Autor Wątek: Części do Ibanezów RG w Polsce (pickguard, gałki itp.)  (Przeczytany 7084 razy)

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Witam serdecznie,

pytanie może nie do końca związane strickte z gitarą 7mio strunową, nie mniej uważam, że temat jest na tyle uniwersalny, że wpasuje się w dział. Do rzeczy, powziąłem sobie projekt modyfikacji wyglądu gitary (ot takie skrzywienie by ją sobie spersonalizować idealnie pod siebie pod względem wizualnym). Wspomniane wiosło to rg 1550 od Ibaneza. Udało mi się takowe tanio zakupić i teraz potrzebuję kilku elementów, których za chiny ludowe nie potrafię znaleźć w żadnym sklepie (polskim). Chodzi mi o kolorowe gałki oraz pickguardy i pokrywy na thrustrod pasujące pod Jebanezy. Na allegro znalazłem jedynie takowe wykonywane z drewna, niestety nie w ten look uderzam i potrzebuje zwykłych plastikowych (czy cholera tam wie z czego je robią). Czy ma ktoś namiar na gościa/firme/sklep zajmujących się wykonywaniem/sprzedażą takich fantów, czy skazany jestem na ebay?

Pozdrawiam,
Kuba

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Jeśli ja potrzebuję jakiejś części do Ibaneza to udaję się tutaj http://www.meinlshop.de/de/ibanez/ersatzteile/e-gitarren lub kontaktuję się z tym miłym Panem http://www.meinldistribution.pl/meinl/kontakt.html
Może tutaj uda Ci się odnaleźć poszukiwane przez Ciebie elementy. 

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
o właśnie, o coś takiego mi chodziło, dzięki serdeczne!

Offline Yanecki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Jeśli chodzi o polskie sklepy, to moze na guitarproject.pl coś znajdziesz.

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
No właśnie nie bardzo, sprawdzałem i mają tam jedynie elementy w kolorach rzekłbym "standardowych". Ja planuję "spedalić" odrobinę mojego ibka i zrobić z niego wielokolorowego cudaka :)

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie, tym razem chodzi o części do PRS-a. Będę sobie zamawiał lutniczą kopię 408-ki i powoli zbieram się do kompletowania pierdół. Jedną z nich są charakterystyczne ramki do pickupów

http://www.prsaccessories.com/products/prs-408-pickup-rings

Gdzie dostać coś takiego? U dystrybutora? Z góry dzięki za pomoc!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
No właśnie nie bardzo, sprawdzałem i mają tam jedynie elementy w kolorach rzekłbym "standardowych". Ja planuję "spedalić" odrobinę mojego ibka i zrobić z niego wielokolorowego cudaka :)

@KubaPe Sprawdź usera jockomo81 na ebay. Był jeszcze jeden jakiś kolo chyba z Malezji (nie mogę go teraz znaleźć), który miał różne części z Ibków - na przykład potencjometry i binding Green Dota, itp. Ale tego brunovet26 też możesz obadać z Portugalii - całkiem podobny do tego, którego kiedyś znalazłem. Pzdr.


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2008, 22:00:07
wysłana przez maarioo
1 Odpowiedzi
2349 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 10:45:16
wysłana przez nikt
35 Odpowiedzi
11222 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2012, 16:26:36
wysłana przez Omlet
13 Odpowiedzi
6682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 14:27:11
wysłana przez davidsantana27
16 Odpowiedzi
15769 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2016, 14:32:29
wysłana przez Mother Puncher