Autor Wątek: Kto tu coś napisze ten dupa!  (Przeczytany 308484 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Jak już mamy temat o polityce, to wrzucę tutaj:


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Nadal patrzysz na to co chcą żebyś widział ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Poza tym brudasy to przecież lewaki wiec nie wiem skąd to zdziwko :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Bardzo fajny filmik, choć IMO powinni powrzucać trochę nazwisk - zaczynając od Clintona i jego pomysłu z kredytami dla mniej zarabiających ludzi [co to za pomysł, że każdy powinien mieć dom na własność? np. w UK od czasu reform rynku mieszkaniowego Thatcher są tylko coraz większe problemy - dziwnym trafem, najlepiej wyszły na nich osoby w jakiś sposób powiązane/spokrewnione z nią czy jej współpracownikami], przez reformę rządu Busha częściowo odciążającą banki i tow. ubezpieczeniowe z ryzyka i Goldman Sachs ze swoim genialnym zarządem, będącym dla lewicy ideowym sztandarem chciwych, kapitalistycznych świń.

Offline Andres

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Jak już mamy temat o polityce, to wrzucę tutaj:

( Obraz usunięty.)
Po..chał co musiał i pogoń za sławą mu przeszła  :devil:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Bawiąc niedawno u znajomego na wsi zauważyłem następującą rzecz:
kiedy bez uprzedzenia i z tzw. nienacka odrywamy świnię żrącą łapczywie z koryta, świnia bardzo się boi i wydaje z siebie okropny kwik, który często słychać w sąsiedniej wiosce. Nieraz jest tak, że na znak solidarności świnie z tamtej wisoki zaczynają kwiczeć również, bo to jednak zwierzęta niegłupie. Symptomatycznym jest, że im świnia bardziej spasiona i nażarta, tym kwiczy głośniej i przeraźliwiej, co wywołuje litość u osób prostych, nieobeznanych z surowym wiejskim życiem oraz wegan. Natura jest jednak niesamowita.

A -  i jeszcze taki fakt zupełnie niezwiązany z tematem: wyczytałem, że w latach 2010-2014 różne rządowe resorty wydały na publikacje prasowo-telewizyjne 260 milionów złotych. Na szczęście to jakiś prawicowy portal donosi o tym, którego jak wiadomo wiarygodność wynosi zero. Po drugie Polska to kraj biedny i zacofany i nikt nie nosi przy sobie takich pieniędzy. Ciemnogród lol.
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2015, 06:42:09 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Hm, ostatnio schudłę a kwiczę okropnie, cóz za przecudna metafura panie Piotrze ;)
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał zebyś miał rację, że bedzie prawo i sprawiedliwośc i spokój i silna Polska i fogle.
Niestety patrzac jak odwracaja kota ogonem cięzko mi w to uwierzyć. Gdy Bieńkowska palnęła w podsłuchanej rozmowie o marnych zarobkach w rządzie, uznano to za bute i bezczelnośc władzy, dzisiaj to samo w ustach pisu okazuje sie być dbałością o jakość rządzenia.
Plany, choć nie potwierdzone, lub raczej senne marzenia o broni atomowej, ja pierdole nawet nie chce myśleć co by sie działo gdyby Antoni miał do dyspozycji "guzik". Całe szczęscie w tym momencie, ze wuj sam ma ograniczone zaufanie do swoich "przyjaciół " i nie pozwala samowlonie odpalić.
Cały czas jednak mam nadzieje ze bedzie dobrze, tzn inaczej, ze sie pomylę i bedzie dobrze. Pażijom uwidim.
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2015, 09:11:40 wysłana przez commelina »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Plany, choć nie potwierdzone, lub raczej senne marzenia o broni atomowej, ja pierdole nawet nie chce myśleć co by sie działo gdyby Antoni miał do dyspozycji "guzik". Całe szczęscie w tym momencie, ze wuj sam ma ograniczone zaufanie do swoich "przyjaciół " i nie pozwala samowlonie odpalić.
Może jestem niedoinformowany, ale jaka jest podstawa tych lęków związanych z osobą Macierewicza? Bo widzę tylko, że wszyscy sami się nakręcają, że to szaleniec i zaraz będzie przez niego wojna. Co takiego niebezpiecznego zrobił lub planował zrobić Macierewicz? Czy chodzi o takie niebezpieczeństwo jak wtedy z ustawą lustracyjną, przez którą rozmontowano rząd Olszewskiego? Jedyna sprawa, która rzeczywiście może wywoływać takie odczucia to ten raport, który ujawnił pracę wywiadu w Afganistanie, ale tylko jeśli bardzo ufamy w słowa Sikorskiego, więc tego także nie możemy obiektywnie stwierdzić.

