Autor Wątek: NGD Mr. Marek Freeze (PRS content)  (Przeczytany 9021 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
NGD Mr. Marek Freeze (PRS content)
« 19 Lis, 2014, 20:33:58 »
Tak jak obiecałem @ghostek chwalę się swoim (fabrycznie) faded blue jeans PRSem. Jest to model Marka z rodziny Tremontich (bo od dziada pradziada używają mostków tremolo). Rocznik 2012 więc ma kilka takich wypasów jak klucze phase III z otwartym mechanizmem i lakier V12 czyli cieńsza i lepiej rezonująca wersja poprzedniego akrylowego. Historia zakupu nie jest zbyt długa czy ujmująca. Szukałem dla siebie jakiegoś fajnego PRSa z nastawieniem na Customa 24, ale zobaczyłem Mr. Freeza i nie mogłem oprzeć się pokusie, więc po długich, 15 sekundowych przemyśleniach go kupiłem. Gitara gra jak typowy LP tylko inaczej jak typowy LP... tak. Jest chłodniejsza w brzmieniu (głównie dzięki wykończeniu), ma bardzo mocne przystawki, żrącą grżrź górę i ma bardziej "metalowy" charakter. Co mi się podoba w niej porównując do LP (którego niedawno się pozbyłem z arsenału) to cieńszy gryf (R7 miał za grubego dla mnie) i mostek tremolo (który w tym modelu ma wyfrezowane trochę miejsca, aby działał w dwie strony... flutter <3). Tyle pisania, bo i tak pisze pierdoły, a najważniejsze są obrazki.

FAQ:
Spoiler





















« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2014, 20:59:30 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie działa fotka nr2
szkoda że nie ma floyda :)
i always go full retard

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
nie działa fotka nr2
szkoda że nie ma floyda :)

Tobie nie musi się podobać, byłaby bezużyteczna z taką ilością mięsa w brzmieniu ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Ooo
Szkoda, że nie Ibanez... Te kce taką, ale zieloną i Schectera :)

A tak serio to takie Tremonti to ja rozumiem. Cód, miód i malina!
power to a being never dies

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Przezajebista!
HNGD!


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wiecie co mi sie w tym PRS podoba ... pozycja firmy i to że mam do nich sentyment, to niespełnione młodziencze marzenie. Wkurzają snobizmem i tym ze na messe to możesz podotykać.... wizytówki, ze na takwiele mogą sobie pozwolić.  Ale spełniajcie swoje marzenia to napędza chęć do zycia.

A tym ubawiłem się setnie, sam prawda o ss :P

......
FAQ:
kiedy będzie na giełdzie? - oczywiście, że nigdy.... nigdy nie mów nigdy ;)
jak będziesz sprzedawał daj znać? - jak będę sprzedawał to zepsuje Ci się samochód 
czy djenci? - i tak i nie, to zależy na jakich kablach
czy dużo waży? - na szczęście nie więcej niż ja
czy nie jest za niebieska? - mam dla ciebie złe wieści


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ładne to. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Wkurzają snobizmem i tym ze na messe to możesz podotykać.... wizytówki, ze na takwiele mogą sobie pozwolić.  Ale spełniajcie swoje marzenia to napędza chęć do zycia.

ja tam sobie pograłem jak nikt nie patrzył na kilku :P
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tosz tam ich tylu było ze jakeś pan to zrobił :o

Tak przy okazji ( lub bajdełej jak mawia mój ulubieniec  :-[  ) nie brakuje Ci dwóch progów by mieć pełne pole do popisu ? :P ...To kolejny klasyk z czasów w Mayo
Ciesz oczy i uszy, póki to "nigdy" nie osiągnie konkretnego wymiaru czasowego ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Tosz tam ich tylu było ze jakeś pan to zrobił :o

Tak przy okazji ( lub bajdełej jak mawia mój ulubieniec  :-[  ) nie brakuje Ci dwóch progów by mieć pełne pole do popisu ? :P ...To kolejny klasyk z czasów w Mayo
Ciesz oczy i uszy, póki to "nigdy" nie osiągnie konkretnego wymiaru czasowego ;)

mnie potrzebny 24 próg tylko do tego, żeby trafiać we flażolet nad nim, a nie liczyć na fart ;)... a neckowy przy okazji brzmi fajniej

a PRSy się brało ze stojaka, schylało z nim poniżej stołu (ale nie że klękało przed jakimś panem) i grało ile dusza chciała :P
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ja pierdolę, kurwa mać.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Powtarzam: Wygrałeś.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Gitara jak gitara ale ja uważam, że jesteś miszcz od fot  :D


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Śliczna jest :) Ale jakaś taka ni chuj nie wpadająca w zieleń :D Nie za niebieska? :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Rozumiem kolego @Musza żeś grafik, fociarz czy co tam, ale... ale czy naprawdę musisz wrzucać na forum obrazy o wielkości "3 456 x 5 184 pikseli @ 24 bitów na piksel". Podocinaj (bo szare tło na 3/4 obrazka na zdjęciach główek to nie wiem czemu ma służyć), zrób te (na przykład) 1080p i link do jakiegoś downloada żeby każdy kto chce mógł sobie ściągnąć.

Bo chciałbym sobie popodziwiać gitarę, która fakt faktem jest cudna :tak: a nie walczyć ze skaczącą przeglądarką.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Zomballo

  • Gość
Żeby nie było, że taka ładna to jeden pikap rdzewieje a w drugim to już chyba całkiem korozja zjadła Cipuszkę. :P

No a tak poza tym to:



Franq

  • Gość
Bardzo fajne foty Musza. Gitarka ładna, pikny top...

Spoiler


Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Ta....... przezajebista!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Rozumiem kolego @Musza żeś grafik, fociarz czy co tam, ale... ale czy naprawdę musisz wrzucać na forum obrazy o wielkości "3 456 x 5 184 pikseli @ 24 bitów na piksel". Podocinaj (bo szare tło na 3/4 obrazka na zdjęciach główek to nie wiem czemu ma służyć), zrób te (na przykład) 1080p i link do jakiegoś downloada żeby każdy kto chce mógł sobie ściągnąć.

Bo chciałbym sobie popodziwiać gitarę, która fakt faktem jest cudna :tak: a nie walczyć ze skaczącą przeglądarką.
@Mrj napisz o tym w temacie; Co was w życiu najbardziej złości ;-)
Przepiękna gitarra @Musza. Zazdraszczam ;-)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Rozumiem kolego @Musza żeś grafik, fociarz czy co tam, ale... ale czy naprawdę musisz wrzucać na forum obrazy o wielkości "3 456 x 5 184 pikseli @ 24 bitów na piksel". Podocinaj (bo szare tło na 3/4 obrazka na zdjęciach główek to nie wiem czemu ma służyć), zrób te (na przykład) 1080p i link do jakiegoś downloada żeby każdy kto chce mógł sobie ściągnąć.

Bo chciałbym sobie popodziwiać gitarę, która fakt faktem jest cudna :tak: a nie walczyć ze skaczącą przeglądarką.

To jest 1080p full HD, marudo, żeby sobie można było ściągnąć i wrzucić np na tapetę jak się komuś zachce i spodoba. Od zmniejszania są furumowe skrypty, które mają za zadanie dopasowanie do rozdzielczości dla forum (i u mnie to działa). Nie widzę potrzeby robienia kilku rozmiarów... no i sam se podocinaj ja nie jestem grafik, fociarz czy co tam i nie umię ;)

Bardzo fajne foty Musza. Gitarka ładna, pikny top...

Spoiler

ten nie musi - wygląda jak p***dolona góra lodowa, a te symetryczne nie są :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
.....

mnie potrzebny 24 próg tylko do tego, żeby trafiać we flażolet nad nim, a nie liczyć na fart ;)... a neckowy przy okazji brzmi fajniej

a PRSy się brało ze stojaka, schylało z nim poniżej stołu (ale nie że klękało przed jakimś panem) i grało ile dMusza chciała :P


:P

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
"Don't show this to Misha"

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Top wygląda jak jakaś fototapeta pofalowanej wody :D Pjękna.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
14403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2011, 22:10:09
wysłana przez g-zs
18 Odpowiedzi
5639 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2012, 19:37:04
wysłana przez Bjørn
49 Odpowiedzi
19271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 16:00:07
wysłana przez terrormuzik
26 Odpowiedzi
18093 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2016, 23:19:59
wysłana przez Myxu
15 Odpowiedzi
9813 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2016, 19:11:26
wysłana przez adthinzad