Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475843 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
gram w internacie i gapi sie na to paru kumpli


Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Muszę się dowiedzieć z jakich internetów bierzesz te gify, Modno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jeśli chcesz mieć wydajny komp i ciesze, to musisz zainwestować w chłodzenie wodą.
Drążyłem temat chłodzenia cieczą, niestety nie znalazłem zamienników wody, które nie przewodziłyby prądu, a chłodzenie wodą wydaje mi się bardzo ryzykowną opcją - w razie przecieku katastrofa. Ogólnie wystarczy mi wydajność proca i ramu, grafika - fajnie jakby też była mocna, no ale jak się nie da to trudno.
Ja używam mieszanki borygo/petrygo z wodą destylowaną w proporcjach mniej-więcej pół na pół... Przy czym to borygo/petrygo to głównie po to, aby glony się nie rozwijały tak naprawdę.
Węże jakieśtam prezroczyste, pompka od akwarium i na procku tylko moduł. Nie ma nawet rezewuaru, jedynie od trójnika idzie dodatkowy wąż z lejkiem przyczepionym na stałe, którędzy to co jakiś czas uzupełniam co wyparowało, aby się układ nie zapowietrzył. Aa, no i jeszcze po drodze jest chłodnica wyglądająca jak z jakiegoś malucha z dwoma wiatrakami 12cm :)
btw, jak zalejesz kompa, to o ile nie trafisz pechowo w zasilacz lub sekcje zasilania na mobo, nic się nie stanie. Wielokrotnie testowane na różnorodnych cieczach pokroju piwo, na nockach OC z kumplami ;) każda mobo ma zabezpieczenie, że przy najdrobniejszych przebiciach, zwarciach itp komp się po prostu wyłącza i do póki nie wyschnie (i ew nie oczyści się go z np tłuszczu, kiedyś musiałem czekoladę z mobo zmyć i zmartwychwstała :D) nie uruchomi się i tyle, po oczyszczeniu zaś działa bez zarzutu.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Rozczarowany BF3.
Jak dobrze, że się nie zgadzam ;). Jest wartka akcja, skrząca się nowością grafika, nawet po polsku jak się włączy - nie wkurwia!
Szymo wczoraj zasnął naprawdę późno, więc zaropiałe oczy, zarost na twarzy, śmierdzące pachy i zęby! Ale fajnie!
Stwierdziłem, że powinien być zakaz, że jak ktoś naprawdę nie chce iść do pracy - to by mu nawet nie wolno było. Nawet jakby chciał :D.


Posty połączone: 28 Paź, 2011, 09:10:23
Po wczorajszym seansie nie zgadzam się x8! ;) Mam nadzieję, że Ci zawód przeszedł (ale za to dostaniesz pracę dzisiaj!).
Bo wczoraj, kiedy była cała akcja z wsiadaniem do myśliwca, procedura startowa, sprawdzenie usterzenia i uzbrojenia, sam start i akcja: to jako kolo z licencją pilota myślałem, że się zesram se szczęścia. Akurat scena na lotniskowcu jest do złudzenia podobna do scen na statku z dodatku do Deus Ex - to jest masakryczna przepaść! Takiej wody (i ognia) to jeszcze w grach nie dawali. Cienie, oświetlenie, destructible environment, motion capture, mimika! - sorry, CoD - spierdalaj z podkulonym ogonem! Znaczy - się okaże za 1,5 tygodnia... ;). Rozgrywka jest odpowiednio trudna i realistyczna, tradycyjnie zaś: warstwa dźwiękowa. Efekty są tak realistyczne i jest taka gradacja głośności np. przy strzelaniu, że Szymo zaczął wczoraj mówić, że się boi, bo skradam się po cichu, słychać szelest ciuchów itd. i nagle strzelam do gościa i jest porządny huk, jak to z broni, a od maleńkości jestem oswojony z karabinamy i pistoletamy.
Poprzeczka jest najwyżej ever - jak by nie patrzeć.
« Ostatnia zmiana: 28 Paź, 2011, 09:10:23 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
ja jestem w połowie akcji w Paryżu w BF3 i nie mogę powiedzieć, że gra mnie rozczarowała- wręcz przeciwnie, parę scen ukończyłem przy których z radości i frajdy podskakiwałem jak dziecko. Póki co jest rozmach i jest epicko, grafika kozacka udźwiękowienie pierwsza klasa strzały wybuchy i do tego dynamiczna muzyczka, aż mi przykro, że siedzę teraz w robocie bo postrzelałbym sobie :D   

