Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472513 razy)

Zomballo

  • Gość
ADOM, Saper, Pasjans, Kierki i Pinball z windy.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
z okazji zajebistej nudy odzyskalem w sposob nielegalny gry ktore kiedys legalnie kupilem i zgubilem :P

dlatego teraz z moim lachonem gramy w Worms World Party, a wczesniej normalnie sobie miasto zbudowalismy w SimCity3000 ;D
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a mi WWP nie działa :( Strasznie zwalnia. Jest jakis patch który uruchomi WWP na nowszych kompach? Bo W3D to juz nie to samo :(
B ( o ) ( o ) B S

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
mi chodzi normalnie pod XP i nieszczegolnie starym kompem (HP 6720s).
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a jaka grafika? Bo ja mam GF 8600m GT i to nie pierwsza gra która ma kaprysy (jeszcze splinter cell każdy, a double agent w ogóle sie wykrzacza :/ )
B ( o ) ( o ) B S

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Men, wormsy to na wszystkim działają :-) ją wolałem edycję Armageddon.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Men, wormsy to na wszystkim działają :-) ją wolałem edycję Armageddon.

fuck yes, mega gierka!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Men, wormsy to na wszystkim działają :-) ją wolałem edycję Armageddon.

fuck yes, mega gierka!

ja wolałem WWP bo Betonowy Osioł miażdży wszytko i wszystkich :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
co zrobisz, la preferuje bejsbola pod odpowiednim katem, jak masz dobry dzien, to i 2 na raz posylasz na splyw

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie znacie się. Super banan ze zwiększonym demagem to broń tych, którzy stroją się najniżej.
I w ogóle config ze zwiększonym demagem na wszystko i 15 sekund na ruch - tak najlepiej ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
hartkorofiec

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
a jaka grafika? Bo ja mam GF 8600m GT i to nie pierwsza gra która ma kaprysy (jeszcze splinter cell każdy, a double agent w ogóle sie wykrzacza :/ )

pytanie jest nieco za ciezkie na moj prostacki sposob obslugiwania komputera - gdzie moge to sprawdzic w Panelu Sterowania? ;)
Łe tej.

Offline sic

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
chodzi ci o to jak sprawdzić kartę grafiki? przy starcie komputera ci się wyświetla nazwa karty graficznej...
no job
no money
no car...
BUT I PLAY IN A BAND

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a jaka grafika? Bo ja mam GF 8600m GT i to nie pierwsza gra która ma kaprysy (jeszcze splinter cell każdy, a double agent w ogóle sie wykrzacza :/ )

pytanie jest nieco za ciezkie na moj prostacki sposob obslugiwania komputera - gdzie moge to sprawdzic w Panelu Sterowania? ;)

PPM na mój komputer -> właściwośi ->menadżer urządzeń -> Karty graficzne :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Lub też ściągasz darmowego Everest'a Home Edition i tam masz całą specyfikę kompa ;)
khm...jajo

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
sciagam zeby zajmowal mi miejsce na dysku i do niczego wiecej sie nie przydal ;)

Mobile Intel965 Express Chipset Family.
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
aa, znam te kartę, nawet w NFSa Most Wanted szło popykać :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Albo bierzesz start->uruchom->"cmd" (wpisujesz bez cudzysłowów) i wpisujesz tam komendę "format x:" gdzie x zastępujesz literą oznaczającą dysk, na którym masz zainstalowany system. Na wszystkie pytania odpowiadasz twierdząco...

A tak serio, start->uruchom->"dxdiag" (wpisujesz bez cudzysłowów) i tam na zakładce ekran masz masę informacji na temat karty, a na pozostałych zakładkach masę innych rzeczy (procek, pamięć ram i wirtualna, system na zakładce system, dźwięk na zakładkach dźwięk oraz muzyka, wszystkie dżojstiki i pady i inne kontrolery na zakładce wejście oraz urządzenia sieciowe na zakładce sieć).

A ja, nawet na chujowy komp dextera, polecić mogę gierkę magicznej firmy Safrosoft pt. "RoX".
Do tego trochę CS1.6 ostatnio (ale sporadycznie i na Non-Steamie) no i niezawodny Saper. xD
A grywałem swego czasu w Wiedźmina, Half-Life'a obie serie (włączając jakże magicznego Portala, a także protoplasę Portala, nie mającego z HL nic wspólnego - Narbacular Drop), całą masę erpegów (Gothic 1 i 2, TES:III, trochę TES:IV, Fallouty 1 i 2, BG, IWD, a nawet w serię Eye of Beholder xD) bardzo fajną Penumbrę (w której co i rusz utykałem i co i rusz pomagał mi kumpel xD), Age of Empires II, dawno temu, Warcraft 2 i pewnie znalazłoby się jeszcze trochę tego, ale komu by się chciało pamiętać ten wall of shame straconego czasu...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja, nawet na chujowy komp dextera, polecić mogę
Qrfa, śmieje się ze mnie :(

Swoją drogą powiem wam, że posiadanie takiego kompa zmusza do szukania gier w różnych niemal patologicznych środowiskach i nieraz można znaleźć tak świetne i zarazem proste gry, że sam nie wiem dlaczego nie ma na takie popytu. Co nie zmienia faktu, że Diablo3 się zbliża i trzeba będzie chyba kompa kupić.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie uchwyciłeś tej ważnej części przekazu:

Safrosoft - RoX (uwaga, wciąga jak chodzenie po bagnie i strasznie upośledza xD)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jak nie jak tak :P
Grę znam od dawna i przyznaję, że jest świetna ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Ja dzisiaj zakupiłem, a raczej dostałem, Splinter Cell: Chaos Theory. Gra zajebista, jak z resztą wszystkie części tej serii. Polecam!
khm...jajo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Chyba pisałem, że CoD5 fajne?  :P
Mam jeszcze na tapecie nowy Need For Speed: Undercover. W stosunku do Most Wanted mało zmian - nieco inna kolorystyka i fury, filmiki z prawdziwymi aktor(k)ami - ale zawsze przyjemnie.
No i trzeba mieć nowe sterowniki do grafy. Te ostatnie - z serii 180.xx faktycznie dają kopa.
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Chyba pisałem, że CoD5 fajne?  :P
Fajne, Fajne :)

Nowy NFS beznadziejny ;)
Fizyka jazdy beznadziejna... ale ja do GRIDa jestem przyzwyczjony więc narzekam :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
http://friv.com/

czasowypelniacze online ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan