, tylko barwę) to trzeba by zrobić ze dwie końcówki i dwa przedwzmacniacze, z odpowiednie kształtowaniem charakterystyki do każdego z osobna, do tego dojdą dodatkowe głośniki, a przede wszystkim trzeba by się od izolować od sieci energetycznej, bo sama sieć jest wielkim źródłem zakłóceń, a te zakłócenia mają decydujący wpływ na czystość dźwięki, a koszt samego zasilacza kondensatorowego, to 2000. a o pozostałych kosztach to aż strach pomyśleć, no a wypadało by tak jeszcze coś zarobić na tej mozolnej pracy. I co, kupi któryś z Was taki dziwaczny wynalazek? Problem nie tkwi w konstruktorach, tylko w kupujących, bo każdy  klient, patrzy tylko żeby było bardzo ładne i jak najtaniej i tu jest problem. Mogę Was zapewnić że tak naprawdę to w życiu nie słyszeliście porządnego wzmacniacza i go nie usłyszycie.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2009, 22:40:29 wysłana przez Szarpidrut »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Moderator odebrał wiadomość i nie zamierza usuwać tematu, gdyż w żadnym wypadku nie łamie on prawa Polskiego ani regulaminu tego forum - poza imieniem i nazwiskiem (zdecydowanie w tym wypadku powiązanym z marką sprzętu) nie ma żadnych danych osobowych typu adres czy prywatny telefon. Mogę co najwyżej usunąć posty z nieprzyzwoitymi żartami na temat marki, nie mające związku z tematem (tego sobie można życzyć).
Życzenie sobie usuwania niepochlebnych informacji na swój temat zakrawa za to, o chęć ograniczania naszego konstytucyjnego prawa do wolności słowa.

Rozumiem, że teraz czeka nas nalot ludzi w rodzaju usera Szarpidruta?
Swoją drogą mocne słowa, zwłaszcza te o porządnych piecach i słuchaniu.  Jedno mnie tylko drąży - co to jest układ triolowy? :D
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2009, 17:26:27 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Pewnie triodowy ;)

Ale zazdroszczę panu szarpidrutowi, że miał jakieś wspaniałe okazje słuchać taki cudownych tworód techniki, a my nie :(
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
renomowane firmy robią  nas w babuko (...) Żadna firma, ani żaden prywaciarz nie zrobi wam pozadawanego wzmacniacza

nikt nigdy nie zrobil mnie w babuko, czy pozadawany wzmacniacz mi w tym pomoze?

a tak zupelnie powaznie: na czym polega sekret prawdziwego wzmacniacza? pytam absolutnie powaznie.
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2009, 17:41:59 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2011, 12:00:29
wysłana przez jaca2303
17 Odpowiedzi
6573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2012, 10:34:51
wysłana przez Rachet
2 Odpowiedzi
3093 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2013, 10:56:16
wysłana przez iscaryoth
6 Odpowiedzi
2591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2016, 15:42:26
wysłana przez wrobelsparrow
4 Odpowiedzi
1665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2021, 00:55:56
wysłana przez spacelord7