Autor Wątek: Jak to u Was brzmi? Jakies porady odnosnie miksu?  (Przeczytany 21370 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Tak sie zastanawiam, w moim vst (steven slate drums) kanal OH to tylko talerze sa (crash, ride, china). Jak sie nagra zywe bebny, to w OH jest zawsze troche dzwiekow z innych stukajek, w tym nic. Same czyste talerze. To pewnie tez utrudnia wyciagniecie perki tak, jak trzeba.

Chyba musze nad innym VST pomyslec. No i zaczac wszystko od poczatku, od podstaw.

Myślę, że z Twoim VSTi jest wszystko OK. Tylko popatrz jak masz ustawione w mikserze Slate. Musi być wszystko. Całe gary
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No ustawione mam wszystko zdaje sie tak, jak byc powinno, kanaly w wewnetrznym mikserze slate sa takie: stopa, werbel, hihat, 3xtom, china, crash, ride, room. Ja to wrzucam do DAW na oddzielne tracki (tylko china, ride i crash wrzucam na jeden, ze niby taki OH). W tych talerzach nie ma bleed, wiec nie slychac reszty zestawu (jak na przyklad w zywym nagraniu).

Offline Marency

  • Gaduła
  • Wiadomości: 143
  • BRIGHTOPHIDIA.PL
    • Prog METAL & sometimes DJENT- Bright Ophidia
to i tak jest dużo wyższa jakość od niektórych studyjnych nagrań z dawnych lat i mi osobiście pasuje.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wlacz osadzony player soundcloud

Cos tam zaczalem dlubac troche w inna strone, taki troche klimat sali prob probuje osiagnac, cos jak stare nagrania Korna, czy Limp Bizkit, tam taki fajny organiczny, brutalnie prosty sound byl. No to jest brudno, trzeszczy, muli itd :) No troche za bardzo muli, pracuje nad tym. Dosyc ciezko mi jest "umiescic" perkusje razem z gitarami w tej samej "przestrzeni", nie wspominajac, ze w klejeniu instrumentow ze soba, no specem to nie jestem :) Dajcie znac, jak to u Was brzmi, co krecic, co dodac, co odjac.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Spróbuj podciąć dudnienie na 200-300hz w gitach, przez to pasmo one są za duże w miksie.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wlacz osadzony player soundcloud

https://soundcloud.com/scrapelondon/old/s-Fqjkp
A jak to brzmi?

Offline jallock

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
a wszystko dobre brzmi dzieki ze pytasz :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Chłopie wypierdalaj, mamy dosyć tego wysypu, chcesz coś sprzedać? Won na allegro

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2012, 21:01:17
wysłana przez ukasheq
1 Odpowiedzi
4062 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2012, 10:49:20
wysłana przez sify11
6 Odpowiedzi
4945 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2013, 17:05:38
wysłana przez Grzgrz
Pomoc odnośnie miksu

Zaczęty przez Mat « 1 2 » Ogólnie

26 Odpowiedzi
16194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2014, 10:47:50
wysłana przez Mat
2 Odpowiedzi
12273 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2015, 21:56:13
wysłana przez Pronounce