Oczywiście zawsze możemy danemu politykowi mniej lub bardziej ufać, ale aż taka panika bez jasnych podstaw? To niepoważne. Chyba, że czegoś nie widziałem, nie czytałem, nie wiem. Bardzo chciałbym się dowiedzieć.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Niczego się nie dowiesz o Macierewiczu, bo to jest zwykły wdruk, propaganda, pranie mózgu zafundowane przez media głównego ścieku, należące w 80% do niemców, argumenty, które lemingi bezmyślnie powtarzają. Ot i całą opowieść...
Wystarczy odpalić wiki i poczytać kim jest pan Macierewicz, szczóty jak "żyd za okupacji" przez propagandową tubę Niemiec.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oj 13, wystarczy poczytać, a nie wystarczy posłuchac ? Czy Ty masz mnie za takiego idiote, który łyka wszystko co powiedzą w mediach niczym zaba muł ? Mnie nie interesuje kim jest Macierewicz mnie interesują tylko jego poglądy i to co mówi on sam. Dla mnie to koleś który ma jedną jedyną wizję wokół której wszystko sie toczy i tej sprawie podporządkowuje resztę swych działań, chodzi mi oczywiście o Smoleńsk i niewatpliwą tragedię. To jak upadł rząd Olszewskiego to jedno, to jak łatwo szczegolnie w internetach oczernić to drugie. Nie mam zaufania do człowieka, który rozmontowuje tajne słuzby w blasku reflektorów bo chyba tylko jemu samemu miało to posłuzyć do pokazania sie jaki jest zdecydowany i zdeterminowany a to było zwyczajnie głupie i nieodpowiedzialne w stosunku do naszego kraju. Tak uważam, niezależnie co o tym mówi ktokolwiek, a tym bardziej Sikorski bo jego słowa dla mnie warte sa tyle samo co nic. Cały czas czekam jakie podejmie konkretne decyzje bo na razie wszystko jest w jego słowach na nie. Zapowiada wzmocnienie obrony terytorialnej, OK podoba mi sie , co z tarczą co z innym uzbrojeniem ?
Mam tez duże opory do ludzi którzy z założenia wszystko negują, a tutaj ze strony kregosłupa pis cokolwiek ktokolwiek przed nimi nie zrobił, to jesli tego nie zrobili oni, to jest z gruntu złe.
Ja rozumiem ze czasami lepiej coś, szczegolnie stare budowle ze złymi założeniami, rozwalić postawić nowe fundamenty i budować od nowa niż remontowac poprawiać, ale to nie jest reguła, u nich niestety jest. NFZ szkolnictwo itd wszystko znowu wywalane do góry nogami no po chuj. I tego sie właśnie boje ze znowu przebudowa ze znowu remont.
Wracając doi Antka w dupie mam co mówią niemcy czy zydzi, ja chce od niego usłyszeć konkrety.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
@commelina pamiętasz taką sytuację?
Donald Tusk. Jego reakcja na aferę taśmową sprzed ośmiu lat pokazuje skalę bezczelności, z jaką mamy obecnie do czynienia.
Cytuj
Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej, jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd.
— mówił Donald Tusk w 2006 roku, gdy wybuchła afera związana z taśmami Renaty Beger.
Choć sprawa dotyczyła przeciągania posłanki przez PiS, a wyglądała jak inscenizacja jednej z „zaprzyjaźnionych z PO” telewizji, wywołała znacznie większe poruszenie u Tuska niż to, co dzieje się obecnie.
W 2006 roku obecny premier mówił jednoznacznie:
Cytuj
Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego. Fakt, że ministrowie i premier świadomie uczestniczyli w procesie korupcji oznaczają kompletny krach tego rządu i tego Sejmu. Jesteśmy przekonani, że posłowie tego parlamentu, inne kluby dołączą się do tego wniosku.
Dziś jednak aferę taśmową, dowód upadku moralnego swoich ministrów, dowód drenowania publicznych środków, by zapewnić trwanie przy władzy, premier nazywa zupełnie inaczej.
To przykra sprawa
— pierwsza Twitterowa reakcja Tuska zdaje się być dobrym symbolem reakcji szefa rządu.
Tusk konsekwentnie mówi już innym językiem:
Cytuj
Osoby, które w sposób przestępczy organizują podsłuchy, nie będą dyktowały polskiemu rządowi postępowania, także jeśli chodzi o dymisje czy mianowanie nowych ministrów. Nie wchodzi w rachubę działanie pod dyktando nikogo, kto ze złą wolą, albo przez naiwność, albo chęć zysku, albo chęć politycznego interesu, chciałby współpracować z przestępcami, którzy zorganizowali podsłuchy.
— mówi Tusk, dodając, że „intencją osób czy zorganizowanej grupy przestępczej, która założyła podsłuchy i systematycznie podsłuchiwała ludzi polityki i biznesu, nie jest interes publiczny”.
Premier przekonywał, że tym razem najważniejszą sprawą jest to, kto podsłuchy organizował, montował i na czyje zlecenie. Ujawnianie „kulisów kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd” tym razem nie jest już wspieraniem demokracji.
Tusk wiele razy dawał dowody hipokryzji, obłudy, bezczelności i wyparcia wartości, w tym kierowania się prawdą w życiu publicznym. Nie dziwi więc, że znów sięgnął po znaną sobie metodę…
P.S. W 2007 roku mieliśmy wybory, w 2014 roku mamy kolejny dowód, że państwo i demokracja traktowane są przez rząd jedynie jako źródła dominacji ekipy Tuska…

