Autor Wątek: Randall RH50T - regulacja biasu  (Przeczytany 1591 razy)

Offline Zenon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 198
Randall RH50T - regulacja biasu
« 19 Maj, 2016, 17:28:56 »
Witojcie, mam zamiar wymienic lampki w moim Randallu. Czy ktos jest w stanie mi poweidzieć jak wyregulować tam bias, czym go wyregulowac i w ktorym miejsu? I jeszcze jesli moge wiedzieć to czy bias sie nie regluje automatycznie?

I czy lampki EL34 Engla lub EH są oekj? Para kosztuje koło 150 zł

Orange

  • Gość
Witojcie, mam zamiar wymienic lampki w moim Randallu. Czy ktos jest w stanie mi poweidzieć jak wyregulować tam bias, czym go wyregulowac i w ktorym miejsu? I jeszcze jesli moge wiedzieć to czy bias sie nie regluje automatycznie?

Jeśli serio pytasz o to, co przeczytałem to idz do kogoś, kto się na tym zna. Chyba, że nie wierzysz w selekcję naturalną - wtedy, proszę Cię bardzo - pchaj łapy w prąd.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Jest taki mały biały "potencjometr" w środku na płycie, ale strasznie mizernie wykonany i łatwo go śrubokrętem uszkodzić. Jeśli nie robiłeś tego nigdy sam to lepiej daj komuś kto się na tym zna. Możesz wzmacniaczowi albo samemu sobie niechcący krzywdę zrobić. W tym wzmaku bias nie ustawia się automatycznie. EH są spoko do niego tak samo JJ, JJ są tańsze.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Zenon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 198
No okej a w RZeszowie jest ktoś godny polecenia komu moge oddac sprzet i oczekiwać ze wróci w pełni sprawny?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
14296 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2009, 21:43:02
wysłana przez Lisu
2 Odpowiedzi
1958 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2009, 22:09:30
wysłana przez Aston
5 Odpowiedzi
2596 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2012, 13:16:29
wysłana przez atlantis
6 Odpowiedzi
2238 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lip, 2018, 19:14:31
wysłana przez Rectifier
Regulacja gryfu

Zaczęty przez stell Ogólnie

4 Odpowiedzi
3556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2021, 19:31:48
wysłana przez wuj Bat