Autor Wątek: Fake czy Oryginał - temat ogólny-zbiorczy (Gibson, Fender, ESP, Ibanez)  (Przeczytany 54685 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zlapal mnie GAS na gibola i tak sie zastanawiam, czy ten to fake, czy nie?




« Ostatnia zmiana: 20 Paź, 2015, 21:37:13 wysłana przez Mat »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Wygląda na oryginał. A skąd on?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
W Londynie koles sprzedaje. Napisalem do Gibomanufaktury ale cos nie kwapia sie z odpowiedzia. Pewnie by woleli, zebym nowke kupil. Moze by i kupil ale nie ma :)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Oryginał. Nawet ma ten chujowy frez pod gryfem. :P

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Dla mnie też org. tylko papierem ściernym go przejechał ktoś. O ile wiem Chinole jeszcze nie robią regulacji gryfu ala GIBSON i to na calowych śrubach :)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Dla mnie też org. tylko papierem ściernym go przejechał ktoś. O ile wiem Chinole jeszcze nie robią regulacji gryfu ala GIBSON i to na calowych śrubach :)

nie wiem sarkazm czy trolling, ale sie wypowiem, wiec to BFG wiec niewykonczony z zalozenia, taki anty-relic, nie ma co relic'owac bo lakieru ni ma :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Dla mnie też org. tylko papierem ściernym go przejechał ktoś. O ile wiem Chinole jeszcze nie robią regulacji gryfu ala GIBSON i to na calowych śrubach :)

nie wiem sarkazm czy trolling, ale sie wypowiem, wiec to BFG wiec niewykonczony z zalozenia, taki anty-relic, nie ma co relic'owac bo lakieru ni ma :D

tyle to ja wiem ale po fotkach wydaje mi się, że ktoś poprawił po fabryce? albo tak to tylko wygląda na fotkach (mowa o tyle główki przede wszystkim)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No niestety ktos mnie ubiegl i zakosil Gibona sprzed nosa. Smutno mi teraz.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Pomyśl, jak jemu jest smutno :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ten model to dla mnie jaskrawy przykład jak przekuć porażkę w sukces i dobrze na tym zarobić... lub nie stracić ;)

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Miałem kiedyś przez miesiac bo tyle wytrzymałem tego gibsona bfg ale czarnego i na moje oko orginał

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Cześć, pytanie do osób siedzących w gitarach ltd esp. Chodzi mi o potwierdzenie oryginalności tego ltd. Ja jestem prawie pewny, że to oryginał, ale w tych czasach lepiej spytać.

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Cześć, pytanie do osób siedzących w gitarach ltd esp. Chodzi mi o potwierdzenie oryginalności tego ltd. Ja jestem prawie pewny, że to oryginał, ale w tych czasach lepiej spytać.
Wygląda ok jedynie zaślepka prętu wymieniona.
Podrabiana indonezja czy korea bo chyba tylko takie były ec-1000 wgl. istnieje? :P
« Ostatnia zmiana: 28 Lis, 2015, 18:13:30 wysłana przez Ewolter »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Były też wersje z taką zaślepką, brzydką jak uj.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968

Offline Hortazon

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Cześć, pytanie do osób siedzących w gitarach ltd esp. Chodzi mi o potwierdzenie oryginalności tego ltd. Ja jestem prawie pewny, że to oryginał, ale w tych czasach lepiej spytać.
Wygląda ok jedynie zaślepka prętu wymieniona.
Podrabiana indonezja czy korea bo chyba tylko takie były ec-1000 wgl. istnieje? :P
Zdaje się, że takie podróbki istnieją. Znajomy kupił kiedyś po okazyjnej cenie EC-1000, szczęśliwy, że dobre wiosło nareszcie. Sprzedawca tłumaczył, że poprzedni właściciel ogołocił ją z dobrego osprzętu i przetworników - więc dlatego niska cena. Potem drugi kolega kupił ten model (w uczciwym stanie) i chcąc nie chcąc - zaczęło się porównanie. Zwrócili uwagę na ilość progów - 22 zamiast 24 (być może jeszcze jakieś szczegóły, nie wiem).  Na początku było zaprzeczenie - no może speckę zmienili i była inna ilość tych progów itd. Ostatecznie jednak wybadali, że wiosło to podróbka.
"Droga człowieka prawdomównego przypomina wyścig kolarski z bielizną z papieru ściernego"

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jesteś nowy i piszesz merytorycznie i na dodatek nie odkopujesz starych tematów? :o Nic nie chcesz sprzedać czy co? :D

Offline Hortazon

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Jesteś nowy i piszesz merytorycznie i na dodatek nie odkopujesz starych tematów? :o Nic nie chcesz sprzedać czy co? :D

Nie, nie chcę nic sprzedawać... ja się muszę powstrzymywać, żeby nie kupować kolejnych gratów (ale jeszcze 7demkę muszę dorwać, do kompletu  ;D).
Jeśli chodzi o jeszcze ten temat - na grupie na FB jeden gość rzucił pytaniem i zdjęciem czy aby to nie podróbka.



Także - dziwnych motywów z EC-1000 jest więcej
"Droga człowieka prawdomównego przypomina wyścig kolarski z bielizną z papieru ściernego"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Są wersje z 22 progami tych EC-1000. Ten model ma chyba literkę T na końcu. Wiem, bo swego czasu długo polowałem na ten model ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Są wersje z 22 progami tych EC-1000. Ten model ma chyba literkę T na końcu. Wiem, bo swego czasu długo polowałem na ten model ;)

Masz na myśli model FT, czyli full thickness? One rzeczywiście miały chyba 2 progi mniej, no i dojebany korpus, grubszy niż normalne ec1000.
'-'

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
ESP LTD EC-1000T

O tym mówię. Hebanowa podstrunnica, 22 progi, pasywna elektronika, binding jak w LP Custom.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Jakiś rok temu była do wyrwania z futerałem w śmiesznych pieniądzach. Bodajże na olx się gość bujał.
'-'

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Czy ktokolwiek to ograł, czy ino zajarał się specką? (np. Niedź)
Bat zajarany
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
27153 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2007, 22:17:21
wysłana przez Greg_K
35 Odpowiedzi
18610 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2008, 17:25:34
wysłana przez el-biczel
35 Odpowiedzi
27647 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2010, 19:32:28
wysłana przez Orange
4 Odpowiedzi
2415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2013, 21:31:41
wysłana przez annih1
3 Odpowiedzi
1839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2020, 17:00:30
wysłana przez nikt