Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475938 razy)

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
A ja dzisiaj zakupilem sobie Batman: Arkham Asylum na ps3 i przesiedzialem 4 godziny :O. O dziwo ma nawet sensowna fabule-i wkreca rowno :).

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przyznać się, który łupie w Gitar Hiroł albo te Frets On Fajer.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja dzisiaj skończyłem Starcrafta i zacząłem Broodwara.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Przyznać się, który łupie w Gitar Hiroł albo te Frets On Fajer.

JA! Z kumplem co jakiś czas napierdzielamy na dwa wiesła :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Grał ktoś chłopacy w Fahrenheit? Ta gra ostatnio wycięła mi kilka godzin z życia, mimo archaicznej (na dzisiejszy dzień) grafiki i mojej niechęci do gier komputerowych... :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A ja gram w X-Men: Wolverine Origins i gra jest bardzo podobna do Batmana: Arkham Asylum. Tyle, ze jest szybsza, nie ma tego skradania się, kończyny fruwają wesoło, z entuzjazmem leje się wszędzie krew. Czysta napierdalanka. Taki Beat'em up.

PRZEZAJEBISTE. 9/10 (bo są wkurwiające zręcznościowe momenty), a dla fana X-Menów: 11/10!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Grał ktoś chłopacy w Fahrenheit? Ta gra ostatnio wycięła mi kilka godzin z życia, mimo archaicznej (na dzisiejszy dzień) grafiki i mojej niechęci do gier komputerowych... :)

ja grałem, troche tendencyjna, troche wkurwiające momentami elementy zręcznościowe, ale gra genialna i trochę za słabo rozreklamowana w PLu.
Jeszcze dodam przygodówkę Black Mirror, świetna jest
B ( o ) ( o ) B S

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Dla X-Men słaaaaaabiutki-chociaż może dlatego, że spodziewałem się Prototype'a, tylko z Wolverinem zamiast Alexa.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
PES 2009 Pro Evolution Soccer wersja mobile na sony ericsson, multiplayer przez bluetooth:D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ja nie gram w sumie w ogóle prawie, mnie się wszystkie gry nudzą zanim zdążę załapać o co chodzi :P. Ale z pozycji które przybiły mnie do kompa/konsoli na długi czas to:
SSX on tour- na PS2- bardzo fajna gra, jedna z niewielu jakie przeszedłem
GTA london- zajebisty staroć ale nowe gta się nie umywa do tego ;)
seria Hitman- też nie przeszedłem ale baaardzo fajna gra. Można się wczuć, zwłaszcza grając przy zgaszonym świetle żeby uniknąć refleksów na monitorze :P
Elastomania- miszcz, przy żadnej chyba grze nie spędziłem tyle czasu co przy tym ;).

a w gitarhiroł z kumpel kiedyś grałem jak kupił i myślałem że będę go rozjebywał bo gram na gitarze ale okazało się że było odwrotnie :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
a w gitarhiroł z kumpel kiedyś grałem jak kupił i myślałem że będę go rozjebywał bo gram na gitarze ale okazało się że było odwrotnie :P
Jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z graniem na gitarze. Równie dobrze można by grać w to na padzie.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No zdecydowanie to nie pomaga. Mnie czasem przeszkadzało, bo dźwięk leciał do góry a trza było deptać pierwszy albo drugi knefel. Dekoncentrujące niezwykle :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
ja czasem sobie ponaparzam w warcrafta 3 przeciwko komputerowi :P

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 371
    • CTG TV
Batman AA zabija :D Polecam! :D Tylko trzeba umieć glajdować ^^
mniut i piah

Offline metalfan

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 28
Grał ktoś chłopacy w Fahrenheit? Ta gra ostatnio wycięła mi kilka godzin z życia, mimo archaicznej (na dzisiejszy dzień) grafiki i mojej niechęci do gier komputerowych... :)

ja grałem, troche tendencyjna, troche wkurwiające momentami elementy zręcznościowe, ale gra genialna i trochę za słabo rozreklamowana w PLu.
Jeszcze dodam przygodówkę Black Mirror, świetna jest
Obie są niezłe. Mogę dorzucić do zestawu Still Life (jedynka) - mega klimat! - oraz Sinking Island (całkiem fajna).
"(...)To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, Take me as I am
Not under your command, I know where I stand
I won't change to fit your plan, Take me as I am"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jeśli chodzi o przygodówki, to właśnie przerabiam ponownie serię Monkey Island (nic lepszego chyba mi na tym domowym gracie nie pójdzie).

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Yo, a co polecicie 12-letniej pannicy z przygodówek właśnie? Przerobiliśmy wszystkie obie Syberie, Paradise, teraz Keepsake - i co dalej?
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Neverhood?
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Neverhood?

Mam - IMO za ciężkie dla niej (i dalej dla mnie też, he he), ale spróbujemy
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jack Orlando, średnio trudna z naciskiem na prostą
B ( o ) ( o ) B S

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
The Sims (nie przygodówka), niech stworzy patologiczny model rodziny, dwóch gitarzystów i syna, który w przyszłości będzie basistą :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Ostatnio odpaliłem gtaIV i nie dowierzam jak mozna bylo tak wyruchac komputerowych graczy serwując spierdoloną konwersje z Xboxa. Po prostu żałosne.

  100% true stroy o tym zjawisku. Popieram kaze słowo. Kompa mam giga dobrego a nie mogę w to pograć na 800x600 bez lagow, pomijam juz ze przy najwiekszej rozdzielczosci wszystko wygląda gównianie bo nie ma antyaliasignu. Nie traćcie czasu na ten syf

EDIT: po wielu probach, wyłaczyłem cienie i grac sie da w max detlach ale i tak mi muli na 512meg karcie ddr3
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2009, 13:36:29 wysłana przez lokibalboa »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Jack Orlando, średnio trudna z naciskiem na prostą

Zapowiada się ciekawie, ale zaraz usłyszę: czy to jest dla dziewczyn? i będzie dupa :)
bo jak ma być w grze męską postacią, to już odpada...
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to może Teenagent? Choc tam też jest główna postać męska. Gra jest ciekawa i prostsza zarazem.
Jeszcze Ace Ventura Psi detektyw, fajnie się gralo.
i hit całkowity: Wacki - kosmiczna rozgrywka - to jest genialna gra z świetnym humorem

PS. Rozumiem że Hopkins FBI to za ciężkie?

Może to faktycznie głupie, ale w grach przygodowych i ogólnie grach to faceci bywają głównymi bohaterami. Wytłumacz to córce, albo jako wymowke poweidz że chcesz grać z nią, ale nie będizesz grał babą :D
B ( o ) ( o ) B S