Autor Wątek: Whitechapel - I, Dementia. Vocal and guitar cover  (Przeczytany 1489 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Hej,

Jako że miałem już jakiś czas zrobić ten numer a akurat Aston też zainteresował się tym numerem wokalnie, postanowiłem wejść z nim w komitywę i zrobić cover. Oto efekt naszej współpracy.


Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nasz nauczyciel się zawsze na nas darł za śpiewanie na siedząco i tak jakoś mi zostało, że nie mogę patrzeć jak ktoś tak robi :P
poza tym wszystko ok :D
i always go full retard


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ZA JE BI STY wokal masz. Też tak chcę
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wokal wyjebany w kosmos :D

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Noooo:)  fest cover!

tylko jak oglądam jak siedzisz to jest trochę dziwne, nie mogę się przyzwyczaić do tego, że masz mikrofon tak daleko od ust. Wygląda nienaturalnie. Spodziewałem się że będziesz go trzymał blisko. Faktycznie z takiej odległości uzyskujesz taka właśnie barwę?

Do gitar nie mam co się przyczepić:) Wszystko mi się podoba, są w klimacie i dobrze chodzą.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Jak mam blisko to lubi się zapchać, a tego wolę uniknąć. Właśnie się bawię w nagrywanie innego kawałka i na stojąco mi nie idzie, wolę siedzieć.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Aha, no to faktycznie słuszna metoda. Ja cały czas ćwiczę jak chodzę, próbuje się przyzwyczaić do tej pozycji (a nuż może kiedyś wrócę do grania na żywo i spróbuje wokali ha ha). Na siedząco jeszcze nie próbowałem.

Lekki OT:

Przy dużym zmęczeniu można ostatecznie na leżąco nagrywać. Nawet żona mi to poleciła choćby do ćwiczenia przepony (kiedyś dużo śpiewała to ma trochę wiedzy jeżeli chodzi o podstawowe nazwijmy to rudymenty) :)

Z kolei ja pamiętam jak oglądałem studio report z nagrywania wokali u Soilworków z jakiejs starszej płyty. Wokalista miał statyw nad łóżkiem ustawiony i na leżąco dogrywał partie. Gdzieś na yt jest. Z Devinem Townsendem jako realizatorem

O tu:

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Wokal spuszcza straszny wpierdol. Świetny cover ;)

Jak będę już miał czas na życie poza dziewczyną, zapierdolem na studiach i w Backbone, to mam wrażenie że się odezwę w sprawie wokali do moich śmierdzących starym trupem melodefów.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Gotowi na kolejny cover?


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
4455 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 02:30:13
wysłana przez terrormuzik
22 Odpowiedzi
2991 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2013, 12:59:12
wysłana przez Omlet
12 Odpowiedzi
2132 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Paź, 2013, 22:26:53
wysłana przez Aston
20 Odpowiedzi
3663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2013, 12:27:46
wysłana przez sinquestsound
0 Odpowiedzi
1803 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2018, 22:24:58
wysłana przez Rot