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Wielokrotnie testowane na różnorodnych cieczach pokroju piwo, na nockach OC z kumplami ;) każda mobo ma zabezpieczenie, że przy najdrobniejszych przebiciach, zwarciach itp komp się po prostu wyłącza i do póki nie wyschnie (i ew nie oczyści się go z np tłuszczu, kiedyś musiałem czekoladę z mobo zmyć i zmartwychwstała :D) nie uruchomi się i tyle, po oczyszczeniu zaś działa bez zarzutu.
Gratuluję odwagi, ale ja jednak stwierdziłem, że chłodzenie wodne to nie dla mnie - nie chcę dostać zawału serca od stresu :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Oj, żebyś to wiedział ile to płaczu było przy tych upierdolonych czymś mobasach, czy pokruszonych athlonach, które też dalej żyły itp :D Ale my to czyniliśmy cuda ze sprzętem, do dziś nie wiem kurwa jak to działa, ale potrafiliśmy dokonywać niemożliwego, np coś zepsutego wskrzesić psując to jeszcze bardziej typu martwą płytę główną podłączając do zasilacza innego standardu (inna ilość pinów, 350W zamiast 150W), przez co rozszedł się smród zjaranej elektroniki i ONA ŻYJE :O nie wspominając o tym, jakie to wały z reklamacją w sklepach robiliśmy, dopóki w którymś się ze sprzedawcą jako stali klienci nie zaprzyjaźniliśmy...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Przedwczoraj odkryłem coś takiego jak Trine.
Znacie?
Przekolorowa, śliczna platformówka ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
znam i czekam na Trine 2 :D
Świetna gra!

A u mnie obecnie: Stalker - Prypec i czarnobyl; Left 4 Dead 1/2 oraz Anno 1701
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Kurcze musimy kiedyś zrobić 7stringowy team na L4D/L4D2

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
BF3 normalnie nahle - jak się nie skończy! Koniec katowania grafy! Aż do wtorku - mam nadzieję! - bo wtedy CoD MW3.
BF3 za to nagłe zakończenie odjąłbym punkty, ale przecież tam clou to jest multi, więc wyrażam swoje zrozumienie - poprzeczka jest najwyżej ever, a i niemal gatki obsrane se dwa razy. Wszystko dobrze jest w tej grze - tylko krótko.
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
poprzeczka jest najwyżej ever
IMO poprzeczka nie została naruszona ;)
Battlefield 1942 jest nie do ruszenia :D
A i zawód mi nie minął, nadal uważam, że nie postarali się przy tej grze. A mogli.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Chcieliście grę z grafiką opartą na voxelach? Proszę bardzo ;)


Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Mondo, co Ty zrobiłeś... przez Ciebie nie będę mógł spać po nocach, nigdy w życiu nie widziałem tak krwawej gry komputerowej. Potwory rozpadające się na setki kawałków, wybuchy zwłok, masakra!
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kurcze musimy kiedyś zrobić 7stringowy team na L4D/L4D2
+10000000
B ( o ) ( o ) B S

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
UWAGA SPOILERY!


 :o

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
"Ten film wideo został usunięty przez użytkownika" dupa dupa

Posty połączone: 07 Lis, 2011, 23:27:49
Jutro:

« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2011, 23:27:49 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Assassyn 2 za mną, od środy łapię Asasyna 3
Oczekiwanie na allegro + pierdolenie z wysyłką było tak mało zachęcające ze wspomogłem Saturna i zakupiłem powyższe dwie częsci na raz. Do końca tygodnia uporam się z asasynem i najwyższa pora zabrać sie za S.T.A.L.K.E.R.Ó.W. :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No Brotherhood, czepiasz się ;) numeruje chronologicznie
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
CoD MW3 - anyone?
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
skończyłem dziś w nocy Bf3 dla mnie gra rewelacyjna, tylko jednej rzeczy nie załapałem
uwaga spoiler fabuły
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
A kogo to! :D

Spoiler
Paczki z głów!