Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475803 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Tak czułem, sądząc po Twoim podsumowaniu stanu sprzętu sprzed rozpoczęcia rozgrywki.

BTW - na demku poleciała mi łza, srs... ;)
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
I jeszcze poleci!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Co polecasz?
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Pakować pargon/renegade points. Bez tego nie bydzie opcji dialogu, które ratują jedną z głównych postaci :-\

bandit112

  • Gość
2 całe dni z życia wzięte przez serie Penumbra (Przebudzenie->Czarna Plaga->Requiem). Ogólnie pomysł bardzo dobry, ale 3 część to niestety porażka. Niemniej jednak polecam pierwsze dwie, KONIECZNIE w kolejności :)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Gram sobie w Human Revolution i jeszcze chyba żadna gra tak mi się nigdy nie podobała.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Prototype postanowiłem przejść, ale ta gra nudnawa jest.
Ale Prototype 2 i tak kupię:P
No i nie zapominajmy, że Darksiders 2 się zbliża wielkimi krokami - na to bardzo wyczekuję ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
ME3, miazgaaaaa. Chociaż trochę wkurwia, że wychodzą błędy w importowaniu twarzy z dwójki.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
ME3 - w 3 dni 18 h na koncie -  słyszalem, że ludzie przechodzą w 20 h ( jakim cudem ? :D) - mam duże wrażenie, że jestem w połowie, nie śpieszę się, czytam wszystkie dialogi, jest miazga, niektóre sceny tak epickie, że gały wychodzą same :)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja w to pograłem i mam to samo wrażenie, co w przypadku poprzedniej części - nie wiem co wy w tej grze widzicie. Grafika jest niby fajna, a w sumie bardzo średnia, sterowanie sztywne, scenki póki co jak ze słabego filmu. Póki co nie jestem przekonany ani trochę, może się rozkręci coś dalej.

bandit112

  • Gość
2 całe dni z życia wzięte przez serie Penumbra (Przebudzenie->Czarna Plaga->Requiem). Ogólnie pomysł bardzo dobry, ale 3 część to niestety porażka. Niemniej jednak polecam pierwsze dwie, KONIECZNIE w kolejności :)


Zacząłem teraz grać w Amnesia - Mroczny Obłęd. Wyszło z tej samej stajni co Penumbra.

Ogólnie gram chyba z 1.5h ale już polecam, IMO dużo straszniejsze od penumbry, tylko klimat ma inny (zamkowy, nie przepadam za nim ale jak teraz się akcja rozkręciła to zaczyna mi się podobać). Przykładowo przed chwilą wyłączyłem grę bez zapisywania bo się tak przestraszyłem że od razu esc i do bezpiecznego pulpitu spierdoliłem :D Właśnie o takiej godzinie jak ta albo później jest tylko sens grania w to. Ochłonę trochę i włączę sobie później :D


Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Gra jest mega przezajebista, chyba muszę do niej wrócić :D Graj graj ;D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mass Effect?



Wypierdolilem do kosza jak tylko przeszedłem. Płytkie to i w ogóle, nie umiem się w to wczuć.

PLANESCAPE TORMENT, biczys!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
2 całe dni z życia wzięte przez serie Penumbra (Przebudzenie->Czarna Plaga->Requiem). Ogólnie pomysł bardzo dobry, ale 3 część to niestety porażka. Niemniej jednak polecam pierwsze dwie, KONIECZNIE w kolejności :)


Zacząłem teraz grać w Amnesia - Mroczny Obłęd. Wyszło z tej samej stajni co Penumbra.

Ogólnie gram chyba z 1.5h ale już polecam, IMO dużo straszniejsze od penumbry, tylko klimat ma inny (zamkowy, nie przepadam za nim ale jak teraz się akcja rozkręciła to zaczyna mi się podobać). Przykładowo przed chwilą wyłączyłem grę bez zapisywania bo się tak przestraszyłem że od razu esc i do bezpiecznego pulpitu spierdoliłem :D Właśnie o takiej godzinie jak ta albo później jest tylko sens grania w to. Ochłonę trochę i włączę sobie później :D

( Obraz usunięty.)

