Autor Wątek: Framus Cobra vs Laboga Mr.Hector vs E642 Invader 100 vs E610 Savage 120  (Przeczytany 10131 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
czaje sie na ktorys z tych wzmaków tylko że słyszałem only Framusa :-\ mieliscie styczność z resztą? podzielcie sie odczuciami, może uda mi sie ograc el diablo w sklepie ale z labogą to bedzie problem a najbardziej interesuje mnie ten wzmak





edit: eldiablo odpada nie pasi mi zupełnie za ciepły jest, nie ma w nim tego piekielnego oddechu
widze że nie bardzo chcecie mi pomóc :( a co myslicie o Englach  E610 Savage 120 i E642 Invader 100??? słuchalem tylko na youtube wymiatają a czym sie różnią??? wady zalety???

« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2008, 14:50:32 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
ENGL to klasa, miałem Blackmore'a(oparty na bazie Savage'a) i był zajebisty! Na innych wzmacniaczach nie grałem, ale jeszcze Ci dorzuce taką opcję:
www.vempire-amps.com bardzo fajne wzmacniacze, myślę, że może Ci coś z ich oferty podpasować. Ze swojej strony polecam Blue Rumble'a

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Metal z forum ma Savage 120, zagadaj do niego, to Cię nakręci na niego :)

Ale tak poważnie to amp zajebisty jest, zwarte, mocne brzmienie. Ma w pizdu gałek i guziczków, można sobie kręcić i naciskać aż się wykręci i wynaciska bardzo fajne rzeczy :)

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Savage prawie dwa lata chyba - bardzo fajny amp, szybki, zwarty, fajne brzmienie i fajnie siedzi w mixie

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
słuchajac na yotubie nagrań savage najbardziej mi podpasował, jest tak jak mówicie ale obczajcie framusa słyszłem go pare razy na żywo, np. na koncercie Maroona i też to robi robote. macie jakies doswiadczenie z tym wzmakiem?



Savage 120 kosztuje  ~6.584,75 zł
Framus ~6.256,70 zł


ed: obczaiłem tego Vempire. próbki jakoś mnie nie przekonują masz może jakieś swoje nagrania? i jaka jest cena wzmaka?

« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2008, 14:28:50 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
obczaj nasz myspace: www.myspace.com/licorea - było to nagrywane między innymi na Vempirze, tylko ze zostało fachowo spierdolone przez Pana w studio, dlatego część śladów jest dograna też na Tone porcie :D
ostatnia Polska cena jaką kojarze to ~4300zł, mogło coś się zmienić napisz do producenta, sympatyczny gość.
a tu masz cennik dytrybutora na kraje beneluksu: E 2695 :)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Eee, ale Ty chyba nie myślisz kupować nówki? :)

Na Twoim miejscu to bym wybrał ten amp, który złapie taniej i tyle. Próbki z YT można rozbić o kant dupy, zwłaszcza te nagrywane na telefon...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie


no właśnie chce nówke. a poszedł ten Savage co reklamowałeś w sprzedam?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Drevniak co do labogi za 2,5-3k to ok ale po prostu wiecej warta nie jest-wiemk bo mam.

Offline fearlon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
ESP LTD EC-400 STBC 18V
Korg DT-10 + Dunlop Crybaby + BBE Sonic Stomp Maximizer + Boss SE-70 & FC-50
H&K TriAmp + Harley-Benton G212 Vintage

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Hehe a skoro już odkopał to grałem dokładnie tydzień temu na tej labodze i dla mnie kiszka. Dosyć gruby ziarnisty sound, z lekką nutką piachu i mułu można pokochać albo znienawidzić innej opcji nie ma.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
10448 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 09:41:58
wysłana przez Sikor
9 Odpowiedzi
4058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2012, 23:05:38
wysłana przez Melancolly
7 Odpowiedzi
1831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2014, 15:05:39
wysłana przez pshemo
26 Odpowiedzi
5568 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Paź, 2015, 08:25:39
wysłana przez Stivo2005
7 Odpowiedzi
2258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2022, 09:05:13
wysłana przez ITHMW