Tak właśnie PO zawłaszczyło media i manipulowało opinią publiczną przez 8 lat, i skutecznie robi to dalej. Dlatego niektóre osoby mają przyklejone łatki, i cały naród jak stado baranów bezmyślnie powtarza Macierewicz = oszołom.
I nie mów mi, że nie interesujesz się tym co słyszysz w mediach, bo to co mówisz tylko potwierdza, że wszystkie swoje opinie czerpiesz z mediów.
Kiedy polecałem wam książkę Wojtka Sumlińskiego pt.: "Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego" to odpowiadaliście, że nie interesuje was co Komorowski robi w łóżku.
Gdyby znalazło się tam choć jedno słowo nieprawdy, to Komorowski tak jak miał w zwyczaju do tej pory, mógł pozwać Sumlińskiego w trybie wyborczym, ale w książce, która mam 500 stron, nie znalazła się nawet jedna informacja, która była by kłamstwem.
Jeśli nie masz czasu, żeby zainteresować się jak daleko sięga "królicza nora", to przynajmniej powstrzymaj się od złośliwych komentarzy.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie wiem dlaczego zarzucasz mi złosliwy komentarz sam nazywając mnie lemingiem.
Jak mawiał klasyk jest oczywistą oczywistością ze punkt widzenia zmienia sie z punktem siedzenia, dlatego tez nie chcem ale muszem zgodzić sie z Tobą jak bardzo obnażył sie Tusk i jego rząd i to co działo sie później. Stąd tez moja decyzja o nie głosowaniu na niego. idąc dalej bo zapewne zarzucisz mi i nowoczesnej ze to platforma spadkowa dla PO lub tratwa ratunkowa. To faktycznie bardzo prosta i wydawałoby sie łatwa przywara i łatwo ja przypiąć. Gdy sie jednak zastanowisz to łatwo dojśc do wniosku ze to w zasadzie jedyna alternatywa dla PO do głosowania dla takich jak ja. Mam takie a nie inne poglądy i z innymi partiami ludźmi mi zupełnie nie po drodze. Jeslibym był w PO i nie zgadzałbym sie z tym co odpierdalają na wierchu a chciałbym działac w polityce to co wg Ciebie miałbym zrobić ? Zakładać własną partię naprawiać coś na co nie mam wpływu, płynąć dlaj tą łodzią ? Nie dziękuję wysiadam.
Głupotą Petru byłoby gdyby zaczał przyjmować tych którzy mieli jakikolwiek wpływ na to co sie działo bo wtedy łatka koła ratunkowego na pewno nie bedzie do odprucia, no ale to już jego problem.
Mówisz o hipokryzji. Niestety to co dzisiaj móia ludzie PIS swiadczy o tym ze, im także nie jest obca ta przywara.
Niestety pamietam ich rządy i na tej podstawie mój sceptycyzm nic a nic sie nie zmienił.
A wracając do Antoniego, to powtarzam czekam na konkrety od niego. Każde inne niż Smoleńskie

