Autor Wątek: LABOGA Mr. Hector - Demo  (Przeczytany 5975 razy)

Offline lefty

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
LABOGA Mr. Hector - Demo
« 18 Wrz, 2015, 08:18:42 »
Zobaczcie niezłe demo naszego rodzimego wzmacniacza, które zrobił Jake Pitts z Black Veil Brides. Zwróćcie uwagę jak super brzmi na początku testu, kiedy wszystkie gały ustawione są na godzinę 12 - ten gruz.
Jestem tym bardziej dumny, że to wzmacniacz z mojego miasta  :).

« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2015, 23:22:16 wysłana przez lefty »

Offline snapkejs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #1 21 Wrz, 2015, 13:08:16 »
Dobrze brzmi  prawie jak moj jetcity  :headbang:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #2 21 Wrz, 2015, 20:46:19 »
Przeeż to sie nie da jeść...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #3 21 Wrz, 2015, 21:04:45 »
Nieczytelne i fogle jakieś takie nijakie. Bardziej mi sie widzi ze kolega niedługo będzie chciał sprzedać tu laboge
B ( o ) ( o ) B S

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #4 21 Wrz, 2015, 21:25:34 »
Jakby przykryć fakt, że gościu jest z kapeli co na co dzień wywołuje u mnie odruch wymiotny to całkiem całkiem. Tylko te core'owe smaczki kapke wkurwiają. Jak to głosi stare maoryskie przysłowie "w maju wszyscy daju", czy coś tam o gustach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #5 21 Wrz, 2015, 22:49:30 »
Jeszcze dwa posty...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #6 21 Wrz, 2015, 23:45:35 »
Ogrywałem ten piec na dobrej paczce i mi się podobało brzmienie. Bardziej, niż 6505, który też stał w salce...

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #7 22 Wrz, 2015, 10:49:33 »
rzeczywiście gusta sa różne ...mi się podoba

Offline kermcio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #8 22 Wrz, 2015, 14:26:44 »
Grałem na nim z paczką 412 labogi jedną próbę. Zrobił na mnie świetne wrażenie. Świetny czysty i mega zrównoważony, czytelny przester.

Offline lefty

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #9 22 Wrz, 2015, 16:30:36 »
Jeszcze dwa posty...

Graj, nie pierdol :D.

Zomballo

  • Gość
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #10 22 Wrz, 2015, 21:07:33 »
W miksie siedzi lepiej niż jak gra sam. Troszkę wkurwiające jest tam takie stłumione popiardywanie, jak przez gacie babci.

Orange

  • Gość
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #11 23 Wrz, 2015, 07:55:16 »
Grałem. Wzmak chujowy, że o ja jebie.

Offline FlyingV

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #12 23 Wrz, 2015, 10:35:57 »
Chujowa to jest Bugera V55 z dedykowaną paczką 4x12, a Hector spoko.

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #13 23 Wrz, 2015, 13:05:25 »
Mi tam niespecjalnie się przypadł do gustu i jusz. W tej półce cenowej są fajniejsze (dla mojego ucha) sprzęty i tyle.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #14 23 Wrz, 2015, 14:24:48 »
Orenż ma rację. Muł i chujoza straszna. Fireball go zjadł.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #15 23 Wrz, 2015, 15:43:49 »
Orenż ma rację. Muł i chujoza straszna. Fireball go zjadł.
Czym? Swoim chujowym suchym, szeleszczącym i drobnoziarnistym przesterem? Tym brakiem sedna i wagi? Chujowym przegajnowaniem? :D

Offline lefty

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #16 23 Wrz, 2015, 15:54:34 »
Cytuj
Muł i chujoza straszna

Co jak co ale we wzmakach Labogi ciężko o muł - we wszystkich moim zdaniem jest na odwrót, czyli dużo góry i są dynamiczne. W zasadzie jest tak, że na przesterze gałka treble odkręcona powyżej g.12 mija się z celem - brzmienie robi się zbyt jasne. W Hectorze duże znaczenie mają przełączniki Bright i Mid, potrafią diametralnie zmienić charakter brzmienia a i gały potrafią znacząco wpłynąć na brzmienie przy niewielkim nawet ruchu. Być może nie zwróciłeś na to uwagi.

Orange

  • Gość
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #17 23 Wrz, 2015, 16:37:31 »
Zależy od paczki. Ja ogrywalem na 412 standard labogi. Za te pieniądze można mieć lepiej brzmiący Wzmak.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #18 23 Wrz, 2015, 16:54:26 »
Orenż ma rację. Muł i chujoza straszna. Fireball go zjadł.
Czym? Swoim chujowym suchym, szeleszczącym i drobnoziarnistym przesterem? Tym brakiem sedna i wagi? Chujowym przegajnowaniem? :D

DOKŁADNIE!:D i przede wszystkim: dynamiką.

