Autor Wątek: [NGD] Czerwone Wino o słodkim zapachu  (Przeczytany 3156 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
[NGD] Czerwone Wino o słodkim zapachu
« 26 Cze, 2015, 21:09:12 »
Wielu z was powie, że jestem głupi, wielu WTF, część będzie hejtować, a cześć się to spodoba ...

Ale od początku. Naszło mnie znowu po latach skosztować (pierwszy raz) tego magicznego, owianego mitem i chwałą smaku, a bardziej zapachu. Polowałem na portalach, szukałem na FB, giełdach i po ludziach z zamierzchłej czeluści pamięci karty SIM ale nie hu hu nikt nic nie wiedział. Chciałem już nawet brać co było ale los chciał, że moja wytrwałość została nagrodzona i to podwójnie :) Deal się udało zrobić, pchnąć patyka i zapłacić za nowego :)

Dziś po 8:00 tel. "kurier, będzie ktoś w domu 15-16" ... "będzie" ... "to będę :)" no i faktycznie 15 po 16 był :)

Paczka oznakowana, że nie siadać na niej, nie smarkać i nie sikać na karton bo będzie źle :)

Kozik w korytarzu czekał, kurier wpadł, rozpierdaczyłem karton jak dzieciak na święta i paczam ... jest ... cała ... jak trzeba ... podpisałem papiery iiiiiiiiiiiiiiii ... po żonę do lekarza bo z dzieciakami czeka w kolejce no bo jak inaczej w NFZ :)

Wróciłem po 18, coś tam trzeba było zrobić, ogarnąć no i w końcu była chwila na macanie (na suchara i to do tego na starych drutach).

Pierwsze wrażenie: QWA gdzie ta mityczność, plastik jebany i lekki jak pielucha mojego synka po wymianie :( No QWA się nabrałem jak szczyl ...

No nic mówię ochłonę trochę, zrobię to co trzeba czyli czyszczenie, pieszczotki i nowe druty może będzie lepiej???

Skończyłem jakieś 30 min temu no i ... wraca mi wiara w markę :) jeszcze jak jebnie w glośnikach jak trzeba to będzie to czego chciałem :)

Zanim dojdę do fotek trochę o tym co tam siedzi:

- no mahoń jest, palisander jest, no i ten kląłn jest
- że matula z Kurpiów to i złoto jest :)
- że miało być VINTAGE to 57 plus pod mostem i P94 pod gryfem jest :)
- kolor w którym się zakochałem jakieś 8 lat temu w RnR jak do łapy wziąłem - JEST

Stan? No QWA prawie sklep :) koleś kanapowiec, gita z II 2013 (f-rka, komplet papierów) więc świeżo 4 miesiące po zakończeniu gwarancji dopiero).

Mody? No są :) 57+ pod mostem i P94 (a dokładnie Merlin MPH) pod gryfem :), siodełko z kości

Teraz więc oto jest mój pierwszy EVER ...


Posty połączone: 26 Cze, 2015, 21:11:19
... nie mogłem fotek dodać :(
« Ostatnia zmiana: 26 Cze, 2015, 21:11:23 wysłana przez 2BeFree »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Masz ciężki styl pisania, głowa-głowa. Tzn ciężko się czasami czyta ;)

A gitara IMO miodna. Propsy za układ Humb-P94, zwłaszcza w takim wykończeniu. Ja tam gratuluję :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Przedostatnia fota mi bardzo robi. Widać jak soczysta decha jest.
Pogratulować kryzysu wieku średniego i zakupu. :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Gratulacje........ gipson to gipson ,klasa sama w sobie. Mnie to jeszcze bindingu brakuje, bo ja binding lubie  .Opis fajny ,jakbym siebie widział trzy lata temu, jak po 10-latach nie mając gity w ręku kupowałem nową. Też obsrany byłem i cieszyłem się jak dziecko  i też musiałem czekać jak dzieciaki pójdą spać żeby obmacać i chociaż na sucho porzympolić....
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
W końcu jakieś normalne wiosło. Graty!

Zomballo

  • Gość
Pierwsza fota genialna na tym fioletowym mizianku! Masz dziwny żyrandol i super tapetę. ;) A tak poza tym to wiosło super! Gratulacje!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Gratuluję, sam testuję w jednym Gibsonie kombinację PAF/P-94 i gra to zaiste miodnie :)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Klasyk. :) Miałem tez wine red, ale był z 2004, a potem, jesli dobrze kojarzę, czaiłem się na dokładnie tego, który teraz jest u Ciebie. :)

Offline kermcio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Gratulacje. Piękna gitara i pięknie pachnie.
Zdjęcia mnie nakręciły, żeby z powrotem wymienić wszystkie plastiki na czarne z kremowych. Kiedyś mi się nie podobały, ale chyba się znowu spodobały;)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Fotki u córki w pokoju (5 latek - mala księżniczka) dlatego taka tapeta i żyrandol różowy z kryształkami  :headbang:

Wiosło faktycznie zacne dla mnie jedno z marzeń na które polowałem (Wine Red + złoto) szkoda, że nie jakiś starszak ale to co było od jakiegoś czasu na portalach nie spełnialo warunków - jak nie kolor to stan, jak nie stan to łamania - ten jest prawie MINT z kompletem papierów z RnR :)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Kontent jestem :) Gibol wczoraj (fakt kilka minut bo czasu mało już było) spuścił wpierdol na próbie :) mega mi leży to brzmienie, a MPH pod gryfem robi taką robotę, że chyba faktycznie powinni ładować stockowo takie układ: P94 / HB do każdego wiosła w układzie H-H :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2012, 23:48:35
wysłana przez Kaar
11 Odpowiedzi
2694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2022, 10:55:48
wysłana przez Zomballo