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Ech ta hipokryzja polityków... :/

Ułaskawia się osoby uznane przez sądy za winne. Ułaskawienie nie jest uniewinnieniem. Akt łaski nie zmienia wyroku sądu i nie podważa winy skazanego. A z kodeksu postępowania karnego wynika wprost, że skazany może zasługiwać na łaskę między innymi wtedy, gdy cieszy się nienaganną opinią środowiskową, i gdy doszło do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem

Andrzej Duda, 2011

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Nie wypowiadam się na tematy polityczne, ale powiem tylko jedno: słowo hipokryzja nie jest znane świniom przy korycie.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@commelina, wyjaśniłeś dlaczego nie masz zaufania do Macierewicza jako polityka i to jak najbardziej rozumiem. Natomiast nadal nie wiem skąd twierdzenie, że jest on niebezpiecznym szaleńcem. Nie wiem skąd taka panika. Jawne rozmontowanie służb rzeczywiście może być kontrowersyjne. To czy lepiej było zrobić to po cichu czy nie to sprawa dyskusyjna. Natomiast nie można stwierdzić, że było to działanie jakkolwiek szalone, czy impulsywne. Stąd nadal nie widzę przyczyny paniki, że objęcie przez Macierewicza doprowadzi do wojny z Niemcami i Rosją. Z tego co obserwuję, jest jakaś społeczna obawa, bardzo podsycana przez media, że samo wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej doprowadzi do wojny. Bo wszyscy wiedzą, że popełniono wiele błędów, na czele z oddaniem całego wyjaśnienia przyczyn katastrofy Rosjanom. Czyli jednak wszyscy podejrzewają, że coś tam śmierdzi, ale lepiej tam nie grzebać? Czyli wynika z tego takie założenie, że jeśli są ludzie, którzy chcieliby tę sprawę wyjaśnić to mogą w ten sposób odkryć, że rzeczywiście był to zamach i jeśli tak się okaże to oczywiście będzie chujowo. Więc chcąc zbadać przyczyny katastrofy, narażają kraj na potencjalne niebezpieczeństwo, więc są szaleni. Dobrze rozumiem? Pytam naprawdę bez złośliwości, po prostu chcę znać przyczyny takiej paniki. Czy to jest obawa, że Macierewicz i jego otoczenie są tak mocno przekonani, że to był zamach, że będą naginali fakty aby to udowodnić i w ten sposób stanowią zagrożenie i można przypisać im szaleństwo?

Kiedy polecałem wam książkę Wojtka Sumlińskiego pt.: "Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego" to odpowiadaliście, że nie interesuje was co Komorowski robi w łóżku.
Gdyby znalazło się tam choć jedno słowo nieprawdy, to Komorowski tak jak miał w zwyczaju do tej pory, mógł pozwać Sumlińskiego w trybie wyborczym, ale w książce, która mam 500 stron, nie znalazła się nawet jedna informacja, która była by kłamstwem.
Ale jest jeszcze "lepiej", bo przecież na tym przesłuchaniu w prokuraturze, którego prawie żadna telewizja nie emitowała (to są jaja... prezydent kraju zeznaje w sprawie swoich powiązań ze służbami i nikt tego nie chce transmitować :D), Komorowski przyznał się do kontaktów z osobą, o której wiedział że jest agentem obcych służb, bo chciał od niego uzyskać dostęp do tajnego aneksu z likwidacji WSI. Po takich zeznaniach facet sobie nadal spokojnie kandyduje w wyborach, nie jest pociągany do żadnej odpowiedzialności.. . ale widzisz @13, że ludzi nawet nie interesują takie sprawy. Ważne jest kto ładniej mówi, kto lepiej się prezentuje. Zresztą gdy opowiadałem o tym znajomym wyborcom PO i Komorowskiego to spotykałem się przeważnie z odpowiedziami w stylu "Aaa tam... wszyscy politycy mają takie kontakty i są umoczeni w jakieś afery". Czyli to samo co "Wszyscy politycy kradną". Ludzie chcą żyć w takiej bańce i udawać, że wszystko jest w porządku i możemy sobie głosować na partię, która prezentuje nasze poglądy, bo jesteśmy rozwiniętym Państwem europejskim. A niestety nie możemy tak, bo najpierw trzeba się zainteresować czyje interesy reprezentuje dana partia i polityk, bo te interesy na pewno są o wiele bardziej priorytetowe od poglądów wyborców.

