Autor Wątek: NGD ? Coxx classicx strato - po renowacji  (Przeczytany 1608 razy)

Offline George Hamillton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 77
    • Black Perfume
NGD ? Coxx classicx strato - po renowacji
« 02 Maj, 2013, 16:27:37 »
Może nie do końca NGD bo jest to mój pierwszy elektryk kupiony jakieś 6-7 lat temu.Wiosło ogólnie wiele przeszło ,można powiedzieć ,że pod koniec swojej kadencji było już zmasakrowane jeśli chodzi o kondycję lakieru.
W międzyczasie naszło mnie ,żeby przemalować swojego meksykańskiego strata i nawet założyłem temat na ss, aby dowiedzieć się jak sie do tego zabrać.Nie spotkało się to jednak ze zbyt wielkim entuzjazmem forumowiczów.

Przemyślałem sobie parę kwestii i akurat tak się stało ,że perkusista z mojego bendu stwierdził ,ze jak chcę to może przemalować owego Coxxa na próbę i zobaczymy co z tego wyjdzie.  Tak też się stało :D Dla mnie wyszło mega zajebiście tym bardziej ,że było to jego  pierwsze w życiu podejście do lakierowania.  Przy okazji wrzucił jedną aktywną teslę i wyciął pickguard ze zwykłej płyty wiórowej i przemalował na czarno (tymczasowe rozwiązanie)
Tak to wyszło :



 



 

 Wiosło nabrało teraz nowego życia.Wygląda mega zajebiście i przy okazji gada naprawdę zacnie. Najprawdopodobniej w przyszłości zostanie wymieniony mostek i klucze, no pickguard. Ogólnie koszt samego malowania to ok 30zł plus trochę czasu i  dużo cierpliwości. 

Postaram się jeszcze dodać parę fotek z samego procesu produkcji ale mam mega bałagan na twardzielu i nie mogłem ich znaleźć.  Aaa  i before :
http://www.musikspass.ch/index.php?main_page=product_info&cPath=7_10&products_id=1611

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
11791 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2009, 15:56:06
wysłana przez Drevniak
11 Odpowiedzi
7594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2009, 12:54:21
wysłana przez Vin$
11 Odpowiedzi
7554 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2009, 16:13:51
wysłana przez Aston
5 Odpowiedzi
3128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2010, 09:48:40
wysłana przez wuj Bat
[NGD] LTD AW-7

Zaczęty przez 13 « 1 2 » Gitary 7-strunowe

29 Odpowiedzi
10214 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2013, 09:29:51
wysłana przez Młody