Autor Wątek: [NPD] Tesla AH-2  (Przeczytany 4731 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
[NPD] Tesla AH-2
« 15 Cze, 2015, 21:44:55 »
BANG!


Wywaliłem z Epiego Barygonga Black Hawka, który mi tak zaczął suszyć, że głowa boli i kupiłem sobie set Tesli w chrom puszkach...bo mi się podobały. Cóż...ktoś by mnie pewnie wyśmiał za taką wymiankę, ale powiem Wam jest przykurw. Na pierwsze dziesięć minut grania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Zrównoważone, dynamiczne, bez mułu, bez jakiegoś piachu. Gada mi to zdecydowanie lepiej niż BH na chwilę obecną. Jutro pogram trochę dłużej i dokładniej, to podzielę się dalszymi spostrzeżeniami. Ale za taki hajs - to moim zdaniem niezły deal. I wygląda gitara teraz bajerancko, takie 9/11. Fotos przed i po:


Aha i dawno temu dywagowaliśmy, czy ma top czy nie. Zrobiłem zdjęcie:


Chyba top, nie?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #1 16 Cze, 2015, 09:07:16 »
Nieważne jak brzmi, ważne, że wreszcie wygląda jak trzeba. ;) Jeszcze chromowane klucze, kremowe siodełko i będzie miód.
Swojego też tak onegdaj przerabiałem, tylko u mnie siedziały Blekałty w puszkach.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #2 16 Cze, 2015, 10:16:28 »
Te blakhołki na zdjęciu przed wyglądają mało blakhołkowo, może stąd taka zmiana na plus? ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #3 16 Cze, 2015, 10:26:47 »
Najdroższe, najlepsze, nadynamiczniejsze, najpiękniejsze, najmniej szumiące i najwspanialsze pickupy świata wymieniłeś na TESLE? JAK TO?
mniut i piah

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #4 16 Cze, 2015, 12:25:41 »
Znam droższe pipaki ale mnie nie robią :P .
@Mother Puncher  ta z lewej to jeszcze  z Black Hawkami ?

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #5 16 Cze, 2015, 12:26:57 »
Gratki, trzeba szukać, nie zawsze utartymi ścieżkami. Tylko jak już @lwronk zauważył, mało blekhołkowo te ex pipaki wyglądają.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #6 16 Cze, 2015, 12:28:00 »
Ehhh...czepiacze ;)


Po prostu dałem zdjęcie full stock i po pełnych modach. Może dopisać zapomniałem ;)

Najdroższe, najlepsze, nadynamiczniejsze, najpiękniejsze, najmniej szumiące i najwspanialsze pickupy świata wymieniłeś na TESLE? JAK TO?

Tak, zrobiłem to. Poproszę o dożywotnie wygnanie z Sevenstringa.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #7 16 Cze, 2015, 12:39:32 »
Co do Blekhołków, dotychczas słyszałem je w jednym tylko wiośle, ale nie spodobały mi się, sucho (choć samo wiosło mi się podobało), dlatego jestem skłonny uwierzyć w zmianę na plus :)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #8 16 Cze, 2015, 13:10:57 »
Gratki, trzeba szukać, nie zawsze utartymi ścieżkami. Tylko jak już @lwronk zauważył, mało blekhołkowo te ex pipaki wyglądają.

Święte słowa, tanie drogie, jeden wafel byle by w danym wieśle zagrały. Do dzisiaj mam single Gotoha z ich bardzo dawnej produkcji które uważam za znakomite i gdybe je dalej produkowali smiało bym polecał. Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #9 16 Cze, 2015, 13:34:10 »
Gratki, trzeba szukać, nie zawsze utartymi ścieżkami. Tylko jak już @lwronk zauważył, mało blekhołkowo te ex pipaki wyglądają.

