Autor Wątek: Lakierowanie/malowanie aktywów - jak, czym i dlaczego nie?  (Przeczytany 2136 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Nie znalazłem chyba adekwatnego tematu. Jak to jest z malowaniem budy aktywnych pikapów? Rozumiem, że to plastik, który sam w sobie nie wpływa jakoś negatywnie na brzmienie czy samą pracę pikapa, a co z lakierem? Pomysł mam taki, że bardzo chętnie po zdobyciu czarnego BO farbnąłbym go na biało. I stąd moje pytanie: jaką techniką i jakiej farby musiałbym użyć, żeby to wszystko miało ręce i nogi? I czy w ogóle jest to możliwe? Szczerze - wkurwia mnie deficyt aktywów w innych wykończeniach niż czarny, a wizualnie na tle całego czarnego wiosła by mi to robiło. Bawił się ktoś w to kiedyś?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Farbki dla modelarzy najlepiej natryskowo, odtłuśćić, zmatowić papierkiem o wysokiej gradacji, walnąć podkład i prysnąć pistolecikiem. Jak biały kolor to brzmienie rozjaśni ;)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
nie wiem czy akurat bo, ale przecież Seymour robi białe covery ;)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
motyla noga, wydawało mi się, że gdzieś kiedyś mignęło. Teraz nie mogę znaleźć w panach internetach.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline muzycom

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Ja na codzień lakieruje.  Co prawda skóry głównie, ale plastiki też mam opracowane. Napisz mi z jakiego plastiku zrobiona jest obudowa polarny czy nie polarny (pp, pu, pvc itp) a doradzę technologię

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Mam jednego BKP, ktorego kolor musial sie nie spodobac poprzedniemu wlascicielowi i postanowil sobie na czarno czyms pomalowac. Chryste panie.... :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
10041 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2010, 00:39:14
wysłana przez vha
24 Odpowiedzi
10539 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 23:09:56
wysłana przez lord_awesomeguy
37 Odpowiedzi
15057 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2012, 20:08:38
wysłana przez tizziano
14 Odpowiedzi
5963 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2012, 21:25:47
wysłana przez bieniu26
1 Odpowiedzi
2113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2018, 18:28:32
wysłana przez mastEr_eXplorer