Nie graj w to!! Ja się bałem od samego gameplaya na steamie :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
2 całe dni z życia wzięte przez serie Penumbra (Przebudzenie->Czarna Plaga->Requiem). Ogólnie pomysł bardzo dobry, ale 3 część to niestety porażka. Niemniej jednak polecam pierwsze dwie, KONIECZNIE w kolejności :)


Zacząłem teraz grać w Amnesia - Mroczny Obłęd. Wyszło z tej samej stajni co Penumbra.

Ogólnie gram chyba z 1.5h ale już polecam, IMO dużo straszniejsze od penumbry, tylko klimat ma inny (zamkowy, nie przepadam za nim ale jak teraz się akcja rozkręciła to zaczyna mi się podobać). Przykładowo przed chwilą wyłączyłem grę bez zapisywania bo się tak przestraszyłem że od razu esc i do bezpiecznego pulpitu spierdoliłem :D Właśnie o takiej godzinie jak ta albo później jest tylko sens grania w to. Ochłonę trochę i włączę sobie później :D

( Obraz usunięty.)

Nie graj w to!! Ja się bałem od samego gameplaya na steamie :D

Haha, zwała jest, też w to gram, jestem na początku, generalnie jeszcze nie miałem ostrej obsranki, ale można się wystraszyć :D

Zasada jest jedna - słuchawki, dźwięk dość mocno rozkręcony i ciemno w pokoju jak w dupie, tylko wtedy jest należyty klimat :D

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Ja juz nie raz sie obsrałem :D Kiedyś się srałem przy pierwszym F.E.A.R., teraz stwierdzam, że w porównaniu do Amnesii to jest nic :D chociaz specyficznego klimatu mu odmówić nie mogę, to jest bardzo spoko gra. ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A to strach jest na zasadzie prawdziwego strachu/niepokoju, jaki czuć podczas zagrożenia czymś, czy hukanki znienacka, wyskakujące hałasy i błyski wywołujące po prostu reakcję gotowości organizmu, a nie prawdziwy strach?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Znalazłem taką gierkę, gram troszkę i myślę, że fajna. Jedynie początek nudny, starają się dobrze wprowadzić w klimat, tak więc czeka was jakieś 5 min dość nudnego początku. Radzę jednak się przemóc.
http://www.mediafire.com/?5cadimaeo004aee
Do tego mała gierka, jakieś 30mb.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A to strach jest na zasadzie prawdziwego strachu/niepokoju, jaki czuć podczas zagrożenia czymś, czy hukanki znienacka, wyskakujące hałasy i błyski wywołujące po prostu reakcję gotowości organizmu, a nie prawdziwy strach?

Pradziwy, realny strach. Nigdy się nie wystraszyłem podczas żadnego horroru, czy gry, ale Amnesia mnie pokonała. Boisz się bardziej tego, czego nie widzisz, a jak już zobaczysz, to nie chcesz patrzeć. "Pomaga" w tym mechanizm gry polegający na tym, że im dłużej patrzysz na straszne rzeczy, tym bardziej świruje Ci postać i zniekształca się obraz.

Początek nie powala, ale po etapie w kanałach, w archiwum robi się naprawdę ciekawie.

bandit112

  • Gość
Ja zjechałem do lochów. Ja pierdole...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Z tego co tutaj piszecie, to ta gra jest dla mnie :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ja zjechałem do lochów. Ja pierdole...

Wczoraj z kumplami graliśmy w więzieniu właśnie :D

Spoiler

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Znalazłem taką gierkę, gram troszkę i myślę, że fajna. Jedynie początek nudny, starają się dobrze wprowadzić w klimat, tak więc czeka was jakieś 5 min dość nudnego początku. Radzę jednak się przemóc.
http://www.mediafire.com/?5cadimaeo004aee
Do tego mała gierka, jakieś 30mb.
Ja pierdole. Ile można iść po tych jebanych schodach? Nie dałem rady ich przebrnąć.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Trzeba być cierpliwym :). Kto mi poleci jakąś fajną nową samochodówkę?

bandit112

  • Gość
Właśnie przeszedłem tą Amnesie. Kurdę, zakończenie mogłoby być trochę lepsze, gra wydaje się tak jakby urwana :/ Z chęcią w sumie zagrałbym jeszcze raz, jakby się dało trudniejszy poziom ustawić. Penumbre sobie na hardzie przejdę jeszcze raz, a co :P