Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473043 razy)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Ja ostatnio przelazłem ponownie Half Life wraz z dodatkami i coś mnie wzięło na gry z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, ale nie strzelanki. Mam chwilowo dość używania broni i wykonywania różnych śmiesznych czynności z tym związanych, jak uniki, zbieranie amunicji, wybieranie broni do walki, etc. :)

Macie coś do polecenia w związku z tym? Może być stare, nowe, whatever. A tymczasem, to chyba wrócę do Atlantis ;)

Przejdź Quake'a bez broni  ;D

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
nie wiem mondziuchu, czy ty masz orange boxa, ale jeśli nie, to obczaj koniecznie portal. i jeszcze było wcześniej coś takiego, taki protoplasta, czy coś, gdzie się chodzi księżniczką, uciekasz przed złymi stworkami i fogle... (gra jakichś kolesiów z juniwersjiti w hamerynce, od którego zawór zakupił pomysł był).
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mirror's Edge? Jest widok z pierwszej osoby, ale nie strzelanka, raczej przyjemna zręcznościówka-skradanka
Mam to na liście, wygląda ciekawie, ale dzięki :)

Przejdź Quake'a bez broni  ;D
Eej a wiesz, że kiedyś przeszedłem tak sporą część dwójki? :)

nie wiem mondziuchu, czy ty masz orange boxa, ale jeśli nie, to obczaj koniecznie portal. i jeszcze było wcześniej coś takiego, taki protoplasta, czy coś, gdzie się chodzi księżniczką, uciekasz przed złymi stworkami i fogle... (gra jakichś kolesiów z juniwersjiti w hamerynce, od którego zawór zakupił pomysł był).
Portala oczywiście mam zjedzonego już na milion sposobów, wraz z dodatkowymi poziomami itd. Jedna z najlepszych gier ever i właśnie o coś w tym rodzaju mi chodzi, niby shooter a jednak nie ;)

W oczekiwaniu na drugą część podniecam się demkiem

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Heh, pierwszy portal jest spoko, ale portal prelude wkurwia tak, że to jest po prostu niesamowite :P. Ale z drugiej strony plus dla twórców za spojrzenie na gry okiem gracza (tyle, że tutaj "oszukiwanie" mapy jest wymogiem :D).

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Splinter Cell Conviction
Call of duty Modern Warfare
Heroes 3 ;]
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Szarpię z doskoku w tego Battlefielda 2 Bad Company. Ta, zrzyna z CoD, ale jednak jest ten klimacik i przede wszystkim postaci są jak żywe (z charakteru). Grafa miodna, a nie zarzyna kompa jak Crysis. Jak dla mnie - styka. Swojsko tak. I sporo humoru. Bardzo polecam.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
http://www.funnyflash.com/funnies/details/363
do dupy - nie dziala, jak wciskam spacje to mi przewija strone w dol, zamiast przechwytywac przez flashowa aplikacje - cos zjebali
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947

a ja jak widać nadal siekam w TF'a ;d

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
FALLOUT 3 który wkurwia, wywala do windy, nie chce akceptować DLC, ale jest zajebisty (ostatnio brałem stealth boy'a i podsłuchiwałem żarty supermutantów) no i czekam na Mafia II.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Na mafie II rownież czekam, obawiam się jednak, że sie zawiodę  :'(

Mam jednakże propozycję do tu obecnych:
Kto ma Fife 2008 a jak nie ma to (niech kupi, lub 'kupi') + zainstaluje Hamachi i ciśnie onlinowe rozgrywki=rozrywka i fun gwarantowany. Dzisiaj na ten pomysł wpadlismy z kumpelm o godzinie 11 i i 23 przestaliśmy grać. Po prostu fifka online miażdzy, więc jeżeli ktoś chciałby dołączyć to będzie mile widziany na naszym serwie hamachi. Dodatkowo Ventrilo -taki ubogi teamspeak i z mikrofonami na zywo cisniemy - godna rozrywka! polecam i zapraszam na PW jeżeli jest ktoś chętny.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 16 Lip, 2010, 00:21:17 wysłana przez lokibalboa »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Buuuu, Battlefield 2 się wczoraj skończył...  :( I co tera?... Chyba pojadę dalej z Batmanem, albo zanabędę SC Conviction...
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ja skończyłem parę dni temu MoH: Airborne i bardzo mi się podobała giera. Teraz czekam aż stanieje Fallout3 i wydadzą całego Stalkera w Trójpaku tak za 29.99. W międzyczasie Cliff Barker's Jericho :D Krew jak cholera, polecam. No i muszę kiedyś dostać MW2 choć słyszałem, że fabuła jest taka sobie. MW1 przelazłem 2 czy 3 razy.

No i odpalam co jakiś czas UFO: Enemy Unknown oraz Colonization. Ostatnio udało mi się też dostać oryginalkę Battle Isle 2, Titans Legacy, Battle Isle 4 oraz mój osobisty hicior : Talonsofts Wester Front 2 Gold ! Ahhh ten XX wiek...

A szczerze to gry mi leżą i dlatego taka długa kolejka bo nie mam czasu pograć :(:(:( A staram się nie skakać od jednej do drugiej ;) A jak mało czasu to tylko i wyłącznie Combat Arms

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Rome Total War. Naprzód napierdoliłem wszystkim prowadząc Scypionów, potem potestowałem jak to jest ganiać słonia ;) A potem włączyłem rozmiar jednostek na duży i nagle prowadzenie Selucydów nabrało nowej jakości (przy defaultowym ustawieniu rozmiaru wojsk maksymalnie duża armia ma gdzieś 300 chłopa. Przy ustawieniu max to 300 chłopa to trzy oddziały piechoty :D). Giera wymiata, dużo poprawiono w stosunku do Medievala w którego się zagrywałem jakieś kwadryliard lat temu ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
No i muszę kiedyś dostać MW2 choć słyszałem, że fabuła jest taka sobie.

true, ale cała reszta to wynagradza ;) Inne, nie gorsze, a w paru miejscach lepsze (fabuła właśnie, humor, charaktery współziomów) jest Battlefield BC2.

Zacząłem teraz Metro 2033. Ja jebię, ale fajne! Te ruskie gry mają zupełnie inny klimat. Grafa fajna, choć nie zoptymalizowana (skacze 15-48fps), ale ciekawa interakcja z postaciami, jest czasem lekko straszno. Ogólnie przyjemnie.
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Sim City 4. Zbankrutowałem już dwa razy na easy.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Torchlight, gra do zludzenia przypominajaca nadchodzace Diablo 3

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Assasin's Creed 2 - miodna giera, dawno mnie nic tak nie przyssało do monitora.
Operation Flashpoint 2
Lionheart - fantastyczna fabuła. No i na mechanice fallouta. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Lionheart - fantastyczna fabuła. No i na mechanice fallouta. ;)

Mówisz warto? Jest w zasięgu wydajności mojego laptopa :D

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
W końcu po wielu wielu latach pojawił się.  Starcraft 2! Od paru dni siedzę i tłukę w kampanię. Wciąga, trzyma klimat jedynki, dużo nowych jednostek, ale i o starych nie zapomnieli ;). W kampanii fajne rozwiązania (tylko fabularnie średnio). Jak ją skończę biorę się za single player ;).

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja wczoraj zacząłem od nowa przechodzić kampanię twierdzy (; Jest po prostu świetna :D
Ssiecie.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W końcu po wielu wielu latach pojawił się.  Starcraft 2! Od paru dni siedzę i tłukę w kampanię. Wciąga, trzyma klimat jedynki, dużo nowych jednostek, ale i o starych nie zapomnieli ;). W kampanii fajne rozwiązania (tylko fabularnie średnio). Jak ją skończę biorę się za single player ;).
Niom. Przegenialna. Szczególnie mnie tam urzekła muzyka. Tylko gra jest zdecydowanie za droga. Kto to widział żeby płacić 200zł za grę. Jak spadnie poniżej 100zł to kupię ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
W końcu po wielu wielu latach pojawił się.  Starcraft 2!
Niom. Przegenialna. Szczególnie mnie tam urzekła muzyka.

Dex - jak lubisz dobry źwięk w grach - obczaj ostatnie Bad Company - przegenialne środowisko dźwiękowe!
Paczki z głów!

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Dokładnie. Muzyka w Starcrafcie jest rewelacyjna. Sporo z jedynki, ale też dużo dodali. Wczoraj w kantynie pomiędzy misjami odpaliłem sobie "Sweet Home Alabama" ;). Ogólnie muzycznie mi się kojarzy z serialem Firefly.

Oj drogo drogo. Dlatego też kupię dopiero jak spadnie do około stówki cena :D.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W końcu po wielu wielu latach pojawił się.  Starcraft 2!
Niom. Przegenialna. Szczególnie mnie tam urzekła muzyka.
Dex - jak lubisz dobry źwięk w grach - obczaj ostatnie Bad Company - przegenialne środowisko dźwiękowe!
Właśnie mi się kupuje, na rano będzie to obadam.
Swoją drogą pytanie odnośnie około gier:
Czy ktoś z was miał jakieś perypetie ze słuchawkami dla graczy? Bo generalnie żaden gracz ani nie patrzy w kierunku audiofilskich, a taki mikrofonik przy słuchafonach bardzo by mi się przydał, a poza tym ja w sumie o wiele więcej w słuchawkach gram niżeli słucham muzyki więc się zacząłem zastanawiać? Widział ktoś? Czytał ktoś? Ewentualnie słyszał?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Miałem i to duże. Przerobiłem...jakie ś 20 headsetów i zdecydowanie jeśli chodzi o jakość wygrywają Sennheisery. Jak krucho z kasą to polecam model HD 201. Budżetu nie zabije, a jakością (wyjątkowo naturalne i nie podbarwiane brzmienie no i są zakryte, a to w tej klasie duży plus) nawet nie ma co porównywać do tak zwanego "sprzętu do grania". Tylko że akurat mikrofonu brak...

Jeśli bardziej zależy ci na tym mikrofonie i funkcjonalności, niż na jakości brzmienia to coś z serii MB...ale moim zdaniem do grania się nie nadaje. W 555 czasem z zamkniętymi oczami można grać...

ed-odnieść się do innych marek?
No i jakie ceny Cię interesują, bo na ślepo to nie bardzo ;]
« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2010, 00:37:57 wysłana przez blackdahlia »