Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474348 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Trzeba być cierpliwym :). Kto mi poleci jakąś fajną nową samochodówkę?
Jest gdzieś chociaż opcja zapisu gry, żeby nie trzeba było w jednym podejściu się męczyć, ew nie trzeba było drugi raz się męczyć jak mnie coś pewnie zaraz po nich zajebie? odruchowo kliknąłem ESC chcąc wejść w jakieś menu i na tym koniec gry :facepalm:
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Kto mi poleci jakąś fajną nową samochodówkę?
Podłączam się. Kurde, pograłbym w Forzę.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Właśnie przeszedłem tą Amnesie. Kurdę, zakończenie mogłoby być trochę lepsze, gra wydaje się tak jakby urwana :/ Z chęcią w sumie zagrałbym jeszcze raz, jakby się dało trudniejszy poziom ustawić. Penumbre sobie na hardzie przejdę jeszcze raz, a co :P

Szykuje się kolejna część we współpracy z ludźmi od Dear Esther. Pepper your angus.

In other news: http://www.baldursgate.com/news/2012/03/15/announcing-baldurs-gate-enhanced-edition/

Pieprzyć Diablo III. Ja chcę do mojego kosmicznego chomika.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Cała prawda.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
W sobotę przeszedłem sobie Brink'a i zastanawiam się czy nie zanabyć sobie tej gry żeby pociupać w multi. Jeżeli ktoś z Was lubi COD'a, BF3 i Mirror's Edge, to gra mu się na pewno spodoba ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Jeśli chodzi o Mass Effect 3, gra jest rewelacyjna, ale koniec rewelacyjnie zjebany

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Ziomy, podobno żeby zakończenie było w miarę rozsądne, to trzeba nabić trochę Xp w co-opie.
Sprawdzał to ktoś?
Tylko proszę nie zapomnieć o znacznikach <spoiler> ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Skończyłem Skyrim. Oprócz głównego wątku zrobiłem wszystkie dostępne zadania oprócz tych, które się zapętlały. Dziwne uczucie, osiągnąć w świecie gry wszystko i tak po prostu tę grę usunąć. Co do zakończenia - nie było jakieś okropne, ale mało się dowiedziałem "dlaczego?" itd. a i tak czuję, że zagrożenie zostało odroczone tylko. Nie lubię tak. Druga sprawa, że moja postać będąc na chyba 62 poziomie nawet na najtrudniejszym poziomie trudności "one-shotowała" prawie wszystkich i kompletnie nie czułem tego wielkiego wyzwania pod koniec gry, kiedy to trzeba ostatni poziom powtarzać ileśtam razy, etc.

No cóż. Teraz czeka mnie praca licencjacka, a po niej Assassin's Creed: Revelations i Mass Effect 3. Korci mnie też Deus Ex: Human Revolution, ale boję się do tego siąść, bo jeszcze wsiąknę jak w The Elder Scrolls.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Mondo jest i jeszcze Syndicate

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Teraz czeka mnie praca licencjacka
Też chcę, a nie jakiś zjebany egzamin ze wszystkich przedmiotów przez te 3 lata :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Korci mnie też Deus Ex: Human Revolution

Warto - cały czas chodzi mi po bani.
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odświeżyłem Project Gotham Racing 4 - wciąż uważam, że to jedna z najlepszych gier wyścigowych ever.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Mendy jedne...wy już w ME3 ciśniecie a mi dalej od 3 miechów kurzy się wiesiek 2 bo nie mam na czym go odpalić :/

Aktualnie gram w Chrome'a (dla niewiedzących - jeden z najlepszych Polskich FPS'ów z 2004 roku - na zachodzie mówili o nim DeusEx 2 Killer ;P ) i zbieram się do kupienia sobie Warhammer 40 000 Dawn of War 1 ...w MM widziałem za 20 zł bodajże ze wszystkimi dodatkami ;D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Na PC byś coś dał kurde. Obecnie mam w planie podłączyć sobie kierownicę i pograć w Live for Speed. Grafika słaba, ale model jazdy całkiem przekonywujący. W porównaniu z NFS chociażby.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Na PC byś coś dał kurde. Obecnie mam w planie podłączyć sobie kierownicę i pograć w Live for Speed. Grafika słaba, ale model jazdy całkiem przekonywujący. W porównaniu z NFS chociażby.
Swojego czasu rozważałem zakup logitecha g25 specjalnie dla tej gry, szczęśliwie nie miałem wtedy takich funduszy ;) Co nie zmienia faktu, że gra jest na prawdę przednia, miałem okazję przejechać się na logitechu na targach gier w sz-n i efekty były mocno mizerne w porównaniu do gry myszką i klawą.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Na PC byś coś dał kurde. Obecnie mam w planie podłączyć sobie kierownicę i pograć w Live for Speed. Grafika słaba, ale model jazdy całkiem przekonywujący. W porównaniu z NFS chociażby.
Swojego czasu rozważałem zakup logitecha g25 specjalnie dla tej gry, szczęśliwie nie miałem wtedy takich funduszy ;) Co nie zmienia faktu, że gra jest na prawdę przednia, miałem okazję przejechać się na logitechu na targach gier w sz-n i efekty były mocno mizerne w porównaniu do gry myszką i klawą.

ja 'jeździłem' na g25 i wspominam ją superświetnie, grałem w Test Drive Unlimited
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Bo to superświetny sprzęt, pewnie jakbym miał okazję dłużej pojeździć to bym tę kierownicę uwielbiał. Tylko przed tymi targami w LFSa grałem z rok albo i dłużej myszką, czasy miałem całkiem niezłe, a tutaj usiadłem za logitecha i jechałem od ściany do ściany ;) Się troszku zniechęciłem do niego.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
No LFS fajny. W tej chwili z samochodówek to możecie się załapać chyba na open betę Auto Club Revolution - całkiem sympatyczne.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Bo to superświetny sprzęt, pewnie jakbym miał okazję dłużej pojeździć to bym tę kierownicę uwielbiał. Tylko przed tymi targami w LFSa grałem z rok albo i dłużej myszką, czasy miałem całkiem niezłe, a tutaj usiadłem za logitecha i jechałem od ściany do ściany ;) Się troszku zniechęciłem do niego.

no, to nie dziwię się - mnie adaptacja do tej kierownicy zajęła grubo ponad 3h i kilka piw :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja mam G25 od dłuższego czasu i potwierdzam - zacny sprzęt.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mondo jest i jeszcze Syndicate

Jeśli już, to tylko te:





;)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Byłby ktoś chętny żeby się pościgać w LFS? Najlepiej rallycross ;p

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja chyba będę, może jak skończę wokale do jednego kawałka :)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Też bym w sumie mógł. Tylko mój net ssie przez 90% czasu więc nie wiem jak byłoby z połączeniem.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gra ktoś w Tribes: Ascend? Polecam, wreszcie świetny, kompetytywny FPS, wymagający realnych umiejętności, a nie przypadku, czy "kto szybciej strzeli" (tak, to do Was, CoDowców ;)).