Tak jak w tej sprawie z elektrowniami. Ludzie głosowali na postępowe PO (ja również w 2007 popełniłem ten błąd:/), m.in. także po to, aby w końcu zbudowano te jebane elektrownie. I teraz wiemy, że wtopiono w to w chuj kasy, a na koniec okazało się, że Kulczykowi się nie opłaca, a to on steruje rządem, więc jednak nie będzie elektrowni. A elektorat odpowiada "Aaa tam... i tak nie wiadomo czy inny rząd doprowadziłby do ich zbudowania". A może po prostu wszyscy mają już taką traumę polityczną, w stylu "inny mąż też by mnie bił" i rzeczywiście zależy im już tylko, żebyśmy ładnie wyglądali. Żeby w tej prasie zachodniej o nas ładnie pisali. Żeby nas sąsiadka Merkelowa akceptowała.

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Jak już mamy temat o polityce, to wrzucę tutaj:

( Obraz usunięty.)
Reakcja mojego jakby się mogło wydawać dobrego znajomego:
"Mi się podoba gdzie nagrywa, ma to swój klimacik. hehehe"  :facepalm:

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Ech ta hipokryzja polityków... :/

Ułaskawia się osoby uznane przez sądy za winne. Ułaskawienie nie jest uniewinnieniem. Akt łaski nie zmienia wyroku sądu i nie podważa winy skazanego. A z kodeksu postępowania karnego wynika wprost, że skazany może zasługiwać na łaskę między innymi wtedy, gdy cieszy się nienaganną opinią środowiskową, i gdy doszło do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem

Andrzej Duda, 2011

Czy wg takiej definicji osoba która została ułaskawiona a nie ma zatarcia wyroku może sprawować funkcje publiczne i otrzymać zaświadczenie o niekaralności?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Jak już mamy temat o polityce, to wrzucę tutaj:

( Obraz usunięty.)
Reakcja mojego jakby się mogło wydawać dobrego znajomego:
"Mi się podoba gdzie nagrywa, ma to swój klimacik. hehehe"  :facepalm:

Mi się kojarzy ze "sceptykami" w czapeczkach z folii aluminiowej i bluzach w kolorze niewidzialnym przez satelity, wierzącym że numer tragicznego lotu z 9/11 w Wingdings to samolocik i dwie wieże :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Gizmi czepianie się Kolonki to jest argument siły przeciwko sile argumentów,  nie czepiaj się garnituru kolonki, idź lepiej wyprasuj swoją koszulkę z Che Guevarą  ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2015, 19:26:42 wysłana przez Algiz »

Orange

  • Gość
dziękuję ci @Zomballo za założenie tego wątku :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
jak się czuję czytając ten wątek


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Gizmi czepianie się Kolonki to jest argument siły przeciwko sile argumentów,  nie czepiaj się garnituru kolonki, idź lepiej wyprasuj swoją koszulkę z Che Guevarą  ;)

Przypominam, że to tylko offtopic na forum gitarowym :D :D :D (i nie mam koszulek z Che, choć ze dwa lata temu kupiłem kufel [z racji ceny - kosztował złotówkę i fajnie się w nim pieniło piwo. niestety niedawno się potłukł :( ) A statek Kolonko już dawno opuścił jego ciało i tę planetę. W Stanach takich dziwaków jest mnóstwo i wszyscy mają z nich bekę, a u nas paru i robią karierę na youtubach :D

Spoiler

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Dobre guano. Autor zarzuca Kolonowi, że nie podaje źródeł, a sam żadnych nie podał... W najgorszym wypadku mamy więc lewackie pierdolenie kontra zwykłe pierdolenie.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"