Autor Wątek: Mały test bębnów z Metal Machine  (Przeczytany 4278 razy)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Mały test bębnów z Metal Machine
« 10 Paź, 2013, 21:04:37 »
Po latach pozyczania udalo mi się w koncu kupic wlasny bas i tez wyprobowac bebny z Toontrack Metal Machine.
Subiektywnie oceniajac - kilka werbli, skrajnych i swietnie brzmiacych. Stopa miodzio, tomy na moje ucho srednie i maly wybór, blachy fajne (cos w stylu metal foundry).
Zamieszczam mala probke. Z bebnow oczywiscie mozna wyciagnac duzo wiecej, tylko ja troche ch*jowo mixuje, wiec nie oceniajta przez pryzmat tego klipu.
 
Wlacz osadzony player soundcloud

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Gary jak gary nawet brzmią w miarę naturalnie, tylko za cicho troszkę. Riffy natomiast to miód i orzeszki, od dawnego Machine Head po stare Paradise Lost w tych solowych partiach :D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....


Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
stare Paradise Lost w tych solowych partiach :D

e? Te lead'y brzmią bardzo w stylu MH, a co do Paradise Lost to od razu skojarzylo mi sie z "Faith Divides Us, Death Unites Us"

EDIT:

A i werbel pięknie stuka!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Bębny za cicho może nie są, ale nie mają potęgi. Gitary trochę tłamszą resztę. Bubinga! :)
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Faktycznie trochę bez piedolnięcia te bębny, no i bass martwy, nie ma go w mixie. Matt, wiosło Ci stroi? A tak poza tym fajny kawałek i ciekawa muza, fajna. Pzdr!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Zwykle daje duzo wiecej kompresji, a tutaj oszczednie osadzilem, moze przez to brakuje 'potegi', moze posiedze nad tym samplerem dluzej to go bardziej ogarne to sie jakie mjenso ukreci :)
Bass celowo schowany, bo dopiero co kupilem i nie stac mnie jeszcze na nowe struny a te sa za cienkie i juz wyjechane, dlatego na niektorych partiach moze miec wrazenie jakis dysonansow.
kurde leady w stylu paradise lost czy mh, jak ja sie nile nasluchalem ostatnio :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3877 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2009, 16:59:41
wysłana przez Aston
18 Odpowiedzi
8430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2012, 19:09:18
wysłana przez Bielack
1 Odpowiedzi
1898 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2012, 19:54:59
wysłana przez OfensywnyRondel
5 Odpowiedzi
4023 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2018, 22:40:25
wysłana przez vysnafca75
6 Odpowiedzi
2172 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2022, 12:30:53
wysłana przez Rot