Autor Wątek: LTD SC-207 na SD Blackoutach.  (Przeczytany 10251 razy)

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
LTD SC-207 na SD Blackoutach.
« 17 Mar, 2014, 15:26:42 »
Siema. Grał ktoś kiedyś na takim wiośle? Mam okazję się wymienić. Wartość wymiany ok 1800zł. Gita na pewno sprzed 2010 roku. Były wymieniane progi, siodełko Graphtec'a. Case, pas. Uważacie, że dobry deal? Wydaje mi się nawet, że to gita kogoś z tego forum.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
1800? Zajebisty dil dla tego kto taka kasę za tę 207 dostanie :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
1300 jak już... takie gitary to skarbonka bez dna niestety...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Kurwa :D. Liczylem ze dzieki tym przystawkom bedzie warta troche wiecej. A jak na tym sie gra? Prosze o opinie bo do transakcji ma dojsc jutro.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2014, 17:40:01 wysłana przez aruspl »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A co masz dac za to wiosło?
B ( o ) ( o ) B S

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24


Wybaczcie nie chce mi się tego jeszcze raz pisać. Skopiuję z ogłoszenia.
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2014, 18:34:24 wysłana przez aruspl »

Orange

  • Gość
Widziałem to ogłoszenie. Jak dla mnie zjebany top przez brak jakiegokolwiek zabezpieczenia i przebarwione drewno obniżają wartośc gitary. Baaaaaaaaaaaardzo obniżają. W związku z tym te 1300 za LTD przy wymianie 1:1 to nie jest takie niemożliwe :D Niemniej jednak należy ograć obydwa wiosła, bo może lepiej przestroić tego LP niż pchać się w tego skarpetera. Nawet jak ma BO. I nie podwyższają one wartości gitary za bardzo. Takie prawa rynku.

Posty połączone: 17 Mar, 2014, 20:47:13
ED:
Coś się jednak błyszczy, więc jakieś zabezpieczeinie jest. Ale przebarwienia też. Czyli zjebany top.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2014, 20:47:13 wysłana przez Orange »

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Powiem tyle. Pchanie się s chińskiego LTD to najgłupsze co możesz zrobić. Poszukaj lepszych ofert. Masz przecież Schectera, Ibaneza. Może coś od nich? Jest też Agile, tam za 1800 zeta to masz nową gitarę, co nie znaczy wcale że lepszą. Wolę używki osobiście, a jak się uprzesz i poszukasz to znajdziesz takową :)
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2014, 21:04:00 wysłana przez sevenstringdjentlemen »
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Podejrzewam, że to moje wisoło które odkupiłem od Młodego. Poszło w świat ze dwa lata temu. Złego słowa nie powiem o nim, Młody je przygotował jak należy, pikapy grały spoko. Tylko ta cena to chyba jednak przesada.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Jeśli przygotowane, to jest jakiś sens, bo 200 od LTD to raczej mierne gitki pod względem przygotowania. Co nie zmienia faktu, że nie za tą kasę.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Jeśli przygotowane, to jest jakiś sens, bo 200 od LTD to raczej mierne gitki pod względem przygotowania. Co nie zmienia faktu, że nie za tą kasę.
Miałem MH-201 (po małych upgrade'ach) i zupełnie się nie zgadzam, to było świetne wiosło za tą kasę, którą kosztowało. Porządnie wykonane, dobrze brzmiące, strojące i nie rozstrajające się przy wajchowaniu, w zespole miałem porównanie z Schecterem Blackjackiem, podobna półka jakościowa, nawet LTD mi siedział bardziej manualnie.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
no to mamy sprzeczne opinie, bo grałem na 6 LTD i tylko jeden mi się podobał i był wykonany dobrze jak na swoją cenę i jako tako stroił. Mówię tu oczywiście o serii 200 :)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Linczujcie mnie. Wymieniłem się. Spodobało mi się. Tak @Voitas to twoja stara (gitara). Przynajmniej wnioskując z tego tematu:
Spoiler

Ograłem sobie kilka 7mek w sklepach za ok 2,5k (Schectery, Flame) i dla mojej łapy najlepiej właśnie pasował gryf od tego LTD. Jestem przyzwyczajony do wąskich gryfów. Sound? Spoko. 1wsza 7mka więc ciężko mi mówić. Potrafi dż dż. Z wad: Klucze ciężko chodzą ale trzymają strój w miarę dobrze i gita bardzo delikatnie traci głowę na rzecz podłogi. Jak się ją trzyma na nodze i puści żeby napisać post na forum to leci w dół. Przy grze praktycznie niewyczuwalne a na pasku już w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 22 Mar, 2014, 16:22:27 wysłana przez aruspl »

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Linczuję Cię, wedle prośby :D Twoja kasa, Twoja sprawa. Chciałeś to się wymieniłeś i tyle.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
6303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2006, 18:47:14
wysłana przez Leon
LTD SC-207

Zaczęty przez nikt « 1 2 » Gitary 7-strunowe

27 Odpowiedzi
19120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2008, 21:41:01
wysłana przez Vin$
10 Odpowiedzi
3742 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2009, 22:07:35
wysłana przez purpleman
11 Odpowiedzi
7594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2009, 12:54:21
wysłana przez Vin$
9 Odpowiedzi
6496 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2011, 23:46:39
wysłana przez guzie