Autor Wątek: [NGD] Czarny Jackson dla młodego pistoleta z 1992 roku  (Przeczytany 4352 razy)

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Ano jak udało mi się wyjebać w świat moje wszystkie gitary (ile ja się namęczyłem z tym VMNT  :facepalm: ), postanowiłem poszukać czegoś pod siebie. Na początku chciałem sobie sprawić RG7620, ale ni chu chu nie mogłem nigdzie tego dorwać. Potem tak jakoś przy przeglądzie dysku natrafiłem na stare fotki mojego drugiego Jacksona i tak mnie wzięło - chce coś podobnego! No to w tę pędy na allegro, raz dwa i deal zrobiony. W środę po powrocie z zajęć do domu już paczka na mnie czekała na stole - a w środku śliczny, ciorny Jackson Professional Fusion SX (wiek 22 l.). Po założeniu nowych strun i innych duperelach sprawdzających i po jebnięciu pierwszego akordu na podzie, wiedziałem już, ze skala 24.75 na superstracie to jest kurwa to! Nigdy więcej 25.5 ani innego bullshitu. Z początku zanim wiosełko do mnie przyszło to myślałem sobie - ee, picki pewnie kijowe to się kupi iemdżi i będzie dobrze. Ale nic z tych rzeczy, mostkowy J85 daje jak szalony, a clean w pozycji numer 2 (czyli humb + singiel) zmiażdżył mi dupę.

Macie poniżej trochę fotek:

Spoiler

Gitara mimo swojego wieku jest bardzo dobrze zachowana, taka perełka  8)

Spoiler

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jak ja nie lubię Jackson'ów... Nie wiem, jakoś jak na nie patrzę to w ogóle mnie mdli. Może to ta główka, może jakiś taki inny korpus... no kurwa nie wiem :/

Mimo wszystko gratulejszyn. W końcu to twój quasimodo... Niech Ci służy.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 780
Graty! Stare Professionale to świetne wiosła.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odpowiednia ilość potencjometrów :D
Gratki.

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Wlacz osadzony player soundcloud


Nagrałem taki mały drobiazg na mostkowym i podzie xt.

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Choć zasadniczo lubię dłuższe skale, więcej strun i niższe stroje to ostatnio wpadła mi w ręce także gita 24,75 i muszę powiedzieć że od tygodnia nie mogę się od niej oderwać.

Gratuluję wiosła  :)
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Zomballo

  • Gość
Gratuluję naparzałki! Skoś trawnik, pozbieraj drewno i naoliw kłudkę. Jako stary pistolet dodam, że stare jackonowskie pikapałki to zakurwiacze jakich mało. Sam mam J80C i J90C i jeszcze żaden sejmur im nie podskoczył. ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
42 Odpowiedzi
17520 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2012, 08:36:08
wysłana przez necrox
18 Odpowiedzi
7457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:36:23
wysłana przez Omlet
215 Odpowiedzi
60952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 17:44:30
wysłana przez commelina
6 Odpowiedzi
1615 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2015, 22:24:08
wysłana przez Stivo2005
5 Odpowiedzi
2396 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2015, 13:16:25
wysłana przez Bjørn