Święte słowa, tanie drogie, jeden wafel byle by w danym wieśle zagrały. Do dzisiaj mam single Gotoha z ich bardzo dawnej produkcji które uważam za znakomite i gdybe je dalej produkowali smiało bym polecał. Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ja, naturlich. Ponapierdalalem sobie teraz więcej na nich. Zajebiste są. Nie czuć że są aktywami. Świetnie radzą sobie z open F,  (FCFCFA#). Nie czuję żadnego kompromisu między basowymi a wiolinami. Ale muszę przyznać - BH miały ciut więcej takiego "clarity" w akordach. Ale czy znacznie - chyba nie. EMG, których nasłuchałem się swojego czasu sporo, miały w sobie coś takiego...ja wiem, plastikowego? I czuć było właśnie ten kompromis, jakaś ciągłą walkę między wiolinami, a basem. Tutej tego ni mo. Czytelne, mają fajny punch w dole, mogę robić kszt kszt, bdziąg i hrhrhr. Znacznie łatwiejsze do okiełznania od BH, ale chyba o to właśnie chodziło ;) wsadziłbym sobie chętnie BO do porównania, ale niestety nawet nie mam jak specjalnie zdobyć. Zdecydowanie też więcej mocy niż EMG. Odnośnie BO - nie wiem, dlatego bym bezpośrednio porównał. Barwa - stosunkowo zrównoważone, nie jest ani za jasno, ani za ciemno. Jestem fhuj zadowolony, bo miałem sporo obaw, czy moje estetyczne upodobania, nie przełożą się, że spierdolę sobie sound - ale na szczęście jest bardzo dobrze. Szkoda, że już ich nie robią. (na razie, Tesla ma jakieś problemy finansowe), za ten hajs - to ja pierdole. Konkretny sprzęt. Wymieniłem jednego BH za set Tesli i absolutnie nie żałuję. Jak kto lubi aktywy i nie chce EMG, bądź z jakiegoś innego powodu BO - niech da im szanse.

i tak @birthmark - w końcu wygląda tak jak powinna od początku ;)

EDIT: Aha i specjalnie użyłem takiego chujowego, angielskiego zwrotu "clarity" w odniesieniu do tego, czym szczycą się i charakteryzują produkty BKP. Oni tak ten parametr nazywają. Ot moja fanaberia.
« Ostatnia zmiana: 16 Cze, 2015, 13:36:11 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #10 16 Cze, 2015, 21:51:11 »
Cytuj
Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ta, to dewiza sevenstringa xD
mniut i piah

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #11 16 Cze, 2015, 21:56:28 »
Cytuj
Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ta, to dewiza sevenstringa xD

Żart prawie tak dobry, jak "ograj zanim się wypowiesz"...

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #12 16 Cze, 2015, 21:57:52 »
Cytuj
Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ta, to dewiza sevenstringa xD

Żart prawie tak dobry, jak "ograj zanim się wypowiesz"...

I klucze krzywo.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #13 16 Cze, 2015, 23:11:48 »
Cytuj
Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ta, to dewiza sevenstringa xD

możliwe, nie wiem nic o tym.

Orange

  • Gość
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #14 17 Cze, 2015, 11:28:54 »
Cytuj
Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ta, to dewiza sevenstringa xD

Z tego też powodu i nie oglądając się na innych w żadnym wiośle nie mam ani dimarzio ani sejmurów ani iemdżi.  Burych knedli też.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #15 17 Cze, 2015, 11:38:18 »
Cytuj
Nie ważne co jest uznane za dobre, ważne co jest dobre dla nas.

Ta, to dewiza sevenstringa xD

Z tego też powodu i nie oglądając się na innych w żadnym wiośle nie mam ani dimarzio ani sejmurów ani iemdżi.  Burych knedli też.

A skoro o tym mowa - chyba wypierdolę Aftermatha na SD SH-6. LPJ w dzisiejszym porównaniu wpierdolił mi BKP bez popicia.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: [NPD] Tesla AH-2
« Odpowiedź #16 17 Cze, 2015, 12:45:16 »
Daj znać, jak będziesz sprzedawał :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
50 Odpowiedzi
29243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2014, 15:10:17
wysłana przez Dareios
13 Odpowiedzi
9055 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2014, 09:16:18
wysłana przez Sulphur
5 Odpowiedzi
3285 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2014, 01:04:21
wysłana przez gizmi7
11 Odpowiedzi
4261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 13:10:59
wysłana przez Leon
15 Odpowiedzi
2952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2015, 21:00:19
wysłana przez delaa