Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472989 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
HL2, episode one, episode two,
Żadna gra nie napędziła mi tyle strachu co ta w misji w Ravenholm. :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
HL2, episode one, episode two,
Żadna gra nie napędziła mi tyle strachu co ta w misji w Ravenholm. :)
Oj zgodzam sie zgadzam :) Zwlaszcza jak sie gra w nocy i na sluchawkach :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
cs source sobie kupcie/ściągnijcie. Jak zaczniecie to nic innego nie będziecie potrzebować ;D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
cs source sobie kupcie/ściągnijcie. Jak zaczniecie to nic innego nie będziecie potrzebować ;D
od kilku miesięcy z kumplami z roku tylko w to gram :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Hm, właśnie do mnie dotarło, że od kilku miesięcy jedyna rzecz w jaką gram to Scrabble na komórce  :headbang:
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
HL2, episode one, episode two,
Żadna gra nie napędziła mi tyle strachu co ta w misji w Ravenholm. :)

Słcuhawki + wieczorek + Fear pierwsza część...i kazda gra wydaje się dziecinna. Poziom "We don wanna go to ravenholm" z HL2 przy fearze wygląda śmieszniutko ;d Chociaż trzeba przyznać że jak nie grałem wtedy jeszcze w Feara to miało mega klimat i sprawiało zajebiste wrażenie. Zwłaszcza Szybcy przeciwnicy wspinający się po rynnach. Podobny klimacik jest w Episode Two gdzie chodzi się po opuszczonej kopalni....polecam Episode two...episode one-szkoda na nią czasu ale trzeba w końcu znać fabułe....EP2 miażdzy natomiast tak samo jak podstawka i ma dużo lepszą grafike przy uzyciu tego samego silnika graficznego.
Dlatego też sugeruje zakup orangeboxa. Bardzo fajny pakiet....no i TEAM FORTREES 2. Pamietam że jak byliśmy w studiu nagrywać EP to nasz drugi realizator ciągle o tej grze mówił i w przerwach pokazywal filmiki na YT....wtedy się z niego śmiałem....dzisiaj go rozumiem :D Wciagą, uzależnia, otumania  :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
HL2, episode one, episode two,
Żadna gra nie napędziła mi tyle strachu co ta w misji w Ravenholm. :)

Słcuhawki + wieczorek + Fear pierwsza część...i kazda gra wydaje się dziecinna. Poziom "We don wanna go to ravenholm" z HL2 przy fearze wygląda śmieszniutko ;d

potwierdzam ;D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Fear mi jakoś nie podszedł, może dlatego że ja właśnie nie przepadam za grami "horrorami". Choć grałem w początkowe misje fear'a i było strasznie :)
Half Life 2 przeszedłem razem z dwoma epizodami... 3 epizod nie chciał mi działać :(

Ostatnio na przejście czeka Mass Effect 2, niestety też jakieś problemi mi sprawia i nie mogę przejśc.... podobnie jak Assasins Creed 2 :(
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Assasins Creed 2
Love that shit! Po sesji przechodzę ponownie!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Słcuhawki + wieczorek + Fear pierwsza część...i kazda gra wydaje się dziecinna.

Zajebiście, nie, loki? Jako ciekawostka - Fear 2 praktycznie wcale mnie nie straszył! Ale np. Silent Hill The Room dawał nerwom popalić ;)

A paczaj tu!:
http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-f-3-a-r/64335
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
cs source sobie kupcie/ściągnijcie. Jak zaczniecie to nic innego nie będziecie potrzebować ;D
E tam, nuda. W CSa grałem 10 lat temu jak jeszcze kawiarenki internetowe istniały, bo wszyscy modemy mieli w domu. Team Fortress 2 jest za to dużo ciekawszy.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947

Zajebiście, nie, loki? Jako ciekawostka - Fear 2 praktycznie wcale mnie nie straszył! Ale np. Silent Hill The Room dawał nerwom popalić ;)



True..........2jka ssie i to w każdym calu

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
z okazji wakacji odpailem sobie ff6 pod zsnesem....uaaaaa w stare jrpgi mozna grac bez konca i do konca swiata beda wciaz ociekac zajebistoscia ^__________^
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mówisz? Moim ulubionym erpegiem nadal pozostaje nieco koślawy i ultra-trudny Exile III - Ruined World :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
w temacie F.E.A.R. -http://www.youtube.com/watch?v=3s0wvYeGTHc&feature=related

koles zajebiste miny strzela.
Ja tej gry nie tkne, wole bardziej cukierkowe klimaty z krainy różowego jednorożca ;)
B ( o ) ( o ) B S


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
tak :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ograłem na YT i się nie dziwię :P. Ale jestem twardki a nie mientki i ściągam 8)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
preferuje gry gdzie przeciwnikiem jest odrobinę bardziej żywy człowiek i widze więcej niż sam obrzyn. Hitmany, splinter cell, assassin's creed etc to moja baja o jednorożcu

Ale się, kurwa, powstrzymac nie moge przed "zakupem", tylko nie wiem od której częsci zaczać ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
AC2 proponuję. A ja pewnie pogram z godzinę w FEARA, obsram się ze strachu i mi się odechce :D.
Poza tym kurwa - do gitar a nie w gierki napierdzielać! :choszatan:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja ostatnio przelazłem ponownie Half Life wraz z dodatkami i coś mnie wzięło na gry z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, ale nie strzelanki. Mam chwilowo dość używania broni i wykonywania różnych śmiesznych czynności z tym związanych, jak uniki, zbieranie amunicji, wybieranie broni do walki, etc. :)

Macie coś do polecenia w związku z tym? Może być stare, nowe, whatever. A tymczasem, to chyba wrócę do Atlantis ;)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Może Oblivion?
Albo ta przygodówka, Penumbra - jakoś mi ostatnio do głowy wpadło, żeby sobie zobaczyć, ale jednak chyba mi się odechciało :]

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
oo, może Oblivion w istocie. Parę dobrych lat temu grałem w Morrowind i w sumie nie było najgorzej, ale coś mnie tam zniechęciło wtedy do przejścia całego, sam już nie pamiętam co. Ale może dam mu jeszcze jedną szansę? A Penumbra już do mnie zmierza, dzięki :)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja zamierzam przyswoić Star Wars Force Unleashed, gra kto?
A później KOTOR 2 :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
oo, może Oblivion w istocie. Parę dobrych lat temu grałem w Morrowind i w sumie nie było najgorzej, ale coś mnie tam zniechęciło wtedy do przejścia całego, sam już nie pamiętam co. Ale może dam mu jeszcze jedną szansę? A Penumbra już do mnie zmierza, dzięki :)

Mirror's Edge? Jest widok z pierwszej osoby, ale nie strzelanka, raczej przyjemna zręcznościówka-skradanka
B ( o ) ( o ) B S