Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473788 razy)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A ja gram w WoWa :P Jak się ma umiar to wcale nie zabiera całego życia :D

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Wczoraj przeszedłem Fable. Całość zajęła mi niecałe 11 godzin. Ogólnie gra naprawdę fajna, ale za krótka :( A dwójka na PC raczej nie wyjdzie. Chujowo.
+1
Gra bardzo krótka, jak na przygodową/rpg. Grałem kilka lata temu, bardzo mi się podobała ta gra. No i również ubolewam nad brakiem 2 na PC
Mam tylko nadzieję, że dwójka nie jest związana specjalnie fabułą z jedynką, a trójka nie będzie związana z dwójką, bo trójka ma wyjść na PC, a ja nie chcę niczego opuścić :D
Kurwa, namieszałem.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Wczoraj przeszedłem Fable. Całość zajęła mi niecałe 11 godzin. Ogólnie gra naprawdę fajna, ale za krótka :( A dwójka na PC raczej nie wyjdzie. Chujowo.
+1
Gra bardzo krótka, jak na przygodową/rpg. Grałem kilka lata temu, bardzo mi się podobała ta gra. No i również ubolewam nad brakiem 2 na PC
Mam tylko nadzieję, że dwójka nie jest związana specjalnie fabułą z jedynką, a trójka nie będzie związana z dwójką, bo trójka ma wyjść na PC, a ja nie chcę niczego opuścić :D
Kurwa, namieszałem.

Microsoft od samego poczatku mowil ze 2 nie wyda na PC (info mam od dyrekcji glownej Microsoft Polska) , to mialo sklonic klientele do zakupu xbox'a i co im sie udalo...

A ja obecnie gram w Pro Evolution Soccer 2010 na PSP :P I Football Manager 2010 na PC :) Natomiast za niedlugo bedzie Medal Of Honor PC i Call of duty Black Ops PC i pewnie PES 2011 PSP oraz UFC 2010 na PSP :):P
« Ostatnia zmiana: 19 Sie, 2010, 11:30:11 wysłana przez mlodysatan »

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Zacząłem grać w Prince of Persia: The Forgotten Sands i... byłoby fajne, gdyby było bardziej jak Assassin's Creed 2. No ale nie jest, cóż.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Zacząłem grać w Prince of Persia: The Forgotten Sands i... byłoby fajne, gdyby było bardziej jak Assassin's Creed 2. No ale nie jest, cóż.
Eee no wiesz sam tytul mowi sam za siebie ze to nie jest to samo. To ze obie gry robi UBISOFT to nie znaczy ze beda se kopiowac gry :P
Powiedz mi tylko co bys chcil z AC 2 ? Bo Mi bardzo podobala sie wersja PoP ta wczesniejsza co byla (komiksowa grafika).

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Wiesz, odkąd zagrałem w AC pierwszą część, żadna gra w innej formie nie sprawiała mi jakiejś większej frajdy(np ten X-Men z Wolverine'm).
Doskonale zdaję sobie sprawę, że kopiować gier nie będą, bo po co im drugie AC pod inną nazwą :D W PoP samoustawiająca się kamera w niektórych momentach, kiedy trzeba było wbiec po ścianie czy skoczyć na ptaka była mega wkurwiająca, poza tym sama walka jest IMO taka o. Inna sprawa, że fajną opcją były upgrade pointy i ulepszanie postaci pod siebie(a tego już w AC2 nie było).
Mimo wszystko wolę sandboxy - taki Prototype był mega, a nie był z Ubi ;)

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
MGS: Peace Walker. Zajebista giera, jedna z najlepszych na PSP.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Wiesz, odkąd zagrałem w AC pierwszą część, żadna gra w innej formie nie sprawiała mi jakiejś większej frajdy(np ten X-Men z Wolverine'm).
Doskonale zdaję sobie sprawę, że kopiować gier nie będą, bo po co im drugie AC pod inną nazwą :D W PoP samoustawiająca się kamera w niektórych momentach, kiedy trzeba było wbiec po ścianie czy skoczyć na ptaka była mega wkurwiająca, poza tym sama walka jest IMO taka o. Inna sprawa, że fajną opcją były upgrade pointy i ulepszanie postaci pod siebie(a tego już w AC2 nie było).
Mimo wszystko wolę sandboxy - taki Prototype był mega, a nie był z Ubi ;)
Prototype to taki mozgojeb jak dla mnie tak samo jak InFamous :) AC czesc pierwsza zrobila na mnie dobre wrazenie ale na tym sie skonczylo :D Nudne jak cholera fabyla ok ale zadania ktore w kazdym miescie sie powtarzaly to juz byla przesada... AC czesc druga juz powiem ze no gra zostala wrescie zrobiona dobrze fabula super i do tego juz jakies tam zroznicowanie questowe :) Jeszcze mnie czeka sprawdzenie Red Dead Redemption bo co mialem stycznoc z ta gra to mnie wkrecila ostro, ale najpierw musze ps3 i giere se z roboty wziac :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
MGS: Peace Walker. Zajebista giera, jedna z najlepszych na PSP.
A ja tego w ogóle nie ogarniam, w ogóle mi się nie podoba, znam setki lepszych ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A ja ostatnio sporo w piłkę nożną gram.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A ja ostatnio sporo w piłkę nożną gram.

