Autor Wątek: Najtańszy interface do 8 majków  (Przeczytany 5396 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Najtańszy interface do 8 majków
« 03 Cze, 2013, 14:54:41 »
Witam,

szukam jakiegoś interace'a do nagrania beczek, budżetowo, nie musi być wodotrysków, ma działać i... tyle, jedynie ważne by był USB, choć FW też można przeżyć.

Czy coś polecacie? Macie może jakiś na sprzedaż?

Pzdr.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Taaaaaaniej nie da rady?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
ja za 1000 kupilem toneporta ux8 uzywanego, poszukaj ;)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Rozejrzałem sie i chyba skończy się na jakimś tanim dwu-rdzeniowym PC + ESI EMU1010.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Mam i ja tone porta ux8. Daje rade

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
No ale do emu potrzebujesz ADAT, a to dodatkowy wydatek przecież.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline capsoft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
  • Ru*hał by.
Ja osobiscie używam PRESONUS FIRESTUDIO PROJECT http://audioselect.co.za/images/firestudio%20projects.jpg Jestem z niego zadowolony w 100%. Interfejsik jest na FW i ma możliwość podpięcia do niego kolejnego sprzeciwa z FW i rozbudowania np o kolejne 8 torów.

Wejscia ma combo wiec nie trzeba sie do końca zastanawiać co wpinasz. Dołączone do niego w pudełku miałem DAW (Studio One 2) od presonusa. Całkiem spoko sie sprawuje, posiada kilka ciekawych wtyczek i co dziwne - na stronie producenta można sobie spokojnie do niego pobrać spolszczenie dla mniej wtajemniczonych. Nie mam z nim problemów z synchronizacją z PC. Dodatkowym kosztem dla mnie było tylko kupienie karty FW bo nie posiadałem takiego wejscia w standardzie przy zakupie kompa.


Offline kaz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
no jak coś to ja mam UX8 do sprzedania. Nie jest mi za bardzo potrzebne potrzebny na 8 majków ale ostatnio go odkupiłem, bo była super okazja, a ciężko go dostać. Sprawdziłem jedynie - bardzo fajny sprzęt.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Ile wołasz? Bo by mi się drugi przydał...

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Jest sprawa-potrzebuję 8kanałowego interfejsu. Od ok 16 lutego na 2 tygodnie. Oczywiście chętnie za to zapłacę. Szczegóły na PW.

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Generalnie przez długi czas  mieliśmy do nagrywek Presonusa firepod i całkiem spoko było.. ale nie wszędzie chciał działać miał swoje zachcianki i był nieco pojebany acz prosty w obsłudze.
   Po zmianie go na Saffire PRO 40 od Focusrite.. jest znacznie leepiej. Sam interface jest wykonany porządniej i bardziej przemyślanie.. Lepsze latencje sie na tym osiąga, lepsze wsparcie, działa na każdej platformie, na starych i nowych pc-tach czy "jabkach".
   Jedyne co, to oprogramowanie tego dziadostwa jest niezle pokręcone ale idzie sie w tym połapać.. w razie co są nawet tutoriale jak to dziadostwo opanować.
  Ale ogółem cenowo wychodzi podobnie do presonusa a według mnie produkt sam w sobie jest dużo lepszy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
30 Odpowiedzi
15760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2008, 11:11:41
wysłana przez Pan Sinner
8 Odpowiedzi
4432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2007, 02:28:58
wysłana przez Wojdus
61 Odpowiedzi
32033 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2008, 19:19:06
wysłana przez James Dean
4 Odpowiedzi
2324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2012, 21:37:04
wysłana przez genius
16 Odpowiedzi
7129 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2013, 17:01:03
wysłana przez Donnie