Cytuj
Muł i chujoza straszna

Co jak co ale we wzmakach Labogi ciężko o muł - we wszystkich moim zdaniem jest na odwrót, czyli dużo góry i są dynamiczne. W zasadzie jest tak, że na przesterze gałka treble odkręcona powyżej g.12 mija się z celem - brzmienie robi się zbyt jasne. W Hectorze duże znaczenie mają przełączniki Bright i Mid, potrafią diametralnie zmienić charakter brzmienia a i gały potrafią znacząco wpłynąć na brzmienie przy niewielkim nawet ruchu. Być może nie zwróciłeś na to uwagi.

Laboga Ci płaci za to? Bawiłem się długo tym piecem, przestawiałem gały i przełączniki i nie udało mi się ukręcić satysfakcjonującego mnie brzmienia. Kupa i tyle. Co nie zmienia z kolei faktu, że tutaj nawet fajnie gada.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lefty

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #19 23 Wrz, 2015, 22:52:00 »
Popatrz na to tak: Pitts ukręcił fajne brzmienie, a Tobie się to nie udało. Albo nie potrafisz kręcić gałami, albo słabo brzmisz z łapy i jeśli piec nie jest przegainowany to uważasz, że jest muł i kupa. Oczywiście może być też tak, że ten wzmak ci nie leży i już. Co nie zanczy, że jest do dupy.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2015, 23:03:13 wysłana przez lefty »

Orange

  • Gość
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #20 24 Wrz, 2015, 00:03:28 »
IMO : jest.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #21 24 Wrz, 2015, 00:55:54 »
Kurde... Dyskusje na temat brzmienia są trochę do dupy. To co się podoba oranzowi i motherowi nie musi się podobać komuśtam. Osobiście jedyne za co bym się do Labogi przyjebal to ceny tych wzmacniaczy. Ale sobie koleś markę wyrobił i ok.

Słyszałem hectora 2 razy. Raz jak Tomek Andrzejewski za czasów jak był endoserem VGS na nim pomykal z paczka 1960 i zarlo. 2 raz jak Wojtek Hoffman z drzewami przyjechał i na paczce ibaneza (nie wiem jaki model), wiosło Ibanez Andy timmons tez zarlo, chociaż trochę mniej. Obaj panowie wzmacniacz szybko zmienili.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #22 24 Wrz, 2015, 19:50:20 »
ma ktoś na śląsku ten wzmak ? chętnie bym uslyszał

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #23 24 Wrz, 2015, 23:31:36 »
Popatrz na to tak: Pitts ukręcił fajne brzmienie, a Tobie się to nie udało. Albo nie potrafisz kręcić gałami, albo słabo brzmisz z łapy i jeśli piec nie jest przegainowany to uważasz, że jest muł i kupa. Oczywiście może być też tak, że ten wzmak ci nie leży i już. Co nie zanczy, że jest do dupy.

Uwielbiam tego rodzaju fanboizm, gdzie jak ktoś zarzuci cos Twojej ulubionej marce to zaraz mu się zarzuca, że albo ma chujowy słuch albo nie umie kręcić gałą albo jest gimbometalem, który musi mieć tonę gainu pod łapa, odkręca się na 11 na gain i wtedy mu napierdala.

TAK: piec mi nie leży, tak samo jak nie leży mi Mark 5, większość Marszali czy Valveking. Używam wówczas SKRÓTU MYŚLOWEGO w postaci wyrażenia ,,kupa" który staram się wyjaśnić, że mi to po prostu nie leży. To tak jakbym ja miał mordować każdego antyfana 6505, bo mówi, że kupa i wmawiał mu, że to dlatego, że nie umie kręcić gałami. No ja pierdole, litości.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
Odp: LABOGA Mr. Hector - Demo
« Odpowiedź #24 08 Paź, 2015, 01:20:31 »
Dzis ogrywałem ten wzmak i mam mieszane uczucia. Nadmienie że sklep nie posiadał paczki (!!!!) więc wpinany byłem w return jakiegoś comba 112... Ogólnie dziwnie się zachowuje np kręcąc gałą treble oddziaływałem jakby na mid, każda gała ma wpływ na inną co jest nieco frustrujące. Mam jacksona pro series z emg81 i gain musiałem dać na 8 żeby dży dży było spoko, czyli dużo. Co na pewno na plus to wybrzmiewanie akordów, podoba mi sie jak ten piec warczy, bugera tego nimo :/ Słychać tą sinusoidę. Ciekaw jestem jakby brzmiał dopalony i na sensownej paczce 412 na dobrej głośności. Podejrzewam, że byloby bardzo przyjemnie. Może kiedyś go łykne jak bedzie okazjonalna cena bo 4000 zł w sklepie za używkę to grupa przesada.

tu słychać ten warkot:
i tu:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
10368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2010, 15:27:26
wysłana przez Pneumonia2
0 Odpowiedzi
3271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2010, 16:46:15
wysłana przez dan777
13 Odpowiedzi
7944 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2010, 14:17:53
wysłana przez logan v.2.0
7 Odpowiedzi
1961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2014, 15:05:39
wysłana przez pshemo
7 Odpowiedzi
2685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2022, 09:05:13
wysłana przez ITHMW