chcesz wspomóc naszych :D Myślę, że jak pokopałeś ze 3 godziny to masz szansę się dostać do reprezentacji :)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
chcesz wspomóc naszych
spokojnie, już prowadzę starania o niemiecki paszport...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jeżeli bedzie przynajmniej taki klimat jak w pierwszej czesci, to coś cziue ze to bedzie najlepsza gra tego typu ever! :O :O
Jaram się !
No i dupa. Rozczarowałem się bardzo.
Gra jest przepiękna, jedna z ładniejszych jakie widziałem. Miasto żyje! Super się prowadzi auto! Muzyka też ok.
Ale za chuja nie ma to klimatu choćby w połowie takiego jak pierwsza część. Bardziej przypominało mnie GTA...
No i największe rozczarowanie: aby grę przejść, wcale się nie śpiesząc wystarczy 10h :/
A już miałem ją kupować...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mafia II

Przeszedłem w 2 dni... króciutka. Ale warto zagrać dla samej fabuły. Finał wywiera emocje!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Na Mafie 2 to ja przez to nie mam zycia... non stop trole to mnie dzwonia i pytaja sie o ta gre... :P Fakt jest do dobra gierka wiec polecam :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Fakt. Było tak kilka godnych momentów jak nawiązanie do jedynki, albo smierc Henrego, czy też ostatni filmik.
Swoją drogą dziwnie się też zakończyła. Rozdział w więzieniu mnie rozwalił.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Przecież dziś jest premiera dopiero- nie to żeby nie wierzył w moc internetu ale-kupiliście przedpremierowo ?

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Sluchaj premiera... Loki siedze juz w branzy 4 - 5 lat :D I powiem tak 10% tytulow trzyma swe daty premier... To nie znaczy ze za granicami nie ma :P Ja w firmie sciagam np z angli i mam wczesniej :D A na polska ludzie czekaja :D choc polska mafie mam od wczoraj u siebie a premiera jest dzis :) Dodatkowo patrz, ze dostawy czesto sa dzien wczesniej badz tego samego dnia, lecz 90% jest dzien dwa wczesniej.

Pamietam wielka klotnie pomiedzy wielkimi firmami czyli Media, saturn i Empik gdzie wychodzil wiedzmin :P Miala byc data utrzymana i pozniej Firma Empik dala piekny fotomontarzyk skarzacy na Media i saturny ze sprzedaja :D I po dacie premiery kazdy sprzedawal przez Empik dzien wczesniej :P
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2010, 13:38:56 wysłana przez mlodysatan »

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Tylko dla przypomnienia i małego zaktualizowania:
http://www.myspace.com/madeofhateofficial

pzdr,
Mike
made of hate

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Spoko ja właśnie zamawiam oryginał w naszych sklepach-straszne ceny....na szcvzescie mam 50% zniżki w Cenedze za punkty uzbierane z kupowania oryginałów  ;)





Tylko dla przypomnienia i małego zaktualizowania:
http://www.myspace.com/madeofhateofficial

pzdr,
Mike

(Oo) Za duże wymagania......mi nie pójdzie

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Jak bedziecie chcieli jakies gierki to dajcie znac szczegolnie na konsole to moze wam skombinuje po jakiejs lepszej cenie :)

A wracajac do tematu czekam jak na razie na jeden tytul :D DIABLO 3 !

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829

A wracajac do tematu czekam jak na razie na jeden tytul :D DIABLO 3 !

zdecydowanie ;D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
No ale jak będzie za 200zł, to poczekam i kolejny rok na D3 :/
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ja to kupuje kolekcjonerke jesli bedzie warta tego aby ja kupic.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Odpaliłem "Splinter Cell: Conviction" - przezajebista! Nareszcie coś mnie wciągnęło! A, że krótka - i bardzo dobrze! Nie mam za wiele czasu, gram po godzince, więc do następnego CoD starczy ;)